Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat https://www.eksioglukarasuyazlik.com Karasu evleri havuzlu denize sıfır ve bahçeli villa olarak konforlu konut seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Ekşioğlu Karasu evleri senet ile faizsiz uygun daireleri görmek için Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere ücretsiz servisi imkanı sağlamaktayız. Fri, 22 Jun 2018 17:31:18 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.6 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/wp-content/uploads/2013/07/ekşioğlu-inşaat-logo-80x80.png Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat https://www.eksioglukarasuyazlik.com 32 32 Karasu Satılık Yazlık Büyük Çarşıya Yakın Evler https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/22/karasu-satilik-yazlik-buyuk-carsiya-yakin-evler/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/22/karasu-satilik-yazlik-buyuk-carsiya-yakin-evler/#respond Fri, 22 Jun 2018 17:30:57 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3092 Karasu satılık yazlık büyük çarşıya yakın evler arasından bir daire bakıyorsanız gelin sizlere bu konuda da desteğimizi sunalım. Büyük çarşı dediğimiz alan çeşitli ürünlerin satışlarının gerçekleştirildiği ve yiyecek…

The post Karasu Satılık Yazlık Büyük Çarşıya Yakın Evler appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu satılık yazlık büyük çarşıya yakın evler arasından bir daire bakıyorsanız gelin sizlere bu konuda da desteğimizi sunalım. Büyük çarşı dediğimiz alan çeşitli ürünlerin satışlarının gerçekleştirildiği ve yiyecek içecek mekânlarının da bulunduğu Karasu’da tatilde olanların muhakkak en az bir kez ziyaret ettikleri bir alışveriş mekânıdır. Bu mekânda gönlünüze göre ve bütçenize uygun birbirinden ilginç hediyelikler, kitaplar, giyim eşyaları, ev eşyaları bulmanız mümkündür. Bu tarz bir alışveriş merkezine yakın bir yazlık konut sahibi olmak isteyenler gezmeyi çok seven ve alışverişten asla usanmayan kişilerdir. Bu sebeple bu mekânlardan uzak olmamak adına tercihlerini bu bölgeye yakın yerlerden yapmaktadırlar.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Lüx Konutlar Yatırım Zamanı

Karasu satılık yazlık büyük çarşıya yakın evler sizin de ilgi alanınızda yer alıyor ise firmamızın devam eden projelerine ve bitmiş olan projelerine göz atabilirsiniz. Bitmiş projelerimiz içerisinde eğer bütçenize uygun bir daire bulamadıysanız, size tavsiyemiz devam etmekte olan ve yaz döneminde oturuma hazır olacak olan dairelerimize göz atmanızdır. Sizler de firmamız aracılığı ile satışa sunulan yazlık dairelerden birini satın almak istiyorsanız firmamızın uzman satış temsilcileri ile iletişim kurarak gerekli desteği alabilirsiniz. İnternet üzerinden bir araştırma yaparken firmamızın web sitesine girdiğinizde halen devam eden veya oturmaya hazır dairelerimizi görmeniz, online müşteri temsilcimiz ile iletişim kurarak bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Karasu satılık yazlık büyük çarşıya yakın evler konum itibari ile de Karasu merkeze yakın olan daireler olup, etrafında birçok market, manav, kasap bulunan bir yerleşim alanıdır. Bu sebeple benim her şey elimin altında olmalı diyenlerdenseniz sizleri de bu dairelerimizi görmeye davet etmekteyiz. Gelmek için henüz fırsat bulamamış iseniz, muhakkak web sitemizi ziyaret etmeli ve web sitemiz üzerinde yer alan online müşteri temsilcilerimize iletişim numaranızı bırakarak bilgi almak istediğiniz belirtebilirsiniz. Sizler için en güncel bilgileri hazırlamış olan satış temsilcilerimiz sorularınız karşısında durup kalmayacak her konuda sizleri rahatlıkla aydınlatabilecektir. Sizler de tercihlerini yapma noktasında aldığınız bu destek ile Karasu’da bulunan satış ofislerimizde bizleri ziyaret ettiğinizde gerekli bilgi birikimine sahip olabileceksiniz.

