Karasu Satılık Yazlık,Karasu Tatil Evleri

karasu satılık yazlık plaj

Karasu’da konut projeleri hız kesmeden devam etmekte. Son yılların turizim ve yatırım şehri konumuna gelen Karasu bünyesinde yapılan yatırımlarla ve projelerle her alanda adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle sosyal medya da reklamlarına sıkça rastladığımız Karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Karasu Evleri

karasu-satılık-yazlık-karasu-evleri

karasu-satılık-yazlık-karasu-evleri

Günümüz koşullarında tatil turizmin yapıldığı bir çok bölgedeki fiyatlarla kıyaslandığında Karasu’da ucuza satılık yazlık bulmanız mümkün. Bölgedeki konut fiyatlarının günümüz koşullarına oranına ucuz olmasının sebebi ise bölgenin değerinin son yıllarda anlaşılmaya başlamasıdır. Son yıllarda Karasu ve etrafında yaşanan gelişmeler Ve karasuya yapılan yatırımlar bölgenin adını duyurmasında Önemli bir rol oynamaktadır.

Karasu Satılık Yazlık

Özellikle limanı projesi, üçüncü köprü otoyolunun Karasu dan geçmesi ve dünyaca ünlü bir otomotiv firmasının Karasu’da fabrika açmak için çalışmalara başlayacağını duyurması Karasu’nun tüm Türkiye tarafından tanınmasını sağlamıştır.

Ekşioğlu Karasu

Karasuda-satılık-yazlık

Karasuda-satılık-yazlık

Bölgede yaşanan bu gelişmeler bölgedeki işgücü konusunda istihdamı artırmakta, bölgede çeşitli sektörlerde gelişmeler yaşanmasına neden olmakta ve Karasu’nun dışardan göç almaya başlamasına neden olmuştur.Bölgeye yaşanan göç Özellikle konaklama ve barınma ihtiyacını atmakta Buda inşaat sektöründeki firmaların yüzünü güldürmektedir. Bölgedeki konaklama ihtiyacının artmasının en temel ve büyük nedeni ise bölgenin tatil turizmi açısından elverişli olmasıdır. Karasu’nun 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi yazın 100 binlerce turisti ağırlayıp evsahipliği yapmaktadır. Bölgeye gelen turistler yazın konaklamak için karasu otellerinin ve karasu pansiyonlarının yanısıra karasu sahibinden kiralık yazlık fırsatlarını da değerlendirmektedir. Çoğu yatırım amacıyla alınan konutların yaz sezonunda bölgeye gelen turistlere günlük kiralık yazlık olarak verilip gelir getirisi sağlamaktadır.

Karasuda Satılık Yazlık

Denize sıfır konumdan başlayan konut projeleri Karasu’nun bir çok noktasında yapılanmış durumda. Gece ve gündüz eğlencelerinin adresi durumundaki karasu 32 evler, sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi konumundaki yeni mahalle ve yalı mahallesinde Bir çok konut projesi bulmak mümkün. Yatırımcıların en çok tercih ettiği konutlar ise karasu denize sıfır yazlık projeleridir. Hem yatırımcılar için hem de tatilciler için Bir çok alternatif sunan konut projelerini değerlendirmek isterseniz karasu sahibinden kiralık yazlık seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tatilinizi değerlendirmek için kiralamış olduğunuz konut projelerinin sahibi olmak isterseniz Karasu’da bunun için pek çok seçenek bulunmakta. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan onlarca konut projesinde sizlerde yerinizi almak isterseniz; Belli bir peşinat vererek dairenizin anahtarını teslim alıp, 120 aya kadar taksitlendirme yapılan dairenize taşınıp kira ödermiş gibi taksitlerini ödeyip kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Karasudaki bu fırsatları değerlendirmek ve bölgedeki yüzlerce yatırımcıdan biride siz olmak isterseniz hafta sonuları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarımız için bizleri arayıp rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68