Karasu Evleri Marmaranın Kıyısı Karadenizin Havası

karasu-satilik-yazlik-kiralik-yazlik-karasuda-satilik-daireler-3

Yatırımların ve turizimin Merkezi Karasu Son dönemin En çok konuşulan bölgelerinden biri olan Karasu turizmin ve yatırımların ortak noktası olmaya devam ediyor. Bölge Deniz turizminin yanı sıra adını Karasu satılık yazlık projeleriyle de duyurmuştur. Pek çok yatırımcının talep ettiği Karasuda satılık yazlık projeleri; Bir çok inşaat şirketinin sunmuş olduğu kampanya ve fırsatlarla yatırımcıya sunulmaktadır. Karasu Evleri Yatırımcıların tatilcilerin son dönemdeki gözde yerlerinden birisi olan Karasu Sakarya iline bağlı olup Marmara bölgesi sınırları içerisinde yer alan küçük bir ilçedir. Karasu Satılık Daire Karadeniz’e kıyısı olan bölgenin 24 kilometrelik sahil şeridi altın kumdan geniş Plajları bulunmaktadır.

Karasu-Evleri-Marmaranın-Kıyısı-Karadenizin-HavasıSakarya merkezde arasında 40 dakika gibi bir mesafe bulunan Karasunun Kuzey kıyısı Karadeniz ile çevrilidir. lokasyon ve ulaşım bakımından oldukça elverişli bir konumda yer alan karasu; Ankara, Bursa, Eskişehir gibi illere dört saatlik bir mesafe de yer alırken, hemen komşusu olan kocaeline 1 saat ve Türkiye’nin en kalabalık mega kenti olan İstanbul’a bir buçuk saat uzaklıktadır. Özellikle İstanbul’a yapılan üçüncü köprü projesinin otoyolunun bir ayağının Karasu dan geçmesi Karasu İstanbul arasındaki mesafeyi 1 saat gibi bir süreye düşürecek olması; Karasu’nun hali hazırda ki değerini daha da çok artırarak Marmara bölgesinin turizim başkenti haline gelmesini sağlamıştır. Tahmini nüfusu 55.000 civarında olan Karasu 450 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Özellikle 2010 yılından itibaren göç almaya başlayan Karasuda; halkın etnik yapısı da farklılıklar göstermektedir.

Karasu-Evleri-Marmaranın-Kıyısı-Karadenizin-Havası-2023Laz, gürcü, Çerkez gibi bir çok etnik kökenden insanı bünyesinde barındıran Karasuda dışarıdan yaşanan göçler halkın etnik yapısında değişikliği neden olmaktadır. Bunun yanında bölgenin tatil turizmi Sından elverişli bir konumda bulunması Karasu’nun yazlık nüfusunu 700 binlere kadar çıkarmaktadır.

Özellikle plaj ve Karasu 32 evler bölgelerinde aşırı bir yoğunluk bulunmaktadır. Gece ve gündüz eğlencelerinin sürekli olarak devam ettiği bu bölgeler Karasu’nun en gözde semtleridir. Bunun yanında sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği Yenimahalle ve akkum bölgeleri yer almaktadır.

Karasu Ekşioğlu inşaatın karasuya kazandırdığı Doğu Marmara’nın en büyük ikinci Aqua parkı da Akkum bölgesi içerisinde yer almaktadır.Özel konumuyla sadece deniz turizminin yapıldığı bir yer değil aynı zamanda bir çok doğal güzelliği de bünyesinde barındıran Karasu her sezon tatilcilerin ve turistlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Acarlar longozu ve gölü, Poyrazlar gölü, Maden deresi ve Şelalesi, Boğazköy gibi doğa harikası yerleri bünyesinde barındıran Karasu her sezon revaçtadır.

Turizmin ve yatırımların sürekli hale geldiği bu bölgede yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz Karasu’da yatırımlarımız için onlarca konut projesi yer almaktadır. Denize sıfır konumdan başlayan karasu satılık yazlık ve daire projelerini gelip yerlerinde görüp, günümüz koşullarına göre değerlendirmek isterseniz hafta sonları İstanbul genelinden düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarımıza katılım sağlayabilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize en uygun konut projesine kendiniz seçip; değerini ve ederini sürekli artıran Karasu’da geleceğinize kar garantili bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68