Karasu Satılık Yazlık 5N 1K

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-2

Karasu İstanbul için kurtarıcı nitelikte bir kent Karasu satılık yazlık projeleriyle son döneme damga vurup adından sıkça söz ettiren Karasu İnşaat sektöründe yaptığı çıkışlarla biliniyor. Ekşioğlu karasu inşaatın başını çektiği bölgedeki konut projeleri yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Yüzlerce Karasu satılık daire projesinin yer aldığı Karasu’da konut projelerinin Bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden biri bölgenin İstanbula olan konumu. Karasuda satılık yazlık Karasu halihazırdaki konumu ile İstanbul’a bir buçuk saat gibi bir mesafede yer almaktadır. Karasu Evleri Ancak geçtiğimiz aylarda İstanbul’da hizmete açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yollarının bir ayağının Karasu dan geçecek olması; otoyol bağlantısının bitişiyle Karasu İstanbul arası 50 dakika gibi bir mesafeye düşecektir.

Karasu-Satılık-Yazlık-5N-1KBuda İstanbul gibi dev metropol bir kent için adeta kaçış noktası durumuna gelmiştir. İstanbul bünyesinde yaklaşık 17 milyon nüfus barındıran; trafik çilesi bitmeyen, pahalı, aşırı kalabalık ve çok hareketli mega bir kenttir. Sokağa çıktığınız anda sizi karşılayan kalabalık, sokakta yürümenin bile zor olduğu, aracınızla trafikte saatlerce vakit harcadığınız sitresi bitmeyen bir şehir için Karasu konum ve lokasyon olarak bölgede yaşayan insanlara çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyen, huzurlu bir tatil veya yaşam isteyen, birkaç gün bile olsa stresten kurtulmak isteyen Bir çok kişiye kucak açan bir bölgedir. Maviyle yeşilin buluştuğu noktada yer alan karasu denizi, doğası, havası, insanı ve yeşiliyle İnsana huzur veren bir noktada bulunmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-5N-1K-7Karasu sadece bu özellikleriyle bile Son zamanlarda göç almaya başlayan bir bölge konumuna gelmiştir. Özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayan; emekli olmuş ancak Ailesi ve çevresi İstanbul’da yaşayan pek çok kişi hem huzurlu Bir hayat için, hem de istedikleri her an sadece bir buçuk saat mesafede bulunan İstanbul’a her an ulaşabildikleri için karasuyu tercih etmeye başlamışlardır.

Bölge yazın deniz turizmiyle her ne kadar 100 binlerce kişiyi barındırsa da; İstanbul’daki sitresi ve gerilimi yaşamanız mümkün değildir. Sokakların cıvıl cıvıl bir hale geldiği bölge tatilcilerle dolup taşarken, etrafınızda halinden memnun eğlenen, tatilin keyfini çıkaran binlerce insan görebilirsiniz.

Sakarya Karasu’da satılık yazlık fırsatlarından yararlanarak sizlerde gelecekte Karasu gibi hem denizi hem doğasıyla İnsana huzur veren bir şehirde yaşamak isterseniz; günümüz koşullarından ve uygun fiyat avantajlarından yararlanıp bölgedeki yerinizi şimdiden alabilirsiniz.

Hafta sonuları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarımıza katılım göstererek bölgedeki onlarca konut projemizi gelip yerlerinde değerlendirip uygun ödeme koşulları ve çeşitli kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesi ile satışa sunulan karasu satılık daire projeleri nde doğayla iç içe, deniz kenarında, bir çok tarihi ve doğal güzellik arasında sınırsız bir tatilin ve huzur dolu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68