Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık ve Ekşioğlu İnşaat Karasu Evleri

Ekşioğlu İnşaat Güvencesiyle Karasu’da Yatırım Fırsatları Karasu ekşioğlu inşaat Sakarya’nın Karasu ilçesinde faaliyet gösteren Karasu’nun en köklü ve büyük firmalarından biri olma özelliğine sahiptir.

ekşioğlu-karasu-satilik-yazlik

ekşioğlu-karasu-satilik-yazlik

Her yıl binlerce kişiyi Konut sahibi yapan Ekşioğlu karasu inşaat bölgedeki projelerine hız kesmeden devam etmektedir. Bölgenin en güvenilir firmalarından biri olarak gösterilen ekşioğlu inşaat yaptığı karasu satılık yazlık projeleriyle bölgeye adını altın harflerle yazdırmıştır. Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılar tarafından yoğun bir ilgi görmektedir.

Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-satılık-yazlık

Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-satılık-yazlık

Türkiye’nin her bölgesinden ve özellikle konumu itibariyle Marmara bölgesinden binlerce yatırımcıyı bünyesine çeken Ekşioğlu karasu inşaat bölgede onlarca projeye imzasını atmıştır. İmzasını attığı her proje yoğun ilgi gören Karasu ekşioğlu inşaat konutları uygun ödeme seçenekleri ve kampanyalarla yatırımcılarla buluşturmaktadır. Karasu’da özellikle sahil kesminde yer alan projelerin yanısıra yeni mahalle, yalı mahallesi, Karasu 32 evler ve liman bölgesinde de bir çok projesi mevcuttur. Tamam bu site içerisinde yer alan projeler yılın her mevsimi oturmaya uygun olarak inşa edilmiştir.24 saat güvenlik hizmeti bulunan karasu evleri sizlere hem güvenilir hem de uygun bir tatil yapma fırsatı sunmaktadır. Site içlerinde yer alan imkanlarla Ve yine sitelerin içerisinde bulunan yüzme havuzlarıyla sizlere sitelerinizin dışına çıkmadan tatilinizi yapma olanağı sunan Sakarya karasu satılık daire projeleri denize de yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Tamamı doğal gazlı olan dairelerimiz yatırımcıları tarafından yılın her mevsimi normal konut gibi kullanılabildiği gibi; yatırımcıları tarafından kullanılmadığı zamanlarda ve sezonlarda bölgeye gelen turistlere Karasu sahibinden kiralık yazlık olarak değerlendirilip gelir getirisi de sağlanmaktadır. Bölgede konut sahibi olan binlerce yatırımcı konutlarını bu şekilde değerlendirip ciddi bir kira getirisi elde etmektedirler. Yatırımcısına kar elde ettiren daireler tatilciler için de güzel bir alternatif sunmaktadır. Bölgeye yaz sezonunda aileleriyle birlikte gelen tatilciler Karasu pansiyonlarının Ve otellerinin yanı sıra bölgedeki Karasu kiralık konut projelerinede değerlendirmekte; hem daha ucuz bir tatil hem de aileleriyle birlikte güvenilir bir ortamda zaman geçirme şansına sahip olabilmektedirler. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan konut projeleri çeşitli ödeme imkanlarına sahiptir. 24 ay senet seçeceği ya da banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapabilen konutların taksitlerini Kira ödermiş gibi ödeyip; konutlara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bitmiş konut projelerinde peşinattan sonra anahtar teslimi yapılan dairelerinizi kiraya verip, gelen kira getirisi ile taksitleri ödeyip konutun uzun sahibi olabilirsiniz. Bölgede yer alan onlarca farklı projeyi gelip yerlerinde görüp değerlendirip; karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle sahip olmak isterseniz hafta sonları İstanbul kalkışlı ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp misafirimiz olabilirsiniz. Rezervasyon için sitedeki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68