2017 ye Doğru Karasu Satılık Yazlık Evleri

karasu evleri

Karasu gün geçtikçe popülaritesini artırmaya devam etmektedir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz bölge yatırımcıların gözdesi durumda. Her geçen gün yeni yatırımlar yapılan, yeni  projelere başlanan bölge son dönemde özellikle tatil turizmi açısından karşımıza çok cazip avantajlarla çıkıyor.

Karasu satılık yazlık satışları neden arttı ?

Karasu evleri neden değerleniyor ?

Karasuda Satılık Daire Kiraları mevsime göre değişirmi ?

Gitgide artan istihdam oranı bölgede özellikle inşaat sektöründe büyük bir artış sağlamaktadır. Satılık yazlık , satılık daire, satılık müstakil ev ve arsalar bölgede özellikle rağbet görmektedir. Bu durum en çok tatilcilerin yüzünü güldürmektedir. Değeri her geçen gün artan bir bölgede hem yatırım hem de tatil imkanı bulabilmektedirler. Yatırımcılar almış oldukları yazlıklarını ve dairelerini yazın günlük olarak kiraya verebildikleri gibi, kış mevsiminde de kiraya verip gelir sağlayabilmektedirler.

2017-Karasu-satılık-yazlık

2017-Karasu-satılık-yazlık

Karasuda satışı artan satılık yazlık ve satılık dairelerin bu kadar revaçta olmasının birçok nedeni vardır. Karasu Marmara bölgesinin tatil başkenti konumundadır. 3. köprünün açılmasının ardından bağlantı yollarının da tamamlanmasıyla şu an 2 saat mesafede bulunan mega kent İstanbul’a olan uzaklığı 1 saate düşecektir. Aynı zamanda iç bölgelerde ki birçok il için de en yakın tatil bölgesi konumundadır. Tüm bunların yanında şehirde yaşam, konaklama, yeme içme, eğlence  olanakları oldukça uygundur.  Özellikle zamandan tasarruf etmek isteyen tatilciler için bölgenin önemi büyüktür. Bunlar bölgenin önemini artıran sebeplerden sadece birkaç tanesidir.

Karasu’da inşaat sektöründe devam eden birçok proje vardır. Özellikle rağbet gören satılık yazlık ve satılık dairelerin olduğu bölgeler uygun ödeme koşulları ve birçok kampanyayla yatırımcılarını beklemektedir.  Denize 100 ile 500 metre arası mesafede bulunan projeler şehir merkezinde yer almaktadır. Kalabalık sevmeyenler için de alternatif oluşturmaktadır. Birçok proje içerisinde havuz,  market ,  kafeterya  gibi olanaklar  bulunmaktadır. 24 saat güvenliklidir. Daha birkaç yıl öncesine kadar şu anki fiyatının çok daha altında fiyatlara sahip olunabilecek konutlar; gün geçtikçe değer kazanıp fiyatları artmaktadır. Buda konutların yatırımcısının yüzünü güldürmektedir.

Fiyatları her geçen gün artan, ger geçen gün değerlenen bölgede sizlerde kendinize uygun bir yatırım amacı bulup, paranızı değerlendirebilirsiniz. Karasu bu yatırımın en doğru adreslerinden birisidir. Geriye dönüp bakıldığında karşılaşılan fiyatlar bunun en güzel örneğidir. Şuan da devam eden bir çok projeden kendinize en uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz. Satılık yazlık ve satılık dairelerin ödemelerinde de birçok seçenek ve kampanya bulunmaktadır.  Hafta sonları İstanbul’dan karasuya ücretsiz turlarımız bulunmaktadır. Sizlerde ücretsiz turlarımıza katılıp satılık yazlık ve satılık dairelerimizin olduğu projeleri kendiniz gezip görüp bütçenize en uygun seçeneğe, uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68