Karasuda satılık yazlık 2016

karasu-satilik-yazlik-karasu-yazlik-evler-Ekşioğlu

Karasuda satılık yazlık  satın almanın tam zamanı. Son zamanlarda gerek tv kanallarında, gerek gazetelerde ve özellikle internette en sık görülen reklamların başında Karasu satılık  yazlık daireler gelmektedir. Gün geçtikçe artan değeri, ardı arkası gelmeyen projeleri ve doğal güzellikleriyle bölgeye yatırım yapacaklar için büyük bir gelir kaynağı oluşturacağı gözlemlenmektedir.

Karasuda-satılık-yazlik

Karasuda-satılık-yazlik

Gelismekte olan sanayii, Karasu Limanı nı ve birçok projeyi bir kenara koyup; sadece tatil ve turizm açısından bakmayı denediğimizde bile karşımıza çeşitli alternatiflerin çıktığını görebiliriz. Karasu 24 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip. Denizde yapılanlan dalgakiranlar sayesinde su inanılmaz duru ve sakin. Altın kumdan çok geniş  plajları  ve doğal güzellikleri bölgeyi tatil turizmi açısından cazip bir hale getirmektedir. Karasu evleri Çoğu tatil bölgesine oranla burada yaşam, konaklama, yeme içme,eğlenme  gibi birçok aktivite çok daha ekonomiktir. Sahil boyunca heryerde yeme içme imkanı bulunan, ailenizle vakit gecirebiliceginiz parklar, bahçeler, eğlence mekanları gibi birçok  seçeneği bulunmaktadır.  Civardaki birçok il için en yakın tatil bölgesi konumundadır. Özellikle iç bölgelerden ve çevre illerden tatilcilerin tercih noktasıdır. Kış mevsiminde 6 bin civarında olan nüfusu yaz aylarında 600 binlere kadar ulaşmaktadır.
Bölgedeki ekonomi eskiden tarım,  hayvancılık, balıkçılık ve turizme dayalıydı. Günümüzde ise özellikle turizm ve inşaat sektörüne karşı ciddi bir istihdam söz konusudur.
Özellikle istanbul’a olan yakınlığı ile bilinen bölgeye; Yavuz Sultan Selim Köprüsünün açılmasıyla birlikte ulaşımın bir saate düşmesi, Karasu’nun değerini  adeta piyango vurmuş derecesinde  yükselmiştir. Buda yerli ve yabancı birçok yatırımcıyi bölgeye çekmektedir. Sanayi, turizm, otomotiv ve özellikle inşaat sektöründe ki artış göz ardi edilemeyecek kadar büyüktür. Şehrin her yerinde her gün yeni projelere başlanmaktadır. Yazlıklar,daireler, siteler denize olan konumları, içinde bulundurduklari çeşitli olanakları  ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Özellikle satılık yazlık ve dairelere rağbet vardır. Yatırımcılar kış mevsiminde kiraya verdikleri yazliklarini yaz aylarında da günlük olarak kiraya verip büyük bir kâr sağlamaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık

Karasu-Satılık-Yazlık

Hem tatil hem yatırım yapmak isteyen, aynı zamanda zamandan da tasarruf edip tatilini yollarda geçirmek istemeyenlerin adresi Karasu. Sizde geleceğe karlı bir yatırım yaparak Karasu’dan satılık yazlık veya dairenizi hemen alabilirsiniz. Uygun Ödeme Koşulları ve Bayram boyunca ücretsiz olarak yapılacak Karasu turlarına katılıp satılık yazlık ve gayrimenkulleri yerinde görüp, bütçenize en uygun seçeneği kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68