Karasuda Satılık Yazlık Almak Sıra Sizde

Karasuda Satılık Yazlık Sahil

Karasu Evleri sizleri bekliyor kumsalı,sahili,denizi ile birçok tatilcinin tercihi olan Karasu satılık yazlık konutları uygun ödeme koşulları ve imkanları ile sizleri bekliyor.İnşaat firmalarının kampanyaları ile senet ile ödeme imkanı ile faiz olmadan vade farkı olmadan evinize oturabilir yazı ve kışın keyfini çıkarabilirsiniz.

Karasuda satılık daireler ve karasu evleri son yıllarda oldukça değerlendi ve değerlenmeye devam ediyor karasu yeni sezona birçok yenilik ile giriyor.Sakarya Karasuda Satılık Yazlık almayı düşünenler için bu yazımızı hazırladık şimdi birkaç başlıkta karasu’yu anlatalım.

 

Karasu Evleri  ve Konumu:

Sakarya iline bağlı olan Karasu İstanbul’a 1 saat 15 dakika mesafesinde .Marmara be Karadenizin kesiştiği bölgede yer almakta,Çoğrafi konumu sebebi ile tercih edilen bir lokasyonda.

 

Karasuda Yaşam :

Karasuda genelde yazlık yaşam ön plana çıksada ,sadece yaz aylarında bu bölgede yaşanıyor anlamına gelmiyor,Kış aylarındada bölgede hayat devam ediyor ,zaten sitelerin hepsinde doğalgaz var yani ısınma denilen bir problem yok.

 

Karasu’nun Sahili:

Karasuda 28 kilometre uzunluğunda sahil bulunmakta ,bu sahilin kumsalı bulunmakta ,Denize girildiği için sahil boyunca belirli aralıklarla dalga kıranlar göreceksiniz.  Yeni yapılan sahil parkı Karasuda Satılık Daire alacakların beğenisini çekmekte .Ayrıca lunapark ,restoranlar,eğlence merkezlerinide sahil boyunca görebilirsiniz.

 

Karasuda Satılık Daire Çeşitleri :

Karasu Satılık Yazlık lar  Bahçeli,Müstakil,Denize Sıfır  yada Daire şeklinde yapılmakta fakat son dönemlerde tercih edilen site içi,Havuzlu,Güvenlikli,Sosyal Alanı olan yazlıklar.Daha önceden Karasuda Satlık Daireler ,Karasuda Satılık Villa satışları revaçtayken şimdilerde Karasuda Satılık Yazlıklar ,Denize sıfır siteler talep görüyor,Satılık Arsa nın artık zor bulunduğu bölgede haftalık tatil yapmak isteyenler için Kiralık Yazlık bulmak mümkün.

Karasuda Yatırım:

Karasu Satılık Daire planları yapanlara birde yatırımlardan bahsedelim  yeni yatırımlar hız kesmeden devam ediyor, Karasu Belediyesi yatırımcılara olanak sağlıyor geçtiğimiz aylarda ilçeye büyük bir otomotiv firması fabrika kurmak için çalışmaları başlattı bile .

Sadece bununla sınırlı değil tabiî ki doğalgaz,liman,karayolu ve devam eden demir yolu  projeleri ile bölge hızlı bir ivme kazanacak …

Karasuda Ulaşım :

İstanbul’dan Karasu’ya gelmek istiyorsanız Sakarya istikametine doğru ilerlemeniz gerekiyor tahmini yol mesafesi  1 saat 15 dakika veya biraz daha fazla sürebiliyor ancak 3.Köprü (Yavuz Sultan Selim) yolunun tamamlanmasının ardından   bu süre 45-50 dakikaya inecek…

Deniz yoluda diğer bir seçenek olabilir İDO İstanbul’dan  Yenikapı-Karasu arası sefer koymayı planlıyor duyumları şimdiden bölgede fiyatlara yansımaya başladı bile…

 

Karasuda Satılık Yazlık Sahil

Karasuda Satılık Yazlık Sahil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68