Dünden Bugüne Yatırımın Gözdesi Karasuda Satılık Yazlık Piyasası Keşke Demeden

Karasu Evleri Arsa Fiyatları İnşaat ve Satılık Daireler -1025

Bundan 10 yıl önce Karasuda satılık daireler çok prim yapacak deseler inanırmıydınız evet Karasu evleri çok prim yaptı Karasu çok değişti.Bazen buraya 4 yıl önce gelenlerle karşılaşıyoruz isterseniz sizde sorun Karasuya yıllar önce gelmiş birisine söyledikleri şey keşke Karasuya yatırım yapsaydım olacak.Karasunun şimdiki halini ve şuanki ev fiyatlarını görenler böyle düşünüyor…

karasu yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. her gün yani bir yatırımın yapıldığı bölgede konut satışlarında çok büyük bir artış vardır. karasu satılık yazlık ve karasuda satılık daireler bölgede en çok tercih edilen konutlardır.

karasunun özellikle istanbul’a olan konumuyla dikkatleri üzerine çekip değerini katladığı aşikardır. ama karasunun değerlenmesinin sebebi sadece istanbul’a olan konumuyla sınırlandırılamaz. karasu Evleri özellikle son yıllarda konumuyla olduğu kadar yapılan projelerle de adından sıkça söz ettirmektedir.

son yıllarda hem belediye ve  devlet  hemde  özel sektör  bölgede hummalı bir çalışma yürütmektedir. her geçen gün bölgede yeni bir yatırım yeni bir proje başlamaktadır. birçok özel sektör kuruluşu bölgede fabrikalar kurmakta sanayi alanında yatırımlarda bulunmaktadır. bunun yanında şehrin yolları yenilenmekte, alt yapı ve üst yapı çalışmaları yapılmakta, şehirdeki yaşam alanlarını daha etkin hale getimesi amaçlanan parklar açılmaktadır. karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi bunlardan biridir. geçtiğimiz ağustos ayında tamamlanıp halka açılan proje içesinde birçok aktivite alanı bulundurmaktadır.bunun yanında hali hazırda devam etmekte olan sakarya demir yolu projesi yer almaktadır. kısa süre içinde tamamlanması öngürülen projenin bögedeki ulaşım ve ihracat potansiyelini artırması beklenmektedir.

Tüm bunların yanında yine bölgenin değerini büyük  ölçüde artıran yatırımlardan biride karasu liman projesidir. yapımına çok uzun süre önce başlanan karasu limanın kasım ayında açılması planmaktadır. çok uzun bir bekleyişin ardından tamamlanmasına sadece günler kaldığı açıklanan limanın karasuda ki ihracat potansiyelini çok büyük bir seviyede etkileyeceği beklenmektedir. karadenizin en büyük limanlarından biri olarak tasarlanan proje ile karadeniz üstünden yabancı ülkelere ihracat sağlanacak.

Karasuda Satılık Yazlık Varmı

Karasuda Satılık Yazlık

bu yatırım ve projeler bölgede ki işgücü istihtadımı büyük oranda artırmaktadır. bölge yerli yabancı birçok yatırımcı için yeni bir gelir kaynağı oluşturmaktadır. tüm bunlara birde karasunun tatil turizmi açısından elverişli olması bölgedeki konut fiyatlarını büyük ölçüde etkilemekte, ayrıca konaklama ve barınma ihtiyacı doğurmaktadır. bölgedeki en iyi yatırım amacı tabiki yazlıklar ve dairelerdir.konutları yatırım amacıyla alıp kiraya verip gelir sağlayan yatırımcı sayısı yadsınamayacak derecede fazladır.

sizlerde karasuda yaşanan tüm bu yatırımlara ve projelere kayıtsız kalmak istemiyorsanız hemen şimdi bölgedeki yerinizi alabilirsiniz.her hafta sonu ücretsiz olarak düzenlediğimiz turlara katılım sağlayıp bu kadar sıra süre içinde bu kadar değer kazanan bölgedeki satılık yazlık ve dairelerin olduğu projeleri gelip yerlerinde görebilirsiniz.kendiniz ve bütçeniz için en uygun yazlık ve dairelere uygun ödeme koşullarıya sahip olup geleceğinize karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68