Karasuda Satılık Yazlık ve Ucuz Daire

Karasuda satılık yazlık ve ucuz daire

Sakarya’nın gözbebeği Karasu’da Ekşioğlu İnşaat satılık yazlık,satılık daire,ucuz daire ve ucuz ev konularında sizlere yardımcı olmak için size bir telefon kadar yakın.10 bin peşin hemen taşın ister senet ile öde seçeneği kampanyaların vazgeçilmezi. Ekşioğlu İnşaat Karasu yazlık sektörünün mihenk taşlarından Karasuda satılık daire ve Karasuda satılık yazlık denilince akla gelen ilk firmalardan.

Karasuda satılık yazlık bahçeli müstakil,villa,denize sıfır yazlık evler sitelere yerlerini bırakıyor havuzlu,güvenlikli yazlık siteler rağbet görüyor.yükselen değer olarak kabul gören Karasuda Ekşioğlu projeleri yatırımcılara avantaj sağlıyor.Yalı mahallesi,32 evler,akkum,yeni mahalle ve daha bir çok lokasyonda Ekşioğlu sitelerini görmeniz mümkün.

Karasu ekşioğlu city projesine göz atabilirsiniz.İlçede ormanın bittiği Sakarya nehrinin Karadeniz ile buluştuğu yerde yer alan projede konutlar uzun zaman önce teslim edlidi yaşam devam ediyor.

CİTY EVLERİ

Bölgede daha birçok site projesine imza atan Ekşioğlu Karasuda bir çok yatırımada imza atmaya devam ediyor.

Karasuda satılık daire İstanbul’a yakın olması sebebiyle çok tercih ediliyor,yakında tamamlanacak olan 3.köprü yolunun bölgeden geçecek olması buraya  olan süreyi 45-50 dakikaya düşürecek.sadece bu değil tabiî ki Liman projesi bittikten sonra İDO’nun İstanbul-Karasu arası feribot koyması bekleniyor.

Karasu Değişiyor,Karasu Sahil parkı bölgeye ayrı bir hava kattı özellikle geceleri aileniz ile eğlenebileceğiniz içinde sosyal alanları olan mükemmel bir mekan oldu.

Denizde dalgakıranlar zaten vardı ancak bunlara yenileri eklenmeye devam ediyor ,Kumsalda yürürken zaten mevcut dalgakıranları ve yenilerinin çalışmalarını göreceksiniz,ilçe her geçen gün bir yenilikle tanışıyor bunda yatırımların etkisi tabiî ki büyük otomotiv sektörü Karasuyu çoktan keşfetti bile 1 yıl içinde bölgeye gelmesi beklenen otomobil fabrikaları var tabi buda istihdam ve canlılık demek.

Yazlık alacaklar sadece yazlık için değil ,yatırım içinde bölgeyi seçiyorlar sadece büyük yatırım yapılmıyor ilçeye 1+1 bir yazlık, kışlık daire alanlar buraları kiraya verebiliyorlar.yaz aylarında getirisi daha çok oluyor. Ekşioğlu yazlık evlerini gezebilirisniz.

Bölge her yönden kalkınıyor mesela KMYO Karasu Meslek Yüksek Okulu bölgede eğitim veriyor bunun yanında bir fakülte daha kuruluyor.öğrenciler ve yakınları için pansiyon,kiralık yazlıklar,otel bölgede mevcut .Karasu belediyesi çalışmalar devam ediyor,bölgede yoğun çalışmalar her yönden devam ediyor.

Eskiden Karasu:

Kocaali,Hendek,Ferizli,Kaynarca Karasu’nun komşuları etrafı Karadeniz ile çevirili.alanı 482 km2 olan Karasu’nun eksi adı Küçük Karasu .1322 de konuralp isimli Orhan gazi’nin komutanı tarafından  Osmanlı Topraklarına katılmıştır.Karasu Kalesi Akkum ve Karapınar arasındadır.kahramanlarından en bilineni İpsiz Recep Emice’dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68