Karasu Satılık Yazlık Deniz Kumsal Doğa

Karasu-Satılık-Yazlık-KarasuE-kşioğluG-elin-Sizinde-Daireniz-Olsun-1

Karasu evleri nde hem yaşam hem tatil fırsatı Karasu son dönemde inşaat sektörünün En hızlı geliştiği bölgelerden biri. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile sürekli yeni yatırımlara imza atılan bölgede konutlar yatırımcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmakta. Karasu satılık daire fırsatlarına her gün bir yenisi eklenen bölgede yerli ve yabancı pek çok yatırımcıya Konut sahibi olma imkanı vermektedir. Karasunun bünyesinde barındırdığı karasu satılık yazlık projeleri sadece yaşamınızı sürdüreceğiniz bir konut değil Aynı zamanda tatilinizi değerlendirebileceğiniz Bir yazlık özelliğide göstermektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Deniz-Kumsal-Doğa -2Yazlık Karasu Evleri

24 km uzunluğunda ki sahil şeridi, geniş plajlarıyla deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı bölgelerden biridir. Yaz sezonunda 100 binlerce turistink uğrak noktası haline gelen bölgede turizm faaliyetleri her geçen yıl artış ve gelişme göstermektedir. Günümüzde insanlar farklı şehirlerde yaşayıp kendi konutlarında yaşamlarını sürdürseler de; Yaz sezonunda tatile gittikleri bölgelerde konaklama ve barınma ihtiyaçları oluşmaktadır. Bu Gibi zamanlarda konaklamalarını otel ve pansiyonlarda değerlendiren bir çok turistin aksine karasudaki konutlar sizlere hem ömür boyu huzurlu bir yaşamın hem de uzun soluklu bir tatilin yaşanması fırsatını sunmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Deniz-Kumsal-Doğa -3Karasu Yazlık

Lokasyon ve ulaşım olarak da mükemmel bir konumda bulunan karasu bir çok büyük şehre yakın mesafede ve özellikle İstanbul’a bir buçuk saatlik uzaklıkta bulunmaktadır. Bir çok şehri en yakın tatil merkezi konumunda bulunan Sakarya’nın Karasu ilçesi İstanbul’un arka bahçesi konumunda olup Marmara bölgesinin tatil başkenti olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Karasu’da yatırım yapmak isteyen bir çok kişi bölgenin turizim faaliyetlerini gözününde bulundurmakta, kendi tatillerini kendi konutlarında değerlendirmek için bölgeden konut sahibi olmak istemektedirler. Karasudaki onlarca konut projesi ve uygun fiyat oranları yatırımcıların beklentilerini karşılayabilecek niteliktedir.

Her bütçeye ve zevke uygun konut Projesinin yer aldığı kentte karasu satılık daire projeleri denize sıfır konumdan başlamaktadır. BirÇok yatırımcı tarafından talep gören Karasu evleri hem denize yürüme mesafesinde bulunması hem de farklı imkanları bünyesinde barındırmasıyla dikkat çekmektedir. Site içlerinde yer alan projelerin tamamı 24 saat güvenlikli ve yüzme havuzludur.

Bunun yanında projelere göre değişkenlik gösteren site içlerinde Çocuk yüzme havuzu, market, kafeterya, botanik bahçesi ve sinema salonu gibi değişik imkanlarda barındırmaktadır. Bahçe içlerinde yeralan sitelerinizde çocuklarınızın güvenle dolaşıp oynamasına izin verirken Side içlerinde yeralan havuzlarla sitenizden çıkmadan da tatil yapma olanağı bulabilirsiniz.

Karasudaki konut projelerini değerlendirmek ve fikir edinmek isterseniz hafta sonları Ekşioğlu Karasu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp misafirimiz olabilirsiniz.

Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan konut projelerine Çeşitli ödeme fırsatları ve kampanyalarla sahip olup hem yaşamınızı hem de tatilinizi bir arada yürütebileceğiniz bu bölgede kendiniz ve aileniz için karlı bir yatırım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68