Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık ve Daire fiyatları

ekşioğlu inşaat karasu yazlık

Karasuda birbirinden farklı projeler satılık yazlık ve kışlık daireler uygun ödeme koşulları ile karşınızda

Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık projelerine yenileri ekleniyor ,cazip ödeme koşulları Ekşioğlu Karasu yazlık fiyatları ile sizi ev sahibi yapacak.

Ekşioğlu inşaat projelerinde yeni projler nasıl olur diyenler diğer bitmiş projeleri inceleyebilirler yeşil vadi 2,yeşil vadi 4 evleri,gardenya evleri  gibi ,Ekşioğlu inşaat karasu fiyat aralığına göre uygun rakamlarla sizlere sunuyor projeleri ve taksit imkanını.bu arada                   Karasuda Satılık Yazlık tanıtım videosu için sitemizin ana sayfasına gidiniz

www.eksioglukarasuyazlik.com

Sakarya Karasu                 Ekşioğlu İnşaat satılık yazlık denince akla gelen huzur ve güven ,o yüzden alıcılar için ekşioğlu tercih sebebi oluyor.

Karasuda lüks yazlıklar şu sıralar 79 bin tl den Başlayan fiyatlarla satılıyor ve karlı yatırım imkanı sağlıyor,denize sıfır havuzlu ,güvenlikli yazlıklar 10 bin peşin hemen taşın sloganı ile senet ile ödeme imkanıyla satışa sunuluyor.

Sakarya Karasu’da dairelere 10.000 TL peşinat ödeyerek sahip olabilirsiniz hemde faizsiz senet ile  ,karasu evleri sizler için konforlu yaşam dostu daireler olarak hazırlandı .

Sakarya Karasu’da sadece yaz aylarında yaşanmıyor tabiî ki kışında hayat. devam ediyor,havuzlu yazlık kışlık dairelerde bulabileceğiniz bölgede havuzsuz daireler bulmanızda mümkün.

Projelerini karasu ilçesinde yükselten Ekşioğlu inşaat yeni projeleri ile ziyaretinizi bekliyor.hem tatil hemde yatırım yapmak istiyorsanız Karasu’yu ziyaret etmenizde fayda var

Sakarya Karasu’da Uygun vade imkanları arıyorsanız birde 0 faiz oranı Temelinde huzur ve Güven Var olan Ekşioğlu İnşaat a bekleriz…

Karasuda satılık yazlık arayanlara hafta sonları İstanbul’dan ücretsiz servis kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68