Karasu Konut Projeleri Karasu Satılık Yazlık

karasu-evleri-karasuda-uygun-konut-ilanlari-2

Karasudaki konut projeleri her mevsim kazandırıyor Sakarya’nın Karasu ilçesi son yıllardaki yükselişini artırarak devam ettirmekte. Bölgede sonu gelmeyen konut yatırımları hem karasuya hem de yatırımcılarına kazandırmayı sürdürüyor. Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılar tarafından Karasu’da en çok ilgi çeken konut projelerinin başında geliyor. Bölgede Çoğu yatırım amacıyla alınan karasu satılık daire projeleri; Karasu’nun konumu, ekonomisi, turizmiyle ölü bir yatırım olmaktan çıkmaktadır. Bölgede süregelen turizim faaliyetleri her yıl kara suyu tercih eden tatilci sayısını artırmaktadır. Bölgeye çevre illerden ve özellikle Marmara bölgesinden gelen 100 binlerce tatilci yatırımcılar için bir gelir kaynağı oluşturmaktadır. Karasuda satılık yazlık projeleri yatırımcısına hem huzurlu bir yaşamın hem de dopdolu bir tatilin keyfini çıkarma şansı sunmaktadır.

karasu-konut-projeleri-karasu-satılık-yazlık

Karasu Evleri Karasu sadece tatil turizmi ile değil bünyesinde barındırdığı pek çok doğal güzellikleri ile de Her mevsim tatilcilerin Ve turistlerin ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Yatırımlarını Karasu dan yana kullanıp bölgede konut sahibi olan binlerce yatırımcı; konutularını kendileri kullanabildikleri gibi kullanmadıkları senelerde veya sezonlarda da bölgeye gelen tatilcilere, çalışanlara ve öğrencilere kiraya verip özellikle yaz sezonunda önemli bir kira getirisi elde etmektedirler. Yazın nüfusu 700.000’lere kadar çıkan bölgede; Pekçok tatilci bölgedeki Karasu sahibinden kiralık yazlık projelerini değerlendirmektedir. Şehrin tam merkezinde denize yürüme mesafesi nde yer alan konutların tamam mı site içerisinde yer almakta; Bahçe İçlerinde yer alan konutlarınzda kendi müstakil evinizin konforunda huzurlu ve güvenli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Bölgenin öncü inşaat şirketlerinden biri olan Ekşioğlu karasu inşaat sunmuş olduğu onlarca projeyle yatırımcılara sitelerinden çıkmadan da tatil yapabilme olanağı sağlayan çeşitli projelere imza atmıştır.

Karasu-Karasu-Yazlık-Satilik

İster kendiniz kullanıp isterseniz kiraya verebileceğimiz karasu evleri 24 saat güvenlikli olup İçlerinde yüzme havuzu barındırmaktadır. Sitelere göre siteden içinde bulunan olanaklarda değişmektedir. Bazı Konut projelerinin içerisinde ekstra olarak çocuk yüzme havuzu, market, kafeterya, sinema salonu, botanik bahçesi gibi çeşitli olanaklar bulunmaktadır. Tamam mı sahil Bölgesi içerisinde yer alan Konut projelerinde; sitelerinizden çıktığınız anda şehirdeki her türlü imkan ve olanaklar ayaklarınızın altındadır. Her türlü kişisel ihtiyacımızı giderebileceğiniz yerler, marketler, kafeteryalar, lokantalar, alışveriş dükkanları, parklar,, bahçeler, lunapark, hediyelik eşya dükkanları Ve daha bir çok olanak Karasu Ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu projelerle içiçedir. Eğer sizlerde yatırım yapmayı düşünüp hala doğru yer arayışındaysanız karasu yatırımınız için en doğru tercih noktalarından birisidir. Günümüz fiyatlarıyla birkaç yıl öncesinin fiyatları karşılaştırıldığında bölgenin yatırımlar için ne kadar uygun olduğu gözlemlenmektedir. Ekşioğlu karasu inşaatın bölgede imzasını attığı onlarca konut projesinden birinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Bölgeye yatırım yapan binlerce yatırımcıya kar garantili yatırım sağlayan karasu satılık yazlık projelerinden birine sahip olmak istiyorsanz hafta sonuları düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarımızda katılım sağlayıp; uzman satış müdürlerimiz eşliğinde karasudaki konut fırsatları değerlendirip bütçenize en uygun konuta Çeşitli ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68