Karasuda Satılık Yazlık Daire Alacaklar Bu Yazıyı Okuyun

Karasuda satılık yazlık alacaklar bu yazıyı okuyun

Sakarya Karasu İstanbul’da yaşayanların birçoğu tarafından bilinen,tercih edilen bir bölge ,                          Karasuda Satılık yazlık, Karasuda Satılık daire, Karasuda Satılık Bahçeli Müstakil denize sıfır ,denize yakın Villa tarzında yazlıklar bulunabilir.Arsa bulmak artık biraz zor bölgeye gittiğinizde bunu anlayacaksınız.             Karasuda yazlık kışlık daireler site içi güvenlikli ,havuzlu şeklindede bulunabiliyor,bu sizin tercihinize bağlı.Akkum,32 Evler,Yeni Mahalle,Yalı mahallesi gibi bölgelerde bu tarz yerler oldukça çok.

Her yerde olduğu gibi Karasuda Satılık Daire alırken herkez kelepir,ucuz bir ev,daire almak ister ancak bu daireninde en iyisi olmasını ister bu araştırma yapınca zorda değil ancak ucuz olacak diye kelepir olacak diye aldığınız yazlığın imarına,iskanına bakmadan işlem yapmayın,Karşınızda güvenilir bir firma olsun.

Artık karasudaki sitelerde market,kafeteryalar mevcut,evlerde kalorifer sistemleri yerine doğalgaza bıraktı,yani standartlar yükseldi .İlla deniz manzaralı bir yer olsun demeyenler için denize yürüme mesafesinde olan bu siteler oldukça uygun.

Eksi adı Küçük Karasu olan ilçede gezmek isterseniz Maden Deresi,Maden Şelalesi,Küçükboğaz gölü ,içinde nesli tükenmekte olan bitkileri barındıran Acarlar Longozu,Aziziye Camii,Merkez Camii gezebilirsiniz.konaklamak için Bölgede Pansiyon,Kiralık Yazlık,Otel bulabilirsiniz.

Karasu satılık daire    almak istiyorsanız İnşaat firmalarının kampanyalarını kaçırmayın,10 bin TL peşin hemen taşın ,İstersen senet ile öde seçeneği gayet makul Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık mimarisinde ve satışında ilk sıralarda yer alıyor ,on binlerce kişiyi senet ile daire sahibi yapan firma yeni projeleri beğeninize sunuyor.

Karasuda yazlık almak isteyenler bölgedeki yatırımları merak ediyor kısaca sıralayacak olursak:

Karasuda Yatırımlar:

Yol: 3.köprü yolunun tamamlanmasının ardından İstanbul’dan yola çıkan bir araç yaklaşık 45-50 dakikada Karasu’ya ulaşacak ancak bu bilgiyi manupüle edenlerde yok değil mesela küçükçekmeceden yola çıkan bir  araç zaten köprüye bu sürede zor ulaşır, bizim başlangıç yerimiz,noktamız köprü geçildikten sonra bunu hatırlatmakta fayda var.

Karasu Liman Projesi:

Şu sıralar yolunuz düşerse şehrin girişinde uzunca duvarlarla kapatılmış bir inşaat alanı göreceksiniz burası  , bittiğinde birçok geminin buraya gelmesi bekleniyor,haliyle bölgede canlanmada olacak.

Fabrikalar Karasu’ya Geliyor:

Otomotiv sektörü Karasu’ya talip ve geliyorlar 2 yıl içinde bölgeye yerleşmesi beklenen otomobil firmaları bölgede istihdamı önemli ölçüde etkileyecek.

Deniz Ulaşımı:

İDO tarafından Karasu’ya istanbul’dan feribot seferleri konulması beklenen projeler arasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68