Karasu Satılık Yazlık Deniz Güneş Plaj

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Konut-Fiyatları-Sakarya-Konumunda-Ev-İlanları-1

Karasu Yılın Her Mevsimi Tatilcileri Ağırlamaya Devam Ediyor Sakaryanın Karasu ilçesi Deniz turizmi ile Marmara bölgesinin tatil başkenti konumundadır.

Karasu Evleri adından çok söz ettiriyor şimdi Karasuda satılık yazlık alma zamanı.Adını deniz turizmi ve bölgesine yapılan yatırımlarla duyan Karasu yaz sezonunda 100 binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında yatırımlarında en hızlı olduğu bölgelerden birisidir. karasu satılık yazlık İnşaat sektörü son yıllarda bölgede çok hızlı bir gelişme göstermiş şehir adeta yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

karasuda-satılık-yazlık

karasuda-satılık-yazlık

Bir çok inşaat şirketinin yatırımcılarla buluşturduğu karasu satılık yazlık projelerine yoğun bir talep vardır. Bölgenin adının sürekli farklı projelerle ve turizm ile anılması bölgenin değerini gün be gün artırmaktadır. Bölgedeki değer artışına kayıtsız kalamayan binlerce yatırımcı bölgedeki karasu satılık daire projelerini değerlendirmektedir. Karasu’da inşaat sektörünün bu kadar gelişmesine katkı sağlayan deniz turizmi Yaz sezonunda varlığını sürdürse de, Bölge diğer mevsimlerde ve sezonlarda da bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Mavi ile yeşilin birleştiği noktada bulunan Karasu bünyesinde barındırdığı bir çok doğal güzellikle Her mevsim turistlerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Özellikle hafta sonlarını değerlendirmek isteyen Bir çok tatilci günübirlik ziyaretler için karasuyu tercih etmektedirler. Bölgedeki günübirlik tatillerin en çok ziyaretçi çeken noktaları acarlar longozu, Maden deresi ve Şelalesi, mahmudiye köyü, poyrazlar gölü gibi doğa harikası yerler bulunmaktadır. Muhteşem bir hafta sonu geçirmek için oldukça uygun sayılabilecek nitelikteki bu mekanlarda doğayla iç içe olmanın keyfine varacak, yürüyüşler yapacak, ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte piknikler yapabilecek, tarihe tanıklık edebilecek, balık tutup gölde sandal gezisi yapabileceğiniz Pekçok alan mevcut bulunmaktadır. Bunların yanında dünyada başka hiç bir yerde yetişmeyen bitkileri görebilir, birçok alabalık çiftliklerinin bulunduğu bu yerlerde Türkiye’nin en lezzetli alabalıklarının tadına varabilirsiniz.

satılık-yazlık-karasu-evleri

Karasu satılık yazlık

Kamp yapma seçeneğinde bulunan ayrıca bazıları doğal SİT alanı olarak koruma altına alınan bu bölgelerde muhteşem bir hafta sonu geçirebilir, mavinin, yeşilin ve huzurun tadına doyabilirsiniz. İstanbul’a oldukça yakın mesafede bulunan Sakarya karasu sizleri her mevsim bünyesinde ağarlayabilecek donanıma sahip bulunmaktadır. Yatırımların, doğanın ve tatilin ortak noktası konumunda ki bu güzel ilçede sizlerde hem yatırmınızı yapabilir, hem de tatilin ve doğanın keyfine varabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunduğumuz onlarca konut projesinden zevkinize ve bütçenize uygun olan konutu seçip, yılın her mevsimi çekiciliğini koruyan ve yatırımların gözbebeği olan bu ilçede kendinize bir yer edinebilirsiniz. Sakarya karasu da satılık yazlık olarak satışa çıkardığımız onlarca konut projesine gelip yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp bölgedeki binlerce yatırımcıdan biri de siz olup, geleceğinize karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Karasu’nun her yerinde mevcut olan Sakarya karasu satılık yazlık projelerimize karasu Ekşioğlu inşaat güvencesiyle sahip olmak isterseniz sitede bulunan iletişim numaralarından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68