Karasuda Yatırım mı Düşünüyorsunuz ?

karasu-satilik-yazlik-daireler-yatirim-icin-elinizi-cabuk-tutun-4

Karasu son yılların en fazla rağbet gören tatil noktalarından biri olmaya devam ediyor. Bölgenin turizm potansiyelinde ki artış birçok sektöre etki etmekte. Özellikle inşaat sektöründe göz ardı edilemeyecek bir artış söz konusu. Karasu satılık daireler bölgede en fazla yatırım yatırım yapılan araçlardan biri. Bunun yanında karasu satılık dairelerde inşaat firmalarının gözde yatırımları arasında yer almaya devam ediyor. Karasuda yatırımcılarını bekleyen satılık daire ve yazlık projelerine biraz daha yakından bakmak istiyoruz.

Son dönemde özellikle sosyal medyada reklamlarını sıkça görür olduğumuz satılık yazlık ve daire projeleri karasuda en fazla yatırım yapılan araçlardan biri. Bölgedeki konut sayısının bu kadar artmasının ve yapılan konut projelerinin bu kadar rağbet görmesinin sebebini direkt olarak bölgenin turizm potansiyeliyle ilişkilendirmek mümkün. Bilindiği üzere karasu tatil turizmi açısından çok elverişli durumda. Bölgenin 24 km uzunluğunda bir sahil şeridi bulunmakta. Bununla birlikte plajları doğal kumdan ve bazı hastalıklara iyi geldiği karasu halkı tarafından bilinen gerçekler. Bölge yaz sezonu boyunca çevre illerden ve özellikle marmara bölgesinden birçok turisti ağırlamakta. Son dönemde bölge ve çevresinde yapılan yatırımlar da karasunun adının duyulmasına katkı sağlamıştır. Bölgeye gelen turist sayısının her geçen yıl artması; yaz sezonu boyunca yüzbinlerce turisti ağırlaması bunun sonucu olarak gösterebiliriz. Her geçen yıl gelen turist sayısının artmasının doğal sonucu olarak barınma ve konaklama ihtiyaçları da artmaktadır. Bunun yanında bölgenin bir turizm şehri olması dışarıdan birçok yatırımcının bölgeyi tercih etmesine neden olmuştur. Alınan yazlık ve dairelerin bir kısmı kişilerin kendi kullanım alanına dahil olup, büyük çoğunluğu yaz sezonunda gelen turistlere kiralanıp büyük bir kira getirisi elde edilmektedir.

Bölgede sadece turizm alanında yaşanan gelişmeler yatırımcıları kendilerine çektiği gibi büyük bir rekabet ortamı da yaratmaktadır. Birçok konut projesinin yer aldığı bölge artan rağbetten payını almış; konut fiyatları her geçen gün değerini artırmıştır. Bölgede yaşanan gelişmeler fiyatların önümüzde ki yıllar içinde giderek artacağının kanıtıdır.

Sizlerde denizin, kumun, güneşin, doğanın tadını doyasıya çıkarıp; hem yatırım yapıp hem de tatilinizi geçirebileceğiniz karasu da yerinizi şimdiden alabilirsiniz. Lokasyon ve ulaşım itibariyle çok merkezi bir konumda yer alan karasuda yatırım yapmak isterseniz elinizi çabuk tutmakta fayda var. Zira bölgede yaşanan birçok gelişme fiyatlarının her geçen gün artmasına sebep olmaktadır. Bölgede yer alan konut projelerimizi görüp değerlendirmek isterseniz her hafta sonu ücretsiz olarak düzenlediğimiz turlara katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68