Karasu Satılık Yazlık Kaliteli Yapılar Sağlam Evler

Karasu-Satılık-Yazlık-KarasuE-kşioğluG-elin-Sizinde-Daireniz-Olsun-3

Karasu atıksu arıtma tesisinde sona gelindi Karasu son dönemde turizim faaliyetleri ve turizmin gelişmesine bağlı olarak yükselişe geçen inşaat sektöründeki gelişmelerle adından sıkça söz ettiriyor. Karasu satılık daire ve yazlık projeleriyle hem tatilcilere hem de yatırımcılara büyük avantajlar sağlayan konutlar; artan değerleriyle de yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen yatırımların başında gelmektedir. Karasu satılık yazlık konakları ve Karasu Evleri karasu genelinde tüm inşaat firmalarının yatırımını yaptığı En yaygın konut projeleridir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Kaliteli-Yapılar-Sağlam-Evler-1Günümüzde Karasu’nun adının duyulması ile bölgedeki konuklar sadece karasu çevresinden değil Türkiye genelinde pek çok yatırımcıya evsahipliği yapmaktadır. Özellikle Marmara bölgesi ve İstanbul’da yaşayan tatilcilere ve yatırımcılara hitap eden karasu konumu itibariyle pekçok İle yakın mesafede bulunup, ulaşım olarak çok stratejik bir noktada yer almaktadır. Bölgeye yapılan yatırımlar, projeler ve bölgede yaşanan gelişmeler bölgedeki konutları ve konut fiyatlarının büyük ölçüde etkilemektedir. Bölgede halihazırda devam eden pek çok büyük proje yer almaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Kaliteli-Yapılar-Sağlam-Evler-2Bunun yanında bölgenin deniz turizmi açısından önem taşıması Karasu’nun değerinin sürekli olarak artış göstermesine sebebiyet Vermektedir. Bölgede pekçok yerli ve yabancı yatırımcı faaliyet gösterip Yeni projeler için çalışmalar yapsa da, karasu ve Sakarya Belediyesi de bölgenin kalkınması için çeşitli proje ve çalışmalar yürütmektedir. Geçtiğimiz ağustos ayı içinde açılan ve karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getiren karasu sahil park ve rekreasyon alanı çalışması Bölge belediyesinin yapmış olduğu en büyük çalışmalardan biridir. 5 milyon TL gibi Bir maliyete malolan dev proje sayesinde karasu plajlarının kullanım alanı genişletilip, tüm halkın yararlanabileceği bir donanıma sahip olmuştur. Bölgede şu an devam eden bir başka yerli yatırım ise Karasu atıksu arıtma tesisi projesidir. Sakarya büyükşehir belediyesi ve kanalizasyon idaresi genel müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre tesiste sonra gelin diye bildirilmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Kaliteli-Yapılar-Sağlam-Evler-3Yaklaşık 16 milyon liralık yatırımla değil bir alan üzerinde inşa edilen proje ile İlçedeki tüm atık sular bu tesiste artırarak karadeniz’e nakledilecektir. şuan deneme ve test aşamasında olan atıksu arıtma tesisi projesi çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarının tamamlanmasıyla çok kısa süre içerisinde hizmete gireceği belirtilmektedir.

Yapılan açıklamalarda En dikkat çeken noktalar; Karasu’nun daha yaşanılabilir bir şehir haline gelmesi için alt yapı atıksu ve içme suyu yatırımlarına ara verilmeden devam edileceğini, son derece modern ve ileri teknolojiye sahip bir Tesisin hayata geçmek üzere olduğu, Bu tesisle ilçenin atıksu sorunun çözüme kavuşturulacakı ve Karadenizin doğal güzellikleri korunarak hizmete açılacağı belirtilmiştir. Karasu bünyesinde yapılan yatırımlar ve çalışmalarla önümüzdeki yıllarda adından daha çok söz ettireceğe benziyor. Yapılan tüm bu çalışmalar ve projeler bölgenin son yıllarda dışarıdan göç almaya başlamasına neden olmuştur.

Turizmin gelişmesine bağlı olarak ortaya çıkan inşaat sektörü hem bölgedeki konut açığını kapatmak; hem de bölgenin turizim faaliyetleri kullanılarak bölgeye daha çok yatırımcı çekmek açısından faaliyetlerini sürdürmektedir. Bölgede yerini çoktan alan binlerce yatırımcıdan birisi de siz olup karasudaki gelişmeleri ortak olmak isterseniz sizleri projelerimizi görmek ve değerlendirmek üzere hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz turlarla karasuya bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68