karasu evleri karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Kriterleri

Karasu satılık yazlık liman bölgesi tarafından yazlık satın aldıktan sonra bu bölgeye alışamamanız durumunda yine firmamız ile iletişim kurarak firmamız aracılığı ile dairenizi satışa çıkarabilir, diğer bölgelerde bulunan projelerimizden bir tanesinden yazlık alabilirsiniz. Eğlenceyi seven, tatil deyince hareketlilik olarak algılayan kişilerin büyük çoğunluğu önceleri liman bölgesini tercih etmiş olsalar da sonradan fikir değiştirerek Karasu’ya ait farklı kısımlardaki projelerimize yönlenebilmektedirler. Aklınıza yatan bir daire olduğunda turlarımız esnasında yazlık satın almak istediğinizi firma yetkililerimize beyan etmeniz halinde gerekli işlemler minimum bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilmekte olup, kolay birkaç prosedürü de gerçekleştirdikten sonra yazlıklarınızın anahtarını elinize alarak o yaz tatilinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık otogara yakın evler seçeneğimizin bulunması ile her kesime hitap ettiğimizi de ispat etmiş durumdayız. Sonuç itibari ile herkes denize yakın olmak isteyecek diye bir kural bulunmamaktadır. Firmamız öngörülü bir firma olarak bu hususa da eğilmiş ve projelerinde bu bölgeye de vermiştir. Bu bölgede bulunan yazlık konutlarımızın fiyatları deniz bölgesindeki konutlarımızdan çok daha düşük olup, tatil amaçlı ve dinlenme amaçlı yazlık almak isteyenler için en ideal alanlar arasındadır. Firma yetkililerimizin her ihtiyaca yönelik konut üretme çabası her daim takdir görülmekte ve inşaat sektörü içerisinde firmamızı ön plana çıkarmaktadır

The post Karasu Satılık Yazlık Büyük Çarşıya Yakın Evler appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/22/karasu-satilik-yazlik-buyuk-carsiya-yakin-evler/feed/ 0
Karasu Evlerinde Modern Mimari İle Buluşun https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/22/karasu-evlerinde-modern-mimari-ile-bulusun/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/22/karasu-evlerinde-modern-mimari-ile-bulusun/#respond Fri, 22 Jun 2018 17:03:37 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3090 Karasu evleri modern mimari ile buluşun. Alışılagelmiş dairelerimizin yanı sıra modern mimari izlerini taşıyan özel olarak yapılmış olan, asma tavan özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan dairelerimizi görmek istemez…

The post Karasu Evlerinde Modern Mimari İle Buluşun appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu evleri modern mimari ile buluşun. Alışılagelmiş dairelerimizin yanı sıra modern mimari izlerini taşıyan özel olarak yapılmış olan, asma tavan özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan dairelerimizi görmek istemez misiniz? Modern çizgilerin yer aldığı, daire içerisine girdiğinizde hayran olacağınız niteliklerde bulunan yazlıkları tercih etmeniz halinde en doğru kararı aldığınıza emin olacaksınız. Günümüzde odaları, wc, banyo, mutfağı ile klasik bir görünüme sahip olan dairelerin yanı sıra özellikli olarak inşa edilmiş olan dairelerin bulunması vatandaşa seçme hakkı tanımaktadır. Karasu sahil şeridinde hem deniz manzaralı hem de görselliği ile dışarıdan geçenleri dahi büyüleyecek konumda olan dairelerimizi görerek karar vermenizi tavsiye etmekteyiz.

karasu evleri karasu evleri

Karasu Evleri Havuzlu Daireler

Karasu evleri modern mimari ile buluşun, otel konforunu, rahatlığını ve şıklığını aratmayan 5 yıldızlı otellerde dahi rahat edemeyeceğiniz kadar rahatlığı yaşayın. Bunun için tek yapmanız gereken şirketimiz tarafından inşa edilmiş ve satışa sunulmuş olan modern dairelerimizi görmektir. Konforlu bir yaşamı kim istemez ki! Herkesin huzur içinde, rahatlıkla zaman geçirmeye hakkı vardır. Hele ki yoğun bir çalışma yılının ardından yaz tatilinde sıcak havalarda rahat bir tatil geçirmek herkesin hayalidir. Bunun için yazlık konut seçimlerinizde daha seçici olmalısınız. Sıradan bir yazlık konut mu yoksa konforu ile göz kamaştıran bir konut mu bunun kararını iyi vermelisiniz. Sonuç itibari ile çalışıp, kazanıp, belirli bir süre birikim elde ettikten sonra artık rahat etmenin vakti gelmiş demektir.

karasu satılık yazlık karasu evleri

Karasu evlerinde modern mimari ile buluşun, geçireceğiniz üç günü bir masala çevirin. Bunun için ne yapabilirim, bu modern mimari ile yapılmış konutlara nasıl ulaşabilirim diyorsanız firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Akşamları yakamozu izlerken çayınızı yudumlayacağınız balkonlarda hafif bir esinti ile gün sıcaklığını unutabilirsiniz. Denizde güneşlenip, denizin keyfini çıkardıktan sonra kısa bir yürüyüşün ardından mükemmel özelliklere sahip, mimari dokunuşların bir sanat eseri gibi gerçekleştirildiği dairenizde rahat bir uyku alabilirsiniz. Bu bahsettiklerimizin tamamı hayal değil tamamı ile gerçektir. Ve siz bu gerçeğe doğru bir satış ve inşaat firması olan işletmemizi tercih ederek ulaşabilirsiniz.

