Karasu Evleri Karasuda Satılık Daireler

karasu evleri

Karasu evleri Sakarya’nın incisi Karasuda satılık daireler son yıllarda oldukça talep görüyor Sakarya karasu satılık daire denince akla yatırım tatil ve deniz geliyor Karasu’da satılık evler cazip ödeme koşullarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor Sakarya karasu satılık yazlık almak isteyenlerin en çok tercih ettiği mekanları arasında Karasu’da satılık arsa fiyatları oldukça yükseldi bunun sebebi bölgeye yapılan yatırımlar Karasu’da yazlık denilince sadece yaz aylarında yaşanıyor muş gibi algılanıyor ancak yaz kış hayat devam etmekte Karasu ev fiyatları yatırımcılara biriyim yaptırıyor karasu tatil yapmak isteyenlerin beğendiği bir mekan eğer Karasuda tatil yapmak istiyorsanız karasu civarında sahilde otel veya pansiyon bulmanız mümkün karasu tatil evleri Karasu’da satılık daireler sizleri bekliyor Karasu’da satılık Villa arayanlar tercihlerini site için projelere kaydırıyor Karasu’da satılık müstakil bir ev almak isterseniz de benzer konsept ilerde proje bulmanız mümkün Sakarya karasu evleri Karasuda satılık yazlık daireler sizlerin beğenisine bekliyor

Karasu-evleri-karasuda-satılık-daireler

Karasu-evleri-karasuda-satılık-daireler

Karasuda konut sahibi olmanın tam zamanı. Gelişen ekonomisi Bölgeye yapılan yatırımlar bölgenin konumu ve turizm açısından elverişli olması Karasu’da özellikle inşaat sektörünün gelişmesine katkı sağlamıştır. Bölgede hali hazırda devam eden birçok Karasu satılık yazlık projesi bulunmaktadır. Satılık yazlık projelerin yanında bir de Karasu satılık daire projeleri bulunmaktadır. Birçoğu tamamlanmış olan binlerce konut Karasu’da yatırımcısını beklemektedir. Bölge son dönemde büyük bir gelişme göstermiş şehir adeta yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

Sosyal medyada sıkça reklamlara rastladığımız Karasu satılık yazlık ve Karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından Büyük ilgi görmektedir. Uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcılara sunulan konut projeleri Birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Karasu’nun tatil turizm açısından elverişli olması bölgeye 100 binlerce turist çekmektedir. Bölgeye gelen turist sayısı arttıkça bölgede konaklama ve barınma ihtiyacı artmaktadır. Karasu’da yapılmış olan birçok konut turistler açısından da bir avantaj sağlamaktadır. Otel ve Pansiyonlar da konaklamak istemeyen ailesiyle birlikte rahat bir ev ortamında tatilini geçirmek isteyen turistler bölgede bulunan konutları yazın günlük veya haftalık olarak kiralayıp tatillerini bu konutlarda değerlendirmektedir. Buda konukların Yatırımcısına büyük bir kira getirisi sağlamaktadır.

satılık-yazlık-karasu-evleri

satılık-yazlık-karasu-evleri

Bölge sadece turizm ile değil son yıllarda yapılan yatırımlarla da adından sıkça söz ettirmektedir. Sanayi ve ulaşım anında yapılan çalışmalar da bölgenin değerlenmesin de önemli bir etkiye sahiptir. Eskiden ekonomisi tarım fındık balıkçılık ve turizm iken son dönemde Karasu’da sanayi alanında da çalışmalar başlamıştır. Büyük bir otomotiv firmasının bölgede fabrika açmak için çalışmalara başladığı bilinmektedir. Bununla birlikte bölgedeki en büyük projelerden biri 22 yıldır devam eden karasu limanı projesidir. Kasım ayında açılması beklenen karasu limanı daha açılmadan yatırımcıların odak noktası haline gelmiştir. Birçok konut yatırımcısı yatırım yapmak için liman bölgesi çevresini tercih etmektedir. Çünkü Karasu limanının açılmasıyla bölgenin İhracat merkezi haline geleceği bilinmektedir.

Bölgede yaşanan tüm bu gelişmeler bölgenin değer kazanmasında önemli bir etkiye sahiptir. Arsa ve konut fiyatlarındaki artışın en önemli etkileri bunlardır. Her yeni projenin hayata geçmesi ile bölge değerini daha da artırmaktadır. Bölgedeki fiyat artışlarına bakıldığında son birkaç yıl içerisinde bölgedeki arsa ve konutların değerini Önemli ölçüde artırdığı gözlemlenmektedir. Bölgede yaşanan tüm bu gelişmelere ortak olup yatırımınızı ve tercihinizi karasudan yana kullanıp binlerce yatırımcıdan birisi de siz olmak isterseniz iletişim numaralarından bizlere arayıp hafta sonları ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp projeleri gelip yerlerinde görebilirsiniz.

Karasuda yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor. Yatırımcıların gözdesi durumundaki bölgede yatırımlar ve ardı arkası gelmeyen projeler hız kesmiyor. Bölgede yaşanan gelişmeler özellikle inşaat sektörüne olan ilgiyi artırmıştır. Bilindiği gibi günümüzde en iyi yatırım aracı konutlardır. Değerini hiçbir zaman kaybetmeyen konutlar her dönem yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgede karasu satılık daire projeleri yoğun ilgi görmektedir. Bunun yanında bölgede karasu satılık yazlık projeleri de yatırımcıların gözdesidir. Bölgede hem konut satışları hem de konut fiyatları her geçen gün artmaktadır.

Bölgenin değer kazanmasındaki en büyük etki bölgenin tatil turizmi açısından elverişli olmasıdır. 24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan karasuda turizmi ve turizm faaliyetlerini geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. bu çalışmaların en önemlilerinden biri geçtiğimiz aylarda hizmete açılan karasu sahil parkı ve rekreasyon alanı projesidir. Batı Karadeniz plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla hayata geçirilen proje içerisinde pek çok aktivite alanı bulunmaktadır. 5 milyon değerindeki yatırım içerisinde Kafeterya, yürüyüş yolları, plaj futbolu ve voleybol sahaları, amfi tiyatro, seyir terası, dinlenme alanları, duş alanları ve oyun bölgesi, 550 kişilik açık hava gösteri alanı bulunmaktadır.

Karasu turizm potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek için yaptığı çalışmaların geri dönüşünü almaya başlamıştır. Bölgeye gelen turist sayısı her geçen yıl artmaktadır. Karasu ekonomisinin turizmden aldığı payda sürekli artış göstermektedir. Bölgeyi tercih eden turist sayısı arttıkça; bölgeyi tercih eden yatırımcı sayısı da artmaktadır. Bunun nedeni ise bölgede oluşan barınma ve konaklama ihtiyacıdır. Yatırımcılar konut projelerini değerlendirirken bölgedeki konaklama ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadırlar. Bunun nedeni ise konutlarını kendileri kullanmadıkları zamanlarda kiraya verip gelir getirmesini sağlamaktır. Karasuda bu talebi fazlasıyla karşılamaktadır. Konutlar yıl boyunca kiraya verilebildiği gibi yaz sezonunu gelmesiyle günlük olarak bile kira kiraya verilip büyük bir kar getirisi sağlamaktadır.

Eğer sizlerde yatırım yapmak istiyorsanız ve bunun için uygun bir yer arıyorsanız karasu en doğru tercihi noktası olacaktır. Bölgenin sürekli değer kazanması, konumu, ekonomik faaliyetleri, turizm alanındaki faaliyetleri, sanayi alanındaki gelişmeler bölgedeki konut fiyatlarının gün be gün artırmaktadır. Sizlerde Karasu’da yaşanan bu gelişmelere ortak olmak istiyorsanız hem yatırımınızı hem de tatilinizi bir arada yapmak istiyorsanız hafta sonları ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp bitmiş ve devam eden birçok projeyi yerlerinde gezip görüp bütçenize en uygun seçeneği kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok ödeme seçeneği ve kampanyayla satışa sunulan projelerimizi görmek isterseniz iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68