Karasu Satılık Daire

Karasu satılık daire fiyatları oldukça makul bir derecede olduğu için yazlık sahibi olmak isteyen hemen herkesin bütçesinin el verdiği bir yapı olma özellini korumaktadır. Ödeme koşulları konusunda anlaşmaya varılırsa kişilerin taksitli bir şekilde ödeme yapmasına da izin verilmektedir.

Karasu Sakarya’nın doğası ile en meşhur olan alanlarındandır. Sıkıcı şehir havasından bunaldığınız zamanlarda Karasu sizin için bir kaçış noktası olacaktır. Karasu yazlık alternatiflerine bakıldığı zaman hemen her ailenin memnun kalabilecekleri yapıların söz konusu olduğunu görebilirsiniz. 1+1, 2+1, 3+1 ve doublex olmak üzere farklı alternatifler söz konusudur. Fiyat seviyeleri de dairelerin genişliğine göre değişim göstermektedir. Dairenin boyutu ne olursa olsun genel kalite öğelerinden kesinlikle sapılmadığının da altı çizilmelidir.

Karasu Yazlık Ev Fiyatları

Aynı standartlarda olan farklı dairelerin ve firmaların yapısına bakıldığı zaman çok daha yüksek bir fiyat aralığı ile karşı karşıya kalınmaktadır. Ekşioğlu İnşaat sayesinde kişilerin daha makul fiyatlar ile yüksek kaliteden faydalanabilecekleri bir alana sahip olmaları mümkün kılınmaktadır. Dairelerin boyut bakımından çeşitli olması hemen her bütçeye hitap eden bir aralığa sahip olmasını sağlamaktadır.

Alternatifleri ailelerin huzurlu ve güvenli şekilde tatillerini geçirecekleri alanlardır. Ekşioğlu İnşaat’ın daha önce planlamış olduğu işlere bakıldığı zaman hem kişilerin memnuniyeti konusunda hem de kalite alanında ne denli hassas olduğunu bir kere daha görebilirsiniz. Ekşioğlu’nun oluşturmuş olduğu projelerden ev sahibi olmuş kişilerin sayısı giderek artış göstermektedir. Özellikle kat karşılığı daire ve kentsel dönüşüm konusunda bir marka olan firmamızın son projelerinden olan Karasu da göz kamaştırmaktadır.

Satılık Daire ve Alt Yapıları Güvenilir Midir?

Karasu Satılık DaireKarasu satılık yazlık dairelerin güvenlik bakımından ya da alt yağı özellikleri ile alakalı herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için gerekli olan bütün tedbirler alınmıştır. Özellikle deprem konusunda çok hassas davranılmıştır. Bu konuda firmamızın kendi projelerinde uygulandığı deprem yönetmeliğinin çok daha ötesinde olan kuralların uygulamaya alındığı da belirtilmelidir.

 

 

 

Daire özelliklerine bir bakıldığı zaman karşımıza şu şekilde bir liste çıkacaktır;

 • Tabiat değerleri ile iç içe bir yapı kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilerin ilk merak ettikleri nokta bu evlerin doğal yapıya zararı olup olmadığıdır. İnşaata izin verilen sahada açılmış olan Karasu projesinin doğal değerlere herhangi bir zararı bulunmamaktadır.
 • Melen Çayı’ndan başlayarak farklı birçok doğal güzelliklere kadar etrafı çevrili olan Karasu projesinde zambak kokuları ile güne başlama imkanı elde edilmektedir.
 • Evlerin yapısı bütün aile tiplerine uygun olduğu için büyük ya da küçük olmak sureti ile bu evlerden birini elde etme imkanını yakalayabilirsiniz.

Sahip olduğu bu özellikler sayesinde Karasu projesi her geçen gün daha fazla kişinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

3 comments

 1. Karasuda konaklamayı çok seviyorum. İstanbul’un pis havasından sonra Karasu’nun tertemiz havası denizi kumu güneşi insanları ve en fazla 5 katlı olan evleri çok iyi geliyor. İnsanın aklına Karasu satılık daireleri araştırıp alası geliyor.

 2. Karasu satılık daire fiyatlarınız diğer yerlere göre çok uygun acaba neden? Seçenek olanakları hakkında bilgi almak istiyorum.

 3. Karasu satılık yazlık evlerden mutlaka birini satın almak hayalim. Eşim ve çocuklarımla birlikte bir kaç senedir tatil noktamız olmuştu zaten şimdi de tatilimiz ve kafa dinleme noktamız olması açısından satın alma planımız var :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68