Karasu Evleri Projeleri

Karasu evleri anahtar teslim fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler isterseniz telefon numaramızdan bizi arayarak, en ufak ayrıntıya kadar da bilgileri alabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz bilgiler sayesinde doğru bir karar vermenize yardımcı olup dilediğiniz evi size kavuşturacağız. Teslim fiyatları uygun olup, hiçbir zaman müşteriyi sıkmadan ayarlayacağımız bu evler, sizin isteklerinize uygun bir şekilde döşenmiş olacaktır. Bizim tek yapacağımız sizin isteklerinizi dinlemek buna uygun olarak da size anahtarı teslim etmek olacak. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli olduğundan sizlere her daim ilgili ve yararlı olacağız. Evi satsak da sorunlarınız da yanınızda olup ne gerekirse çözüme kavuşturmak için yardımcı olmaktayız.

karasu evleri karasu satılık yazlık

Karasu evleri kısmi eşyalı daireler arıyorsanız, Karasu’da satılık, yazılık, bahçeli müstakil ya da villa konforunda olan evler bulmanız mümkündür. Hatta kısmi bir eşyanın olması da yükünüzü daha da fazla azaltacaktır. Karasu satılık yazlık edinebilmek isteyen kişilerin taleplerini firma olarak karşılamaktayız. Karasu da her daim yer bulabilmek mümkündür fakat Karasu lunapark civarında satılık daire ararken ya da denize daha yakın bir yer arıyorsanız burada fiyatlar biraz daha fazla artmaktadır. Bunu unutmayın. Eskiden arsa arayan kişiler şimdilerde denize yakın olan yazlıklar aranmakta. Müstakil ev ya da eşyalı yazlık arayan kişiler için birçok seçeneğimiz mevcuttur.

 

 

The post Karasu Evlerinde Modern Mimari İle Buluşun appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/22/karasu-evlerinde-modern-mimari-ile-bulusun/feed/ 0
Karasu Satılık Yazlık Sıfır Faizle Alma Yöntemi https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/21/karasu-satilik-yazlik-sifir-faizle-alma-yontemi/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/21/karasu-satilik-yazlik-sifir-faizle-alma-yontemi/#respond Thu, 21 Jun 2018 18:51:43 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3088 Karasu satılık yazlık sıfır faizle ev alma yöntemi hususunda sizleri bilgilendirmek firmamızın aydınlatma ilkesi gereği sunmuş olduğu bir hizmettir. Sıfır faiz ile bu devirde kim kime ev satıyor…

The post Karasu Satılık Yazlık Sıfır Faizle Alma Yöntemi appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu satılık yazlık sıfır faizle ev alma yöntemi hususunda sizleri bilgilendirmek firmamızın aydınlatma ilkesi gereği sunmuş olduğu bir hizmettir. Sıfır faiz ile bu devirde kim kime ev satıyor diyorsanız sanılıyorsunuz. İnşaat firmalarının büyük bir bölümünde bu tarz bir satışa şahit olmamanız sebebi ile bu durum sizler için inandırıcı gelmese de firmamız bu hususta gerekli hassasiyeti göstererek sizleri yazlık sahibi yapma hususunda üzerine düşen görevi yerine getirmektedir. Sıfır faizle yazlık sahibi olmak artık firmamız sayesinde hayallerin ötesine geçmenizi sağlayacaktır. Karasu ve çevresindeki eşsiz güzelliklerinden yararlanarak, temiz havası, doğası ve denizi ile bir bütün olan bu tatil yöresinden yazlık sahibi olurken artı bir faize katlanmak istemiyorsanız firmamızı ziyaret etmeniz en doğru iş olacaktır.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık 2+1 Evler

Karasu satılık yazlık sıfır faizle ev alma yöntemi olarak her şeyden önce belirli bir miktar peşinata sahip olmanız gerekmektedir. Peşinattan arta kalan kısmı firmamız eşit taksitlere bölerek belirlenen taksit süresi boyunca ev kirası tarzında bir ödeme ile yazlık konutunuza sahip olma imkânı bulmaktasınız. Firmamızın bu tarz bir tutum sergilemesi rahipleri arasında hızla yükselmesine sebep olmaktadır. Bu durum ise firmamız için adeta bir gurur kaynağı olarak meydana çıkmaktadır. Gerek el ilanlarında gerekse TV reklamlarında gördüğünüz bu imkândan yararlanarak yazlık hayalinizi gerçekleştirmek için firmamız ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Karasu satılık yazlık sıfır faizle ev alma yöntemi sadece firmamızda olup, bu fırsatlardan yararlanmak için firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Firmamız adına yakışan bir uygulama ile sizleri yazlık konut sahibi yapma hususunda gerekli olan hassasiyeti göstermekte olup, sizler de bu sayede zorlanmadan tatil yapmanın keyfine varabilirsiniz. Yıllardır ödediğiniz tatil paraları ile belki de şimdiye kadar en az iki adet yazlık sahibi olabileceğiniz bilinci ile bu fırsatları değerlendirmeniz alacağınız en mantıklı karar olacaktır. Otel, motel, pansiyon ödediğiniz tatil ücretleri karşılığında tatil sonunda terk ettiğiniz konaklama alanlarıdır. Yazlık konutlarımız ise bedelini ödediğiniz ve tatil sonunda kapısını çekerek anahtarını elinize alarak çıkıp, bir sonraki tatilde yine geleceğiniz konumda olan konaklama alanları olarak ön plana çıkmaktadır.

karasu evleri (2) karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık 3+1 evler

ile ilgili bir tercih yapmak istiyorsanız firmamıza danışmadan bir karar almamanız yararınıza olacaktır. Yazlık konut almak kişinin tatil ihtiyacı gereği gündeme gelen bir konu olup, günümüzde 5 aileden 2 si muhakkak yazlık konut almaktadır. Bunun için yapılan derin araştırmalar neticesinde en iyi satış fiyatını sunan firmalar kazanmaktadır. Firmamız bu hususta yazlık konut satın almak isteyen kişilere uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarını sunarak ev sahibi yapan bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. İnşaat sektörü içerisinde yılların tecrübesi ile konut satışı yapan firmamız aynı zamanda bu konutların inşasını da üstlenmiş durumdadır.

Karasu satılık yazlık 3+1 evler genel olarak kalabalık aileler tarafından tercih edilmektedir. Yaz tatillerini rahat içerisinde geçirmek isteyen kişiler 1+1 bir evde rahat edemeyeceğini düşünerek direk olarak 3+1 evlere yönelmektedir. 3+1 evlerin fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek olmaktadır. Bu sebeple bazı durumlarda aile kalabalık da olsa alım gücü olmadığı için daha küçük dairelere de yönlenebilmektedir. Önemli olan bir yazlık konut sahibi olmak düşüncesi ile hareket eden kişilerin %75 i de durumu bu gözle bakmaktadır. Kalan %25 lik kısım tamamıyla rahatlığını düşünen, tatil dönemi boyunca evinde rahatlıkla misafir ağırlama düşüncesinde olan kişilerdir. Karasu’da yazlık sahibi olma düşüncesi bile aklında olmayan birçok kişi bu şirin tatil yöresini gördüklerinde fikir değiştirerek bütçelerine uygun yazlıklardan birine sahip olabilmektedirler.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık karasu evleri karasu satılık yazlık

 

The post Karasu Satılık Yazlık Sıfır Faizle Alma Yöntemi appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/21/karasu-satilik-yazlik-sifir-faizle-alma-yontemi/feed/ 0
Karasu Evlerinde Kira Öder Gibi Ev Alma https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/21/karasu-evlerinde-kira-oder-gibi-ev-alma/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/21/karasu-evlerinde-kira-oder-gibi-ev-alma/#respond Thu, 21 Jun 2018 18:41:40 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3086 Karasu evleri kira öder gibi ev alma olayını herkes son zamanlarda merak etmekte. Son zamanda en fazla araştırma yapılan Karasu evlerinde kira ödermişçesine ev sahibi olmanız mümkün. Yazlığım…

The post Karasu Evlerinde Kira Öder Gibi Ev Alma appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu evleri kira öder gibi ev alma olayını herkes son zamanlarda merak etmekte. Son zamanda en fazla araştırma yapılan Karasu evlerinde kira ödermişçesine ev sahibi olmanız mümkün. Yazlığım olsun ve kafa dinlemek için kaçmak istediğim zamanlar oluyor diyorsanız, Karasu da kira öder gibi ev almanız mümkün. Kolay bir şekilde seçimini yapabileceğiniz evler ile çok daha huzur dolu bir hayatınız olabilir. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veririz ve firma olarak müşterimizi zorlamadan, kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirmeleri için her şeyi yapmaktayız. Müşterimizin suratındaki mutluluğun nedeni olmak bizim için fazlasıyla önemlidir. Tüm imkanlarımızı önünüze serdiğimizden emin olabilirsiniz.

karasu evleri karasu evleri

Karasu Evleri İçin Tam Zamanı

Karasu evleri  kira öder gibi ev alma için tek yapmanız gereken firmamızı aramak olacak. Her zaman sizlere mükemmel fırsatları verdiğimiz gibi en uygun fiyatlarla karşınızda olacağız. Böylelikle her daim güzel imkanlara sahip olup daha da iyisini hak ettiğinizi göreceksiniz. Uygun fiyatla beraber bir ev sahibi olmanız mümkün bu da köklü bir firma tarafından gerçekleşmesi gerekir. Bize başvurduğunuz anlarda her zaman sizin yüzünüzün gülümsemesi için elimizden geleni yaparız. Bunca zamandır tercih edilmemizin sebebi müşterimize her zaman firmamıza verdiğimiz değerinin daha fazlasını vermemizdir. Bundan dolayı da müşterilerimiz ev için, bir yazlık almak için bizi tercih ederler.

Karasu evlerinde kira öder gibi ev alma da rakiplerimizin önünde olmamız ve evlerimizi titizle size teslim etmemiz her zaman öne geçmemize neden olmakta. Buda hem bizleri hem de sizi mutlu etmektedir. Hayalinizdeki evi artık gerçeğe dönüştürmenin vakti geldi. Bizimle karşılaştığınız için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Karasu evleri huzura açılan kapının ta kendisi olmaya başladı artık, hayalinizdeki ev ne olursa olsun Karasu’da bulabilirsiniz. Tabii bizim farkımızla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tatil amacıyla ev almak isteyen kişilerin çoğu firmamıza başvuru yaparak, hayalinizdeki eve kavuşarak, ailenizle veya tek başınıza huzuru burada bulabilirsiniz. Emekli olun, ya da bir çalışan olun Karasu’da ev almanız artık mümkün. Hemen bizi arayarak, yazlık sahibi ya da bir ev sahibi olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık karasu-evleri-tatil-yaparken-kazanin-1 karasu evleri

Karasu evleri kısmi eşyalı daireler

sürekli yeni projeler ile gündemde olup Karasu son zamanın yatırım ve turizm şehri olarak karşımıza gelirken, satılık ve yazlık projeleriyle de konut sahibi olabilecek binlerce kişi bulunuyor. Deniz turizmiyle her sene 100 binlerce turiste de ev sahip yapmaya devam etmekte. Karasudaki yatırımlarda karasu satılık daire fırsatlarından yeterli olmaktadır. Bölge de son zamanın en fazla gelişme göstermiş olan yerlerinden biridir. Birçok yerli ve yabancı yatırımcıya ev sahipliği yapmış olan Karasu, en büyük çıkışını yakalarken bölgedeki ev sayıları da fazlasıyla artırarak karşımıza gelmektedir. Yapım aşamalarında olan binlerce evimizde mevcuttur. Sağlam ve depreme dayanıklı evlerimizden satın alarak, tatilin tadını çıkartmaya devam edin.

karasu satılık yazlık karasu evleri

Karasuyun gelişimine, sanayileşmesine, turizmine ve ulaşım imkanlarının büyük bir ölçüde genişlemesine olanak verileceğini ön görerek, Karasu’da çalışmalar çok öncesinde başladı. Bölgenin yıldızı eskiden parlamıyorken, hiç beklenmedik anda artmaya başlamıştır. Dünya devi firmalarından biri olarak inşaat işinde kendimizi göstermekteyiz. Karasu evleri kısmi eşyaları daireler arıyorsanız bizi seçerek Karasu’daki en güzel evlere sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel olan evlere ait olmak ve daima burada olmak istiyorsanız, sizlere vereceğimiz fırsatları değerlendirmeye almayı unutmayın. Bu şekilde çok daha mutlu olabileceğinizi ve hayalinizdeki eve ulaşmanın sınırsızlığını yaşayabilirsiniz. Çok daha hoş ve imkanlı evlere sahip olmanın vereceği mutlulukla daha iyi olacaksınız. Eşyalı daire arayan kişiler firmamızı tercih edebilirler.

 

 

 

The post Karasu Evlerinde Kira Öder Gibi Ev Alma appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/21/karasu-evlerinde-kira-oder-gibi-ev-alma/feed/ 0
Karasu Satılık Yazlık İnşaat Firmaları https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/20/karasu-satilik-yazlik-insaat-firmalari/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/20/karasu-satilik-yazlik-insaat-firmalari/#respond Wed, 20 Jun 2018 07:28:16 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3084 Karasu satılık yazlık inşaat firmaları arasından hangisinden konut alabilirim diye düşünürken birçok kişinin kendisini firmamızda bulduğunu söylersek abartmamış oluruz. Firmamız hem inşaat sektöründe hem de Karasu’da hızla yayılan…

The post Karasu Satılık Yazlık İnşaat Firmaları appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu satılık yazlık inşaat firmaları arasından hangisinden konut alabilirim diye düşünürken birçok kişinin kendisini firmamızda bulduğunu söylersek abartmamış oluruz. Firmamız hem inşaat sektöründe hem de Karasu’da hızla yayılan projeleri sayesinde tanınmaya devam eden bir işletmedir. İnşaat firması olarak irili ufaklı ya da büyük çapta birçok rakibimizin olduğu bu bölgede konut satışı gerçekleştirmek de sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Firmamızın ismini duyanların büyük bir çoğunluğu güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan bir firma ile çalışmak istedikleri için bizi tercih etmektedirler. Sözünün eri olan bir işletme olarak, sizlere belirttiğimiz konut satış fiyatları hususunda başta ne söylediysek söylediğimiz sözlerin her daim arkasında olmamızla bilinmekteyiz.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Bahçeli Müstakil Karasu Satılık Yazlık Evler

Karasu satılık yazlık inşaat firmaları içerisinde en çok satış kapasitesi firmamızda bulunmaktadır. Karasu’ da proje bazlı satışlarda ön plana çıkan firmaların başında gelmemiz, şirketimizin çok eski yıllara dayanan inşaat şirketi olma özelliği sayesinde tercih sebebi olmaktayız. Firmamızı tercih ederek satılık yazlık alan kişiler birbirine firmamızı tavsiye etmekte ve bu sayede her geçen gün müşteri portföyümüzde hatırı sayılır derecede bir yükselme gerçekleşmektedir. En iyi fiyat garantisi, en sağlıklı malzemeler ile üretilen tüm konutlarımız müşterilerimizin hem gözüne hem de cebine hitap etmektedir. Herkes kendi bütçesine uygun bir satılık yazlık bularak alabilmektedir. Rakiplerimiz arasında öyle her bütçeye uygun daire bulmak ise daha zor olmaktadır.

Karasu satılık yazlık inşaat firmaları Karasu’nun tatil yöresi olarak gelişmeye başlamadan önce bu bölgede sürekli olarak yazlık inşa ederek önceleri oldukça düşük fiyatlarda, daha sonraları da fiyatları taleplere göre daha yükselterek satış yapmaya devam etmektedirler. Firmamız da bu yörede yörenin daha tam olarak gelişmemiş olduğu dönemlerden bu güne kadar yüzlerce konut projesine imza atmış ve yine yüzlerce yazlık satışını gerçekleştirmiştir. Diğer firmalara oranla daha yüksek bir satış hacmine sahip olan firmamızın birbirinden güzel projelerini görmek ve bu projelerden birinden yazlık satın almak istediğiniz her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kaliteli bir yaşam alanı her vatandaşın hakkıdır.

karasuda-satilik-yazlik

karasu satılık yazlık

Deniz Manzaralı Lüx Karasu Satılık Yazlık Evler

Karasu satılık yazlık kira getirili evlerden birinden satın aldığınızda kış döneminde kiraya vererek satılık yazlığınızın taksitlerine katkı sağlamanız mümkün olmaktadır. Yaz döneminde kendiniz tatil yaparak eğlenceli ve keyifli vakit geçirdiğiniz evlerinizi eşyalı olarak kış döneminde öğrencilere ya da Karasu’nun yerli halkına kiraya verebilirsiniz. Sonuç itibari ile yerleşik hayat yaşayan bir millet olarak her daim konut ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle kış dönemlerinde okulları devam eden öğrencilerin büyük bir bölümü kiralık daire aramaktadır. Bu yazlık sahipleri için oldukça iyi bir durumdur. Özellikle yazlıklarını taksitle satın alanlar, bu yolla gelir elde ederek kış dönemlerindeki ağır masraflarının üzerine bir de yazlık taksidi ödemek zorunda kalmamakta, daireler kış döneminde kendi kendini ödeyebilmektedirler.

karasu evleri karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık kira getirili evler içerisinde 1+1, 2+1,3+1 veya dubleks olanlar bulunmaktadır. Firmamızdan daire satın aldıktan sonra yaz dönemleri de gelemeyecek durumda olanlar, bir yıllık kira kontratı ile dairelerini kiraya verebilmektedirler. Bir sonraki yaz döneminde tatil yapmak istediklerinde de kiracılarına bilgi vererek kira kontratını sonlandırarak dairelerine bir yıl taksitleri kiracılarına ödettikten sonra rahatlıkla bir tatil yapabilmektedirler. Firmamız kira getirisi olan dairelerin bulunduğu semtlerden bu amaçla yazlık alacak olanlara daire göstermektedirler. Tamamıyla ileriyi düşünerek yazlık alanların büyük bir çoğunluğu ilk etapta yazlıklarını kiraya vererek ödeme güçlerini bir miktar daha kontrol altında tutmak istemektedirler.

karasu-satilik-yazlik. ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu , Karasu satılık yazlık kira getirili evler arasından daire alan bir diğer kesim ise zaten hali hazırda bir yazlığı olup, burada tatil yaparken, apart olarak kullanmak üzere günlük olarak yaz döneminde gelir elde etmek isteyenler tarafından satın alınmaktadır. Bu sayede kendileri tatil yaptıkları süre boyunca bir tatil sezonunda yeni satın aldıkları evin satın alma bedelinin en azından 1/3 ünü kazanç olarak sağlayarak ödemelerini daha çabuk bir şekilde bitirebilmektedirler. Bir dairesi olup, bir daire daha satın almak isteyen birçok müşterimiz her yıl yaz dönemi gelmeden henüz kış sezonunda iken firmamızı ziyaret etmekte ve uygun projelerimizden yazlık satın almaktadırlar.

The post Karasu Satılık Yazlık İnşaat Firmaları appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/20/karasu-satilik-yazlik-insaat-firmalari/feed/ 0
Karasu Evleri Projeden Satılık Daireler https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/20/karasu-evleri-projeden-satilik-daireler/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/20/karasu-evleri-projeden-satilik-daireler/#respond Wed, 20 Jun 2018 06:34:58 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3082 Karasu evleri projeden satılık daireler almak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçerek elimizdeki projeleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat firması olarak sizlere sunacağımız eşsiz ve birbirinden farklı olan yazlık dairelerimiz…

The post Karasu Evleri Projeden Satılık Daireler appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu evleri projeden satılık daireler almak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçerek elimizdeki projeleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat firması olarak sizlere sunacağımız eşsiz ve birbirinden farklı olan yazlık dairelerimiz sizleri beklemektedir. Karasu’da denize sıfır olan daire projemizde yer alabilirsiniz ve eşsiz olan doğanın ortasında yer alan konumu da oldukça uygun olan kıymetli Karasu’da birbirinden uygun olan daire fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız köklü bir geçmişe sahip olup, tecrübelerimizle beraber lüks, güvenli ve konforlu daireleri sizlere sunmaktayız. Hayalinizde olan yazlığı satın alabilmeniz adına sizler adına hazırlığını yapmaktayız. Firmamız tarafından üretilmiş olan tüm evlerimiz, bizim tarafımızdan ömür boyu garantisi verilmektedir.

karasu evleri karasuda-satilik-yazlik

Firma Sahibinden Karasu Evleri

Karasu evleri projeden satılık daireler hakkında telefondan bilgi almakta zor olacaktır. Bizleri arayarak adresimize gelebilir ve çok daha iyi bir sunuma şahit olabilirsiniz. Bunun dışında 6 yıl garanti verdiğimizi de unutmadan söylemeliyiz. Firmamızdan alacağınız satılık daire veya satılık yazlıklardan birinde kesinlikle sizi memnun edebilecek özellikler bulunmaktadır. İlk olarak tüm dairelerimizde teslimata hazır bir şekildedir. Her birinde kombi ve klima sistemi mevcuttur. Bunlar içinde sizlerden ekstra bir ücret almamaktayız. Apartmanların her biri asansörlü ve site avlularında sosyal alan yerleri, parklar, otopark ve havuz bulunmaktadır. Cennet gibi gelmiyor mu düşündüğünüzde? Bu fırsatı kim kaçırmak ister ki hele bir de imkân varsa eğer hiç durmamalısınız.

Karasu evleri projeden satılık daireler alacak olan kişiler bizlere güvenebilirler. Sitelerimizin her biri yıl boyunca 724 güvenliklidir. İsterseniz yalnızca yazın gelin isterseniz de yaz kış kalabilirsiniz. Mal güvenliğiniz her zaman bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Ayrıca da sizlerin talep ve beklentilerinize uygun olabilecek ödeme yöntemleri de bulunuyor. Firmamız aracılığı ile yapacağınız alımlarda faizsiz senet, isterseniz de düşük faizli kredi kullanımını yapabilirsiniz. Sizlerden çok düşük fiyatlarda peşinatlar istemekteyiz. Tüm bunların dışındaysa dairelerimizin tamamı da depreme dayanıklı ve birçok testten geçerek dayanıklılığı tespit edilmiş binalardır. Buna uygun olup bizimle iletişime geçerek dairelerinize sahip olabilir ve güzel bir hayalin içerisinde kaybolma yolunda ilerleyebilirsiniz.

karasu-evleri-yazlik-karasuda-bakilir-3 karasu evleri

Melis,Gardenia,Göl,Yeşil Vadi Evleri,Karasu Evleri

Karasu evleri projeden satılık dükkânlar günümüzde gittikçe artmakta olup firmamız da bu fırsatı müşterileri adına fırsata çevirmek için burada. Evlerden sonra sırada artık dükkânlar var. Burada yaşamınızı sürdürmek ve farklı alanlarda dükkân sahibi olmak istiyorsanız, uygun fiyata Karasu’da dükkân sahibi olabilirsiniz. Satın alabilir ya da kiralama yaparak, yazın kazancınızı ikiye katlama fırsatını yakalamanız mümkündür. Yazlık alanlarda iş sahibi olmak insanı özel yapar. Hele ki akın akın gelen turist olsun ya da memleketten olsun hiç fark etmez iyi bir kar yapılır. Sizde bunu düşünüyorsanız eğer sizlere verilecek olan bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

ekşioğlu karasu karasu evleri

Karasu evleri projeden satılık dükkânlar aradığınız da evlere göre biraz daha pahalı olsa da ilerleme gösterdiğiniz zaman asla bitmeyecek olan bir işe sahip olacağınızı da unutmayın. vermiş olduğunuz paranın da değerleneceğini düşünürsek  bu fiyattan memnun olacaksınız. firma olarak her zaman sizin yanınızda olmaktayız. Belli belirsiz olan firmalar gibi sizleri asla yarı yolda bırakmayız. sattık biz başka bir şey ile ilgilenmiyoruz diyemeyiz. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyetine her daim değer veren bir firmayız. Sizin memnun olmanız demek bizim iki kat daha mutlu olmamız demektir. Evler gibi dükkânlarda da yanınızda olmaktan memnunuz.

karasu evleri karasu evleri

Karasu evleri projeden satılık dükkânlar arıyorsanız bizi arayarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz projelerde her zaman ayrıntılar mevcuttur ve dayanıklı dükkânlara sahip olursunuz. Evlerimiz gibi dükkânlarda depreme dayanıklı olup mal can güvenliğinizden bizler sorumluyuz. İster burada olun ister olmayın ama 7/24 güvenlik durumu olmaktadır. Böylelikle siz burada olmasanız dahi eşyalarınız ve dükkânınız güvende olur. En dayanıklı binalar arıyorsanız Ekşioğlu Karasu firmasını tercih ederek müşteri memnuniyetine önem veren firma olarak sizlerin isteğinize uygun olarak bir dükkân bulabiliriz. Sizler ile beraber arayışa gireceğimiz, sizin isteklerinize göre hazırlanmış olan bir dükkânınızın olduğunu düşünün ve mutluluğu huzuru yeşillikler ile dolu olan doğa ile iç içe olan Karasu’da bulun.

 

The post Karasu Evleri Projeden Satılık Daireler appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/20/karasu-evleri-projeden-satilik-daireler/feed/ 0
Karasu Satılık Yazlık Villalar https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/19/karasu-satilik-yazlik-villalar/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/19/karasu-satilik-yazlik-villalar/#respond Tue, 19 Jun 2018 16:47:19 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3080 Karasu satılık yazlık villalar firmamızın projeleri arasında olup, tatilde kendinizi en rahat hissedeceğiniz bu dairelerde tatil yapmanın keyfini çıkarmak da sizlere kalmaktadır. Villa özelliklerinin tamamına sahip olan yazlık…

The post Karasu Satılık Yazlık Villalar appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu satılık yazlık villalar firmamızın projeleri arasında olup, tatilde kendinizi en rahat hissedeceğiniz bu dairelerde tatil yapmanın keyfini çıkarmak da sizlere kalmaktadır. Villa özelliklerinin tamamına sahip olan yazlık konutlarımızı görmek istediğinizde firmamız uzmanları sizler için özel olarak düzenledikleri turlarda gerekli tüm detayları sunmaktadırlar. Turlarımıza katılmayıp, kendileri her hangi bir sıradan pansiyon dairesinde tatil yaparken çevreyi gezerken projelerimize göz atmak isteyen kişiler için ise firmamızda görevli uzman satış danışmanları eşlik etmekte ve villalarımızın olduğu seