Karasu Evleri , Karasuda Satılık Yazlık

karasu-tatil-karasu-evleri

Sakarya karasu satılık yazlık projelerine Her gün bir yenisi eklenmektedir. Sakarya’nın Karasu ilçesi son yıllarda turizim ve yatırımlar lan adından sıkça söz ettirmeye başladı. Gerek sosyal medya da gerekse çeşitli iletişim kaynaklarında adını ve projelerine sıkça rastladığımız karasu evleri  yatırımınların En hızlı olduğu noktalardan biri olarak karşımıza çıkmakta. Bölgede yer alan bir çok konuda çeşitli kampanyalar bir ödeme seçenekleriyle yatırımcılarla buluşturulmaktadır. Her yeni proje ve her yeni yatırım Karasu’nun adının daha büyük kitlelere duyurulmasına katkı sağlamaktadır.

karasu-evleri-karasuda-satilik-yazlik

karasu-evleri-karasuda-satilik-yazlik

Karasuda satılık yazlık

Bölge en son İstanbul’a olan konumuyla gündeme gelmiştir. Normal şartlarda İstanbul olan mesafesi Bir buçuk saat gibi bir süre olan Karasu; geçtiğimiz aylarda halka açılan İstanbul yavuz sultan Selim Köprüsü’nün otoyol bağlantısının tamamlanmasının ardından 40 dakika gibi bir mesafeye düşecektir.

Ekşioğlu-Karasu-Evleri

Ekşioğlu-Karasu-Evleri

İstanbul’a olan Bu yakın konumu bölgeye bir çok artı değer katmıştır. Bunların en başında da yatırımcılar gelmektedir. Marmara bölgesinin tatil başkenti konumundaki karasu özellikle Marmara bölgesinden 100 binlerce turiste Evsahipliği yaparken günümüze binlerce yatırımcıyda bünyesine çekmeye başlamıştır. Yatırımcılar tarafından büyük talep gören karasu satılık yazlık projeleri bölgenin en iyi yatırım araçlarından birisidir. Günümüzün en garantili yatırım aracı olarak görülen konutların Karasu’da bu kadar rağbet görmesinin temel nedeni bölgenin hem turizim potansiyeli açısından yüksek olması hem de sürekli değer kazanmasıdır. Bundan birkaç yıl öncesine gidilip Karasu evleri projelerinin fiyatlarına bakıldığında günümüz fiyatlarının yaklaşık yarısını tek kabul edildiği görülmektedir. Karasu’nun artan değerine kayıtsız kalamayan binlerce yatırımcı bölgede konut sahibi olup geleceklerine karlı bir yatırım yapmışlardır. Bölgede değerini her geçen gün artıran Karasu satılık ev projelerine Her gün bir yenisi eklenmektedir. Çoğu site içerisinde yer alan karasu satılık daire projeleri Bahçe içlerinde yarılarak sizlere kendi müstakil ev konforunuzu sağlamaktadır. Sitelerde ayrıca yetişkin yüzme havuzları, bazılarından çocuk yüzme havuzu, market, kafeterya, sinema salonu, botanik bahçesi gibi farklı alternatifler de barındırmaktadır. Karasu denize sıfır konumdan başlayan Konut projelerinin tamam mı denize yürüme mesafesinde olup sahil kesimi’nde yer almaktadır. Karasu’da denizi gören satılık daire projeleri En fazla ilgi çeken projelerdir. Alınan konutlar yatırımcıları tarafından kullanılmadığı zamanlarda ister senelik isterse sezonluk olarak kiraya verilip gelir getirisi sağlanmaktadır. Karasu Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunduğumuz projelerimizi gelip kendiniz görüp değerlendirmek isterseniz Ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz turlara katılmak için ve her türlü sorunuz için Sitede bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68