Sakarya İli Karasu İlçesi Satılık Yazlık Piyasaının Kalbi

Karasu-satılık-yazlık-evler

Tatil ve Yatırımın yeni adresinin adı Sakarya ili Karasu ilçesi evet karasu satılık yazlık ve karasu satılık daireler son yılların en çok tercih edilen emlak ve konut tercihi olmaya devam ediyor.Karasu satılık yazlık piyasası birhayli yoğun şu sıralar sizde karasuda satılık yazlık almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz .

Karasuda satılık yazlıklar bir çok nedenden ötürü prim yapıyor karasuda satılık yazlık almadan önce bölgeyi iyi araştırın mesela gezilecek yerleri neresidir karasuda yaşam nasıldır neden karasu gibi Karasu şimdilerde İstanbul’a 2 saat mesafede ancak 3.köprü yolu açıldıktan sonra bu mesafe 1 saat gibi bir mesafeye inecek bu ne demek oluyor sanki İstanbul içinde bir yere gidiyormuşsunuz gibi düşünün .

Karasu evleri,Karasu adeta yatırımı çekiyor karasu liman projesi şuanda devam eden yatırımlardan sadece biri liman tamamlandıktan sonra Karasu birçok büyük firmanın gözbebeği olacak şimdiden bazı firmalar açıklama yaptı bile mesela Toyota Karasu Limanı bittikten sonra yatırımlarını nasıl yönlendireceği ile ilgili bazı bilgiler paylaştı.Toyota ceosu:  Karasu limanı bizim için çok değerli diyerek ,bölgenin önemini dile getirdi.

Bir başka yatırım ise BMC fabrikasından geldi Karasu ya bir fabrika kuracak olan BMC büyük ölçüde istihdam sağlayacak.Daha birçok firma karasu bölgesinde yer bakıyor İşte size birkaç anekdot Karasu hem tatil hemde yatırım isteyenler için oldukça cazip.

Karasuda sadece deniz ve kum yok tabiki ancak denizi ve kumu oldukça iyi mesela kumsaldaki kumu termal kum ve denizi sahil boyunca dalgakıranlar ile daha güvenli Evet sadece deniz ve kum yok karasuda doğada var akkum bölgesinden yukarı doğru çıktığınızda yeşil ormana adım atıyorsunuz mis gib bir temiz hava karşılıyor sizi yaz aylarında denizden gelen rüzgar havayı ormana taşıyor oradan esen rüzgarda mis gibi temiz havayı size getiriyor.Zaten karasuya gidince havası ne  kadar güzelmiş kelimesini sizde söyleyeceksiniz.

Gelelim gezmeye Karasu satılık yazlık piyassını gezerken birden aklınıza geldi buralarda gezilecek yerler varmı diye tabiki var olmazmı hemde en nadide mekanlardan var.Acarlar longozu mesela çok hoşunuza gideceğinden hiç şüphem yok.

Ve maden deresi,Maden şelalesi ormanın arasında şarıl şarıl akan buz gibi su inanın dinlendiğinizi hissedeceksiniz.ve şuan burada saymadığımız daha birçok yer.Karasuda satılık bir daire yada karasuda satılık bir yazlık almak için birçok nedeniniz var.

Ve tercihler Daha önceleri Karasuda Bahçeli,villa tarzı denize yakın müstakil evler tercih edilirken şimdilerde site içi havuzlu,güvenlikli içinde alışveriş mekanları bulunan siteler daha çok revaçta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68