Neden Karasuda Satılık Yazlık Daireler ?

neden Karasuda Satılık Yazlık Daire

Karasuda satılık yazlık projeler her geçen gün artıyor özellikle Yenimahalle konumunda tamda karasu Liman projesinin arkasında yeni siteler yükseliyor

Karasuda satılık yazlık müstakil Bahçeli denize Sıfır daireler konutlar yerini site içi Havuzlu,güvenlikli yazlıklara bırakıyor                             İçinde kafeteryası ,kafesi olan sosyal donatılı çocuk havuzu olan ve çevre düzenlemeli siteler ailelerin yeni tercihi Sakarya                         Karasuda satılık daireler  hakkında bilgi edinmek için hafta sonları karasuyu ücretsiz turlarla ziyaret edin

 

Karasuda satılık daire almadan bölgeye gelip Karasuda birkaç gün tatil yapmak istiyorsanız pansiyon,kiralık evler,kiralık yazlıklar,oteller mevcut.Pansiyon fiyatları ,gezilecek yerler,satılık yazlık,kiralık yazlık,karasu otel fiyatları gibi bilgileri karasu haberlerinden takip edebilirsiniz.

Karasunun bu kadar değerlenmesinin ve prim yapmasını sebebi ne peki ?  daha doğrusu sebepleri ? Karasu 3.köprü yolunun tamamlanmasının ardından yol mesafesi açısından İstanbul’a dahada yaklaşmış olacak.

Karasu zaten Karadenize komşu Marmara bölgesinde,Sakarya iline bağlı Kocaali doğusunda,Hendek ilçesi güneyindedir,kuzeyinde kaynarca Ferizli ilçesi güneybatısında yer alır yani çevresinde komşuları çoktur ve Karadeniz ile çevrilidir.

 

Şimdide karasu ile ilgili değişik birkaç bilgi verelim : Karasu’nun eski adı Küçük Karasu’dur,topraklarını Sakarya nehri sulamaktadır. Sakarya’ya yani ile 50 kilometre uzaklığındadır ve 788 km2  yüzölçümü vardır.Karasu kalesi Karapınar ve akkum arasındadır.

 

Sakarya’nın en fazla ilgi gören ilçeleri arasında yerini alan Karasu’ya her yıl yüzbinlerce tatilci akın ediyor.

Karasu Mahalleleri yaz aylarında cıvıl cıvıl oluyor Karasuda gezilecek yerlerde oldukça çok mesela Maden deresi ,Maden Şelalesi,Acarlar longozu ve daha birçok güzel mekan .

 

Hep yaz aylarındamı yaşanır Karasu’da tabiî ki hayır projelerdeki yazlıklar yazlık ,kışlık daireler olarak tasarlanıyor her yazlıkta doğalgaz olduğu için ısınma problemi yaşanmıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68