Ekşioğlu Kocaali Melis Evleri

karasu-satilik-daire-2018-tahminleri

Kocaali Melis evleri Sakarya Karasuda en nezih projelerden biri olmaya aday bittiğinde kocaalide ismini en iyiler arasında duyacağınız melis evleri sizlerin beğenisine sunuluyor

Uzun yıllardır Karasuda birçok projeye imza atan Ekşioğlu İnşaat Kocaali Melis Evleri projesinde sizlerin Hem doğa hem deniz hemde site içi ama villa konforunda dublex evlerde muhteşem bir tatil geçirmeye davet ediyor Butik bir proje olan Kocaali Melis Evleri Sizlerin Beğenisine sunuluyor.Sizde Denizin yanıbaşında Ekşioğlu İnşaat Huzur ve Güveni ile tanışmak istiyorsanız Kocaali Melis Evleri projesini mutlaka geziniz.

Kocaali satılık yazlık sektörüne farklı bir konsept getirecek olan Kocaali Melis Evleri 1. ve 2.etaptan oluşacak Ekşioğlu İnşaatın Lüx Konut konseptinde yer alacak proje yatırım ve tatili birarada düşünenler için yani hem tatil hem yatırım diyenler için müthiş bir fırsat olacak.

Denizi sakinliği ve temiz havası ile Kocaali satılık evleri sizleri bekliyor,Ekşioğlu İnşaat Kocaali Melis Evleri Sizlere farklı bir konsepte götürecek çok yakında açıklanacak lansman fiyatlarından haberdar olmak için Ekşioğlu İnşaata ulaşabilirsiniz.

Kocaali satılık daire piyasası Ekşioğlu İnşaat Kocaali Melis Evleri ile tanışıyor yatırım için tercih edilen bölgeler arasında yer alan Kocaali Sakarya’nın nadide mekanlarından biri.Kocaalide kiralık yazlıklara olan talep bu yaz karşılanamadı yani Kocaali Satılık Yazlık projelerine talepler artış gösteriyor.

Kocaali Birçok Projeye ev sahipliği yapacak işte bunlardan biri olan Kocaali Melis Evleri çok yakında lansman fiyatları ile sizlerin beğenisine sunulacak haberdar olmak için bize ulaşın…

 

 

Ekşioğlu inşaat Kocaali Melis Evleri Projesi Sizlerin beğenisine sunuluyor Ekşioğlu Melis Evleri sizlere rahat ve huzur dolu bir yaşam sağlamak için bütün ayrıntıların düşünüldüğü bir proje.

Kocaali Melis Evleri 1.etap ve Kocaali Melis Evleri 2. etap

 

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68