Karasu Satılık Yazlık haberleri

Satılık Yazlık Karasu

Sakarya Karasu Hakkında bilmek istedikleriniz sayfamızın Haber bölümünde yer almaktadır Aşağıdaki Konular ile ilgili Bilmek istedikleriniz sitemizde yer alacaktır.Karasu Satılık Yazlık  piyasasını sitemizden takip edebilirsiniz.

Karasuda Satılık Yazlık ,Karasuda Satılık Daireler ,Karasuda Satılık Yazlıklar,Karasuda Satılık Arsa ,Karasuda Yazlık,Karasuda Kiralık Yazlık,Karasuda Satılık Evler,Sakarya Karasuda Satılık Yazlık,Karasuda Kiralık Yazlık,Karasuda Kiralık Evler,Karasuda Satılık Villa,Karasuda Sahibinden Satılık Daireler,Karasuda Satılık Yazlıklar Denize Sıfır siteler ile haberleri ve bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Karasu ile ilgili projeleri sitemizden takip edebilir , yerinde incelemek için Hafta sonları düzenlenen ücretsiz turlara katılabilirsiniz.

Denizi ,doğası ve tabiat harikaları ile kendinden oldukça söz ettiren karasu İstanbul’luların akına uğruyor,her yaz Karasu cıvıl cıvıl atmosferi ile tatilcileri ,misafirlerini ağırlıyor.

Sizde mutlaka Karasuyu ziyaret edin ve sizi nasıl ağırladığını görün ,yatırımların gözdesi Karasu Liman projesinin ardından başlaması beklenen İDO seferlerinden sonra dahada değerlenecek ,yazlık almak isteyenlere şimdiden bir hatırlatma…

Tabi bu arada inşaat firmalarının rekabeti yatırımcıların yüzünü güldürüyor,Havuzlu,güvenlikli sitelerde 10 bin lira peşinat ile daire alabiliyorsunuz ,kişiye özel ödeme seçenekleri bulunuyor ve faizsiz senet ile vade imkanı .

Bu fırsatları Kaçırmamak için İrtibat numaralarından ücretsiz servislerde yerinizi ayırtın beklide Karasu ile tanışmak için yada bir yatırım için başlangıç olur.

Buarada  3.köprü yolunun tamamlanmasının ardından İstanbul – Karasu arası 45-50 dk olacak …

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68