Karasuda Satılık Yazlık Arayanlar Bu haber sizin için

karasu satılık yazlık

Karasuda satılık yazlık müstakil evler yalı mahallesi civarında oldukça yoğun bulunabiliyor.                 Ekşioğlu inşaat Karasu  tarafından yapılan yazlıklar sahibinden yani ekşioğlu güvencesiyle alınabiliyor.

Karasu için hep yazlık kelimesi kullanılır, fakat Karasuda satılık yazlık kışlık daireler kelimesi daha doğru olur sanki karasuda kışın insanlar yaşamıyormuş gibi bir intiba var ama bu yanlış.

İlçede yaz,kış yaşam devam ediyor sadece yazlık intibası İstanbul’a yakın olmasından dolayı insanların yaz aylarında işleri tatil olduğunda bölgeye gelmelerinden ve iş başlayınca geri dönmelerinden kaynaklanıyor .

Karasuda satılık yazlık villa , Karasuda satılık müstakil yazlık evler, Karasuda satılık bahçeli yazlık evler Karsuda deniz manzaralı satılık yazlık arayanlar çok  denize yakın arsa almak isteyenlerde çok ancak arsalar artık çok zor bulunuyor.

Nasıl bir yazlık aradığınız çok önemli daire şeklindemi ,dublex mi  , bahçelimi yada site içimi ? kararı siz vereceksiniz

Deniz gören yazlık lar denize sıfır  yazlıklar biraz daha pahalı  haliyle ama havuzlu olsun,güvenlikli olsun,denize yürüme mesafesinde olsun diyorsanız bütün bu özellikleri  uygun fiyatlara bulabilirsiniz tabi bu yazıyı ne zaman okuduğunuza bağlı diğer yazılarımızda bahsettiğimiz yatırımlar yapılmışsa bu fırsat kaçmış olabilir .

Yatırım haberi için tıklayınız

Karasuda Yapılan ve Yapılacak Yatırımlar 

Devam edelim Karasuda sahibinden satılık yazlık daireler de bulabilirsiniz,satılık eşyalı yazlıkta,bu aralar trend olan Karasuda inşaat firmasından satılık yazlık almak şimdi diyeceksiniz sahibinden de mantıklı diye doğru söylüyorsunuz benim anlatmak istediğim o değil ama ,İnşaat firmaları 10 bin tl  peşinat  verdiğiniz zaman gerisini farkı olmadan vadelerle mesela 24 ay gibi  senet ile faizsiz verebiliyor o yüzden inşat firmalarından alımlar şu an için önde gidiyor.

Farklı yatırımlarda düşünebilirsiniz ,mesela Karasuda satılık arsa ilanları görebilirsiniz ancak , imarlı arsa olmasına dikkat edin  ,Karasuda site içinde satılık yazlık ararken , kelepir yazlık bulacağım diye hata yapmamaya dikkat edin alacağınız evin işlemlerini iiznlerini,iskanını,imarını mutlaka öğrenin.

Daire şeçeneklerine gelince 3+1 daire site içinde bulmak biraz zor daha çok 1+1 ve 2+1 daireler yada 2+1 dublex daireler tercih ediliyor.

Ev seçerken yada yazlık daire seçerken bütün bu faktörleri göz önünde bulundurmanız sizin yararınıza ,ucuz daire bulmak zor olmayabilir fakat yatırım getirisi olan bir daire daha mantıklı bir seçim olur .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68