Karasu Satılık Yazlık İstanbul’un Keyif Köşesi

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-3

Karasu satılık yazlık projelerini tercih etmek için pek çok sebep var Karasu yatırımların ve yatırımcıların nabzını tutmaya devam etmektedir. Bölge son yıllarda bünyesine yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle Karasu satılık daire projelerine bölgede her gün bir yenisi eklenmektedir. Karasuda satılık yazlık projelerinin bu kadar revaçta olmasının ve bu konutları olan talebin yine aynı ölçüde fazla olmasının bir çok sebebi bulunmakta. Karasu Evleri Karasudaki konut artışının en temel nedenlerinden biri bölgenin deniz turizmi açısından elverişliliğidir.

karasu-satilik-yazlik-106

24 km uzunluğunda ki sahil bandında yaz sezonunda özellikle cumartesi ve pazar günleri yer bulmak imkansız hale gelmektedir. Yazın nüfusu 700.000’lere kadar çıkan Karasu hafta sonu da çevre illerden günübirlik pekçok tatilci ağırlamaktadır. Bölgeye gelen tatilci sayısı artış gösterdikce bölgedeki konaklama ve barınma ihtiyaçları da artmaktadır. Bölgeye gelen tatilciler özellikle sahil kesimi’ndeki karasu denize sıfır pansiyon ve otelleri tercih ederken günümüzde tercihlerini yavaş yavaş değiştirmeye başlamış bölgedeki Karasu sahibinden günlük kiralık yazlık daire seçeneklerine de Yönelmeye başlamıştır. Bir çok tatilci konaklama imkanı sağlayan Karasuda satılık daire projeleri Karasu’nun her yerinde konumlanmış durumdadır. Bölgedeki konut artışının en temel sebebi turizim olarak gösterilse de başka sebepleri de vardır. Bu sebeplerden bir diğeri de Karasu’nun gelişen ekonomisidir. Bölgede son yıllarda sanayi alanında da yatırım projeleri bulunmaktadır. Karasu’nun ekonomisi çeşitlilik arz etmektedir. Bölgede tarım, hayvancılık, balıkçılık, sanayi ve Turizm bölgenin ekonomik faaliyetlerini oluşturmaktadır.

Karasu-Satilik-yazlik-kazandıran-kelime

Bölgedeki ekonomik faaliyetlerin her geçen gün iyileşme göstermesi ve bölgedeki istihdam açığının artması Karasu’nun dışardan göç alan bir ilçe olmasına neden olmuştur. Tabii ki Buda bölgede konut açığı oluşturmaktadır. Bunun dışında bir başka sebepse bölgenin konumudur. Konum itibariyle Bursa, Ankara, Kocaeli gibi illere yakın mesafede bulunan Karasu özellikle İstanbula olan konumu ile dikkat çekmektedir. Bölge İstanbul’a bir buçuk saat gibi bir mesafede yer alırken; İstanbul’a yapılan yavuz sultan Selim Köprüsü’nün oto yol bağlantısının Karasudan geçmesi üzerine aradaki mesafe 50 dakika gibi bir süreye düşecektir. Buda İstanbul’da yaşayan pekçok tatilci ve yatırımcının ilgisini çekmektedir. İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumundaki Karasu Özellikle buradan binlerce yatırımcıyı Konut sahibi yapmıştır. Bölgedeki karasu satılık yazlık projeleri barını ve konaklama ihtiyacını kapatmak amacıyla yapılsa da; Bir diğer amacı yatırımcıların yatırımlarını Karasu dan yana kullanmasını sağlamak istemeleridir. Çünkü yapılan her yeni proje hem karasuya hem de Yatırımcısına kazandırmaktadır. Bölgedeki konut fiyatları sürekli artış göstermekte; bölgede yatırımını yapmış olan pek çok yatırımcıya kar sağlamaktadır. Karasudaki gelişmelere Ortak olup her geçen gün gelişen ve büyüyen bu kentin bir parçası olmak isterseniz sizleri konut projelerimizi değerlendirmek üzere karasuya bekleriz. Binlerce yatırımcının çoktan yerini aldığı Karasu’da geleceğinize karlı bir yatırım bırakıp ayrıca bölgedeki tatil olanaklarını da değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68