Karasuda Satılık Yazlık Edinmek İsteyenlere …

karasu satılık yazlık plaj

Sakarya’nın Karasu ilçesi son yıllardaki yükselişini hızla devam ettirmekte. Bölge son yıllarda turizmiyle ve bünyesinde yapılan yatırımlarla hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Karasu’nun gelişmesinden en çok kar payı alan kuruluş ise inşaat sektörüdür. Yatırımcıların en çok tercih ettiği projeler ise Sakarya karasu satılık yazlık projeleridir. Türkiye’nin her yerinden özellikle çevre illerden ve Marmara bölgesinden bir çok yatırımcıya Ev sahipliği yapan Karasu İnşaat sektöründe ki projelerini her gün bir yenisini eklemektedir. Bölgedeki konut artışının bu kadar çok ve hızlı olmasının sebebi ise bölgenin son yıllarda çok değer kazanması ve fiyatların Bir çok tatil bölgesine oranla oldukça düşük olmasıdır. Karasu Evleri Karasudaki konut fiyatlarının diğer tatil bölgelerine oranla düşük olmasının sebebi ise bölgedeki turizim potansiyelinin son yıllarda önem kazanmasıdır.

Karasu-satılık-yazlık

-Karasu-satılık-yazlık

Karasunun 24 km uzunluğunda altın kumdan bir sahili bulunmaktadır. Bunun yanında bölgede önceki dönemlerde turizim sektöründe gözle görülür bir çalışma yapılmadığı gözlemlenmiştir.fakat son yıllarda hem Karasu belediyesi hem de özel firmaların desteğiyle Karasu’da turizim potansiyelini artırmak ve canlandırmak adına çeşitli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır.

Karasuda-satilik-dairleer

Karasuda-satilik-dairleer

Bölgede asfaltlama çalışmaları yapılmakta, Alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam etmekte ve bunun yanında bölgeye milyonlarca liralık yatırımlar yapılmaktadır. Karasu plajlarını mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla yapılan karasu sahil parkı ve rekreasyon alanı çalışması bunlardan biridir. Açılışı geçtiğimiz ağustos ayı içinde yapılan sahil park projesi içerisinde Çocuk parkları, oyun parkları, yürüyüş alanları, Seyir Terası, Anfi tiyatro, Her türlü gece ve gündüz müsabakaların yapılabileceği plaj voleybolu alanı ve daha farklı aktivite alanları bulunmaktadır. Karasunun adı Duyurdukca bölgedeki konut fiyatlarında artış göstermektedir. Bölgedeki konutlar şuan birkaç yıl önceki fiyatlarının yaklaşık iki katına çıkmış durumdadır. Yatırımcılar bölgeyi hızla değerlendiği İçin tercih ederken yatırımlarını kiraya da verip gelir elde edebilmektedirler. Karasu yaz mevsiminde 100 binlerce turisti evsahipliği yapmaktadır. Bölgeye gelen turistler Önceki dönemlerde karasu denize sıfır pansiyon ve otelleri tercih ederken günümüzde Karasu kiralık yazlık ve Karasu kiralık ev projelerini tercih etmektedirler. Bölgedeki konut projelerinin tercih edilmesinin sebebi de otel ve Pansiyonlar da konaklamaya göre maliyetin daha düşük olması, Karasu’da yazdık projelerinin denize sıfır konumdan başlaması, ve çoğu site içerisinde yer alan projelerde bulunan yüzme havuzu seçeneğidir. Hem yatırımcısına hem de kiracısına sitelerinden çıkmadan tatil yapma imkanı sunan projeler ekşioğlu inşaat güvencesiyle bölgede En çok tercih edilen projelerdir. Karasu Ekşioğlu inşaatın yatırımcılar ile buluşturduğu onlarca farklı proje Karasu’nun hemen her yerinde konumlanmış durumdadır. Denize sıfır konumdan başlayan Sakarya karasu satılık daire projeleri uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılara sunulmaktadır. Bölgeye gelip görmek isteyen konut projelerini değerlendirmek isteyenler için hafta sonları İstanbul kalkışlı ücretsiz karasu turları mevcuttur. Bölgedeki binlerce yatırımcı arasında sizlerde yerinizi almak istiyorsanız Sitede bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşıp ücretsiz karasu turları için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68