Karasu Projeleri Karasu Evleri

karasu satılık yazlık ...

Karasuda satılık yazlık ve satılık daire almanın tam zamanı. her geçen gün artan müşteri kitlesiyle karasu yatırımcılar için en uygun alanlardan biri. karasu satılık yazlık ve karasu satılık dairelerin neden bu kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getirmeye çalışıyoruz.Karasu Evleri neden tercih ediliyor ?

Karasuda Satılık Yazlık Hangi Projeler var

karasu-evleri-2016

her geçen gün yeni başlanan projeleri, yatırımları, sanayisi, bitmek üzere olan limanı, doğal güzellikleri, konumu, turizmi ve sayamadığımız birçok birçok özelliği karasunun değerinin artmasının başlıca nedenleri.

bu küçük tatil bölgesi sanayinin , tarımın ve turizmin bir arada geliştiği noktada. Açılan ve yapım aşamasında olan fabrikaları, bu yıl tamamlanıp kasım ayında açılması beklenen limanı, devam eden demiryolu projesi sanayinin gelişmesinin başlıca nedenleri.

24 kmlik sahil şeridi, doğal kumdan geniş plajları bölgenin tatil turizmi açısından elverişli olmasının sebepleridir. Kışın 6 binlerde olan nüfusu yaz aylarında 600 binlere kadar çıkmaktadır. buna ek olarak sahil şeridinin  denize giren vatandaşlarımız dışında , aileleriyle de vakit geçirip aktiveterlede bulunmak isteyen vatandaşlarımız için karasu sahil parkı ve rekreasyon alanı ağustos ayında halka açılmıştır.Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon alanında kültürel ve sosyal etkinliklerin yapılabileceği yaklaşık 550 kişiye kadar oturma kapasiteli açık hava gösteri alanı olarak kullanılabilen 1 adet seyir terası inşa edilmiştir. bunun yanında Uluslararası plaj futbolu ve voleybolu müsabakalarının gece ve gündüz yapılabileceği çok amaçlı bir spor salonu,kafeteryalar, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, duş alanları ve oyun bölgeleri bulunmaktadır.

karasu ayrıca konumu itibariylede tatilcilerin ilgisini çekmektedir. marmara bölgesinde yer alan şehir, özellikle istanbula çok yakın bir mesafede yer almaktadır. özellikle 3. köprünün açılması bölgenin değerini gözle görülür bi şekilde artırmıştır. Marmara bölgesinin tatil başkenti olması beklenen bölge , beklentileri gerçekleştiricek gibi görünmektedir.

tüm bunlar tabiki en çok bölgede yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. geçen yıllara oranla fiyatlar karşılaştırıldığında , bölgedeki konut fiyatlarının kendisini 2’ye katladığı yatırımcıların gözünden kaçmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68