Karasuda Denize Yakın Müstakil Satılık Yazlıklar

Karasuda Denize Yakın Müstakil Satılık Yazlıklar

Okulların kapanmasıyla birlikte tatil planlarıda konuşulmaya başlanır,Haftalık yada 15 günlük tatiller otellerde denize sıfır pansiyonlarda geçirilir ve biter bu tatil anlayışının birinci seçeneği,İkincisi ne mi anlatalım oda denize sıfır yada denize yakın bir bölgede yazlık sahibi olmak,Şöyle site içi havuzlu,güvenlikli,sosyal alanı olan bir bahçeli giriş katlardaki müstaki yazlık havalı bir daire ne dersiniz.

Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için büyük bir kolaylık tabiî ki mesafe çok önemli Karasuda yazlık yaşamdan bahsedelim sizlere : şuan 1.5 saat gibi bir zaman alan yolculuk 3.köprü(Yavuz Sultan Selim) köprüsünün tamamlanmasının ardından bu mesafe düşecek, yani İstanbul’da bir yerden biryere gitme mesafesine gelecek .

Karasuda satılık Daire almak :

Evet Karasu kelimesini birçok yerde duydunuz ama nerede bu Karasu ,Karasuya nasıl gidilir,Neden Karasu tercih sebebi,Karasunun sahili nasıldır,Kumsalı varmıdır bu soruları sizlere açıklamaya çalışalım.

Sakarya iline bağlı olan Karasu doğusu,güneyi,güneybatısı,kuzeyinde komşuları çok olan bir ilçedir Hendek,Kocaali,Kaynarca,Ferizli gibi.Karadeniz de etrafını çevrelemiştir.Önceki adı Küçük Karasu olarak bilinir.

Karasuya İstanbul yada Ankara istikametlerinden gelirken Sakarya gişelerinden girdikten sonra tabelaları takip ederek  ulaşabilirsiniz yolları asfalttır ve düzgündür .bu istikamet 3.köprü yolundan sonra İstanbul’dan gelecekler için değişecektir.

Karasuyu tercih edenler ilk önce araştırma yaparlar ve görürlerki yaz aylarında Karasu cıvıl cıvıl bir tatil cenneti olur,aldıkları daireler prim yapınca dahada çok sevinirler sadece prim yapması değil heryerde olduğu gibi buradada yazlığınızı yaz kış kiraya verebilirsiniz tabi sezonda fiyatlar birhayli yüksek.

Gelelim Karasu’nun sahiline sahili 28 kilometre uzunluğundadır ve kumsaldır denizinde dalga kıranlar yapılmıştır ve yapılmaya devam ediyordur.sahilinde yeni yapılan sahil parkı aileniz ile özellikle çocuklarınızın eğlenebileceği büyük bir sosyal donatıdır.ve eğlence mekanları vardır.

Bölegeye kısa bir atatil için gitmek isterseniz,pansiyon,otel,kiralık yazlık bulabilirsiniz pansiyon fiyatlarına tatil sitelerinden ulaşabilirisniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68