Karasu satılık Yazlık ve Karasu Evleri

karasu evleri

Karasu satılık yazlık almak isteyenelerin gözde mekanı olmaya devam ediyor Kiralık yazlık arayanlar Karasuda satılık daireler ve Karasuda satılık yazlıklar ile ilgili her geçen gün talepler artıyor açılışı yaklaşan 3.köprü yolunun ardından Karasu İstanbul’a çok daha yakın hale gelecek.Sakarya Karasu satılık yazlık ve Karasu satılık arsa fiyatları önceki yıllara göre bir hayli prim yaptı.Karasuda yazlık almak,Karasuda satılık arsa almak isteyenler bölgede yatırım yapmaya devam ediyor.

Bahçeli,Müstakil villa tarzındaki evler yerini site içi güvenlikli Karasu evleri formatına bıraktı kompilike yapılar,projeler artık daha çok tercih sebebi.Karasuya devam eden ve yakında açılacak ,faliyete geçecek olan yatırımlar bir bir yaklaşırken yenileride ekleniyor .

Pek yakında faliyete girmesi beklenen propjelerden biri olan Karasu liman projesinin çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.Yatırım yatırımı çekiyor ve İstanbul’da yaşayanların büyük bir kısmı Karasuya ya yatırım yapmış yada yapmayı planlıyor.

Karasu’ya girdiğinizde yıllar öncesi ile büyük farklar göreceksiniz mesela Karasu Parkı sizi bir hayli şaşırtabilir bir hayli büyük olan Karasu parkı uzunluğu ve içinde barındırdığı aktivitelerle sizin beğeninize sunuluyor.

Karasu satılık yazlık müstakil,denize sıfır yazlıklar yada bahçeli yazlıkların yerini site içi 24 saat güvenlikli siteler almış durumda hem güvenlik hemde yaşam alanları açısından tercih sebebi olan site içi lüx yazlıklar aynı zamanda primde yapıyor.

Karasu evleri,Karasuda satılık daireler ve satılık yazlıklar ile ilgili birçok haberin yer aldığı sitemizde Karasu satılık yazlık ile ilgili birçok haber bulabilirsiniz.

Karasuda sadece satılık yazlık almak değil yatırım için düşünenler  aldıkları yazlıkları kiraya verebiliyor yaz aylarında iyi getirisi olan kiralama yatırımcılar için bir avantaj.

Karasuda satılık yazlık sahibi olmak isteyenler için haftasonları ücretsiz Karasu turları mevcut Karasuyu görmenizi tavsiye ediyoruz çünkü gördükten sonra ne anlatmak istediğimizi daha iyi anlayacaksınız İstanbul’un yeni tatil mekanı haline gelen ve bu istikamette ilerleyecek olan Karasuya bu yoğun talep hem tatil yapıp hemde yatırım yapmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68