Geç Kalmayın Karasu Satılık Yazlık Kervanını Kaçırmayın

karasu-satilik-yazlik-kervanı

Karasuda satılık daire almak için Bir çok neden bulunmakta. Karasu Evleri ne Karasuda yatırım yapmak için bir çok sebep var. Bölge son dönemde tatil turizmi ve bünyesine yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettirmekte.

Bölgede sayısı hızla artan Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bölgede yapılan karasu satılık daire projelerinin bir çoğu satışa çıkar çıkmaz yatırımcılarla buluşmaktadır. Karasu’da yatırımların bu kadar hızlı olmasını elbetteki bir çok sebebi var.

karasu-satilik-yazlik

İlk olarak Karasu‘nun deniz turizmi için oldukça elverişli olmasıdır. Son yıllarda tatil turizmi ile bünyesine 100 binlerce tatilci çeken Karasu adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

Marmara bölgesinin tatil başkenti konumundaki karasu özellikle Marmara bölgesinden ve çevre illerden Bir çok tatilciye evsahipliği yapmaktadır.

Özellikle tatilini yollarda geçirmek istemeyip zamandan tasarruf etmek isteyen pek çok tatilci için Karasu ilk plandadır. Bunun yanında bölgedeki turizim faaliyetlerinin ve konaklama, barınma, yeme içme gibi Temel ihtiyaçların bir çok tatil bölgesine oranla çok daha Uygun Bir fiyata mal olmasıdır. Bunun yanında bölgenin gelişen ekonomisi gelmektedir.

Karasu’da yıllardan beri süregelen tarım, balıkçılık, hayvancılık, sanayi ve turizim faaliyetleri yıllar içinde gelişim göstermiştir.

Karasu-Satilik-yazlik-kazandıran-kelime

Karasu’nun gelişen ekonomisi de doğrudan ve dolaylı yollarla bölgeye gelen yatırımcıları etkilemektedir. Sanayi ve ulaşım alanında ki gelişmeler de Karasu’nun daha fazla kitleye hitap etmesine olanak sağlamıştır. Bölgede fabrika açmak için çalışmalara başlayan dünya devi bir firmanın Projesi bulunmaktadır.

Bunun yanında yine sanayi alanında birkaç farklı Proje bulunmaktadır. Karasu ulaşım Ve konum itibariyle zaten çok iyi bir konumda bulunmaktaydı. Ankara Bursa Eskişehir Kocaeli gibi bir çok büyük şehre yakın mesafede olan bölge özellikle İstanbula olan konumu ile dikkat çekmektedir.

İstanbul’a halihazırdaki yakın konumu Üçüncü köprü otoyol projesinin Karasudan geçmesiyle Çok daha kısa bir mesafeye düşmüştür. İstanbul gibi Megapol bir şehre olan uzaklığının 1 saate düşecek olması da yatırımcıların hayli ilgisini çekmektedir.

Tüm bunların yanında bir de bölgede Karasu Liman projesi yer almaktadır. İçinde bulunduğumuz kasım ayı sonunda açılması beklenen karasu limanının Bölgeye kazandıracakları Bir çok yatırımcının yakın takibindedir. Limanın açılmasıyla birlikte Karasu’nun ihracat merkezi haline geleceği öngörülmektedir.

Karasu da yaşanan bu gelişmeler ve hızla tamamlanması beklenen projeler Karasunun değerini her geçen gün artırmaktadır. Bölge doğru bir yatırım için tüm kriterleri sağlamakla birlikte yatırımcı artısı da bulunmaktadır. Çünkü Karasudaki Konut projeleri sadece birkaç yıl içinde bile kendini ikiye katlamış durumdadır. Aslında yatırımcıların en çok ilgisini çeken de budur.

Kısa vadelerde bile size karlı bir yatırımın anahtarını sunan Sakarya karasu da satılık yazlık projeleri yatırımcısıyla buluşmak üzere bölgedeki yerini çoktan almıştır. Karasudaki Karasuda satılık yazlık projelerini ve Karasu evlerini görüp değerlendirip fiyatlar iyice artmadan Karasu’dan konutunuzu alıp geleceğinize karlı bir yatırım yapmak isterseniz sizleri karasuya bekleriz.

Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle bölgede satışa sunulan onlarca konut projesi içerisinden zevkinize ve bütçenize en uygun konutu belirlemek için hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayayabilirsiniz. Ekşioğlu karasu inşaat la geleceğinizi kar garantili bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68