Yazlık Karasu Evleri Karasu Satılık Yazlık

karasu evleri

Karasu’da yatırım için en doğru zaman şimdiki zaman Karasu Yazlık  yatırımları ve projeleri ile son dönemde adını en sık duyduğumuz bölgelerden biri. Karasu satılık daire projeleri ile sosyal medyada reklamlarına sıkça rastladığımız bölgede yatırımlar dur durak bilmeden devam ediyor. Karasu Evleri Başta Ekşioğlu karasu inşaat olmak üzere bir çok inşaat şirketinin faaliyet göstermiş olduğu bölge günümüz koşulları için yatırımcılara çeşitli Seçenekler sunmaktadır. Her geçen gün artan değeri, turizmi ve yatırımları ile Büyük talep gören Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılarına hem kendi konutlarının sahibi olma ne uzun soluklu bir tatilin fırsatını verirken sürekli artan değeri ile de Yatırımcısına kazandırmaya devam etmektedir.

Yazlık-Karasu-Evleri-Karasu-Satılık-Yazlık-Bölgede fiyatları en çok etkileyen etmenlerden biri Karasu Liman projesidir. Yapımına uzun yıllar önce başlanan karasu limanı projesine Son yıllarda hız verilip çalışmaların artması bölgedeki konut fiyatlarını ve yatırımcıları büyük ölçüde etkilemiştir. Limanın karasuya büyük getirisi olacağı Özellikle yatırımcılar tarafından bilinen bir gerçektir. Açılması ile birlikte Batı Karadeniz’in En büyük limanlarından biri olduğu bilinen ve faaliyete geçmesi ile ihracatın kalbinin karasu limanın da atacağının belirtilmesi yatırımcıların gözardı edemeyeceği bir fırsattır.

Yazlık-Karasu-Evleri-Karasu-Satılık-Yazlık-1Limanın karasuya getireceklerinin farkında olan pek çok yatırımcı liman projesi daha faaliyete geçmeden yatırımları için bölgeyi tercih etmeye başlamışlardır. Özellikle bu bölge çevresinde bulunan karasu limanı evleri Çoğu yatırımcının tercih noktasıdır.

Açılmasıyla birlikte bölgede Özellikle karasu limanı çevresindeki konutların çok daha değerlendirip önem kazanacağının bilinmesi yatırımcıların bu bölgedeki konutları tercih etmesinin başlıca sebebidir.

Liman projesi çevresinde yaralan Karasuda satılık yazlık daire projeleri yatırımlar için en doğru ve en kazançlı tercihlerden birisidir. Günümüz koşullarına bakıldığında konut yatırımı için bütün seçeneklerin mevcut olduğu Karasunun Bir çok önemli noktası yatırımcılara bu seçeneklerden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Konut fiyatları günümüz koşullarında yıllık ortalama artışı %15 ila %20 durumundayken bu oran Karasu’da %25 ila %35 arasında değişmektedir. Geçmiş yıllara kıyasla fiyatlar göz önünde alındığında karasudaki Konutların değerlerini sadece birkaç yıllık bir süre içinde neredeyse İki katına çıkardığı gözlemlenmektedir.

Sizlerde yatırımlarına Karasu dan başlayıp tatil, turizim, yaşam ve yatırımınızı bir arada yürütüp bölgedeki binlerce konut yatırımcısınden birisi olmak isterseniz sizleri hafta sonları İstanbul’dan ücretsiz olarak düzenlemiş olduğumuz karasu turlarına davet ediyoruz.

sitede bulunan telefon numaralarını arayıp Ücretsiz rezervasyon yaptırarak katılım sağlayabileceğiniz Karasu’da turlarıyla bölgedeki konut projelerimiz gelip kendi yerlerinde gözünüzle görüp, değerlendirip aklınıza takılan bütün sorularınızı uzman satış müdürlerimiz eşliğinde netliğe kavuşturup, zevkinize ve bütçenize hitap eden konutu bulup kendiniz ve geleceğiniz için en doğru yatırımı yapabilirsiniz. eğer sizlerde yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz sizlere tavsiyemiz hiç vakit kaybetmeden ve bölgedeki konut fiyatları hazır uygun durumdayken bu yatırım fırsatını kaçırmamanız.

Çünkü artan değeri, fiyatları, yatırımları, projeleri ve turizmi ile Karasu’da yatırım için en doğru zaman şimdiki zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68