Karasuda Satılık Yazlık Haberleri

Karasu-Satılık-Yazlık lar-Dev-Projelere-Komşu-Oluyor

Sakarya Karasuda Satılık Yazlık arayanlar bu yılda aradıklarını bulmak için bölgeyi gözlem altına almaya başladılar.

Karasu Satılık Yazlık fiyatları her geçen sene artış gösteriyor Karasuda Satılık Daireler ,Satılık Yazlıklar önceki senelere göre yüksek olsada alıcılara yönelik kampanyalar satışları artırıyor.

Karasuda Satılık Arsa bulmak zor artık,Emlak piyasasında şu aralar Karasuda satılık evler  ve            Karasuda Kiralık Yazlık lar aranıyor.

Sakarya Karasuda Satılık Daireler,Karasuda  Satılık Yazlık Müstakil, Karasuda  Satılık Yazlık Denize yakın, Karasuda  Satılık Yazlık Villa , Karasuda  Satılık Daire gibi seçenekler Karasu Emlak sektörünün ençok  aranan kategorileri arasında yer alıyor.

Karasuda Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle birleşince ortaya Güvenli,Huzurlu Bir Yaşam konsepti çıkıyor.

Karasuda satılık Yazlıklar denilince akla gelen Ekşioğlu İnşaat oluyor.

Bölgedeki Projelerde uygulanan 10 bin tl peşinat ile daire alabilme imkanı yazlık alacakların işlerini kolaylaştırıyor,Geri kalan rakamı Ekşioğlu İnşaat 24 ay faizsiz senetle ödeme imkanı sunuyor bu fırsat alıcıların yüzünü güldürüyor.

Projelere gelince Havuzlu,24 saat güvenlikli,denize yakın bazıları denize sıfır olan siteler hepsinde doğalgaz mevcut yani sadece yaz aylarlında değil kış aylarındada bölgede yaşam devam ediyor.

Karasuya yapılacak olan yatırımlar şimdiden herkes tarafından biliniyor.Karasu  Liman Projesi zaten devam ediyor,Bölgeye gelecek olan yüksek istihdamlı fabrikalar,İDO nun İstanbul-Karasu arası koymayı planladığı  feribot seferleri  ve benzeri daha birçok proje.

Karasuda Yazlık almak gibi bir düşünceniz varsa hafta sonları İstanbul’un heryerinden Karasu’ya ücretsiz turlar düzenleniyor ,bu turlara katılıp bölgedeki Yazlık siteleri inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Karasu 28 kilometre sahile sahip ve kumsalı gerçekten çok güzel ,sahiline yapılan Karasu sahil Parkı görülmeye değer,Denizinde daha rahat ve güvenli denize girilebilsin diye dalga kıranlar yapıldı ve yapılmaya devam diyor.

Yine sahilde bulunan eğlence mekanları,lunaparkı ve restoranları  Karasu sahilinin diğer özellikleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68