Ekşioğlu Karasu Evleri Huzur Güven

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-3

Ekşioğlu karasu inşaatla konut sahibi olmak çok kolay Karasu Evleri  ekşioğlu inşaat Karasuda Satılık Yazlık  projelerini hız kesmeden devam etmekte. Sakarya’nın en köklü inşaat şirketlerinden birisi olan Ekşioğlu karasu inşaat son dönemde imzasını attı Karasu satılık yazlık projeleriyle adından sıkça söz ettirmekte. Karasu’nun en büyük ve en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelen Ekşioğlu karasu inşaat Karasu’da bugüne dek onlarca konut projesine imzasını atmıştır.

Karasu-Karasu-Yazlık-Satilik

Karasu’nun hemen her yerinde ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından büyük bir talep görmektedir. Yatırımlarını Karasu dan yana kullanmak isteyen bir çok yatırımcının bölgedeki ilk tercihi Ekşioğlu inşaattan yana olmaktadır. Karasu’da yaptığı konut projeleri ile adını Büyük kitlelere duyuran karasu ekşioğlu inşaat yaptığı projelerle kendine duyulan güvenin hakkını vermektedir. Özellikle sosyal medya ve gazetelerde reklamlarına sıkça rastladığımız Sakarya karasu da satılık daire projeleri Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanya ve ödeme koşullarıyla yatırımcıya sunulmaktadır. Çoğu sahil kesimi’nde yer alan projeler 70 metre 500 metre mesafe arasında olup denize yürüme mesafesindedir. Bir çoğu site içerisinde yerin alan konut projeleri 24 saat güvenliklidir bunun yanında sitelerin içersinde yetişkin yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca sitelerin çoğunun içerisinde Çocuk yüzme havuzu da mevcuttur.

Eksioglu-Karasu-Evleri

Bunların yanında farklı projeler içerisinde kafeterya, Market, sinema salonu gibi farklı olanaklar da bulunmaktadır. Bahçe içerisinde yer alan sitelerde ailenizle birlikte keyifli bir tatilin tadını çıkarırken çocuklarınız da Bahçe içlerinde güvenli bir alanda vakit geçirebilme olanağı bulmaktadır. Konut projeleri Karasuda özellikle plaj bölgesi, Yenimahalle, yalı mahallesi ve karasu 32 evler bölgelerinde konumlanmış durumdadır. Karasu ekşioğlu inşaatmı satışa sunmuş olduğu projeler topraktan ve bitmiş durumdaki projelerdir. Toprakları olan projelerin Belli bir peşinat dan sonra kalan ödemesi elden senet fırsatıyla vade farkısız yapılmaktadır. Bunun yanında bölgede tamamlanmış anahtar teslimi hemen yapılan projelerin Ödemesi ise yine belli bir peşinat dan sonra kalan kısmın banka yoluyla uzun vadelerde taksitlendirilebilmesidir. Bölgede yatırımınızı yapmış olduğunuz Karasu satılık daire projeleri ve karasu evleri yılın her mevsimi oturmaya uygun olarak tasarlanmış doğalgazılıdır. Bölgede almış olduğunuz konut projelerine İster kendiniz taşınıp ev kirası ödermiş gibi taksitlerini ödeyip kendi konutunuzun sahibi olabilirken; İsterseniz kullanmadığınız konutlarınızı kiraya verip gelen kira geliri ile konutunuzun taksitlerini büyük ölçüde ödeyebilirsiniz. Bunun dışında Kullanmadığınız konutlarınızı Yaz sezonunda nüfusu 700.000’lere kadar ulaşan Karasu’da gelen tatilcilere karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak günlük, haftalık veya aylık olarak kiraya verip Ker getirisi elde edebilirsiniz. Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle satışa sunulan Karasu satılık yazlık projelerinde sizlerde yerinizi almak isterseniz hafta sonları İstanbul’da düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Sitede yer alan numaralardan bizlerle iletişime geçerek ücretsiz servis rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir; bölgedeki konut projelerini uzman satış müdürlerimiz eşliğinde değerlendirip bütçenize en uygun konuta Çeşitli ödeme imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68