2016 Kışa Doğru Karasuda Satılık Yazlık Karasu Evleri İşte Fırsatlar

karasu satılık yazlık plaj

Karasuda satılık daireler prim yapa dursun yeni projelerde hız kesmeden geliyor Her kesime ve isteğe bağlı karasu evleri havuzlu bahçeli müstakil villa konforunu size sunuyor Denize yakın yada denize sıfır projeler isteklerin başında yer alıyor.

Karasu yatırımlarına hızla devam ediyor. Karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı. Hızla gelişen sanayisi, tarımı, turizmi Karasuya olan rekabeti artırmaktadır.

son yılların en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan karasu hem tatilcileri ve turizimcileri kendisine çekmekte, hemde dışardan göç almaktadır. son yıllarda ki nüfüs sayım sonuçlarına baktığımızda karasunun nüfüsunun günden güne arttığı gözlemlenmiştir. bu artışın elbette birçok sebebi var ama bunların en önemlilerinden biri karasu liman projesi.

yapımına 1995 yılında başlanan projede yıllar için de birçok aksaklık, duraklama yaşanmış olmasına rağmen projede sona gelinmiş gibi görünüyor. batı karadenizin en büyük limanlarında biri olması beklenen Karasu limanı orta ölçekli bir limandır. kasım ayında açılması beklenen Karasu limanında beklentiler bir hayli büyük. bölgedeki ihracat oranı büyük ölçüde artırması beklenen liman hem zaman hemde maddi açıdan büyük bir tasarruf sağlayacaktır.

karadeniz üzerinden gelen yükün karasu limanına burdanda demiryolu ile akdenize ulaştırılması planlanmakta, yine aynı şekilde akdeniz üstünden gelen yükün demiryolu ile karasuya ulaştırılması , burdanda karasu limanından dış ülkelere gönderilmesi hedeflenmekte. normalde 10 günü aşkın bir süreyi alan bu olayın karasu limanı ve demiryolu sayesinde 3 gün gibi bir süreye indirgenmesi beklenmektedir. tabiki bu zaman açısından büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

karasu limanı nın sadece ekonomiye sağlayacağı katkı yatırımcıların gözünden kaçmamıştır. yerli ve yabancı sermayeli bir çok firma karasuda yatırım yapmaya çoktan başlamış durumdadır. buda hem ekominin hemde sanayinin daha çok gelişmesine katkı sağlamış, bölge dışardan göç almaya başlamıştır.

dışardan alınan göçün en fazla etki ettiği sektör ise inşaat sektörüdür.bölgenin turizm açısından çok elverişli olması,dışardan gelen yatırımcıların artması ve  bölgeye yerleşme kararı alan vatandaşlarımızın barınma ihtiyacı inşaat sektörüne olan rekabeti artırmıştır. bölgede Karasuda satılık yazlık ve satılık daireler adete kapış kapış gitmektedir.

hem yazın hemde kışın oturma imkanı bulunan bölgedeki konutlarda sizlerde yerinizi şimdiden alabilirsiniz. tercihinizi karasudan yana kullanıp hem geleceğiniz için karlı  bir yatırım yapmış olup, hemde yazın tatilin, denizin, güneşin ve doğanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

haftasonları ücretsiz olarak yaptığımız turlara katılıp, karasu satılık yazlık ve karasu satılık daireleri kendi yerinde incelme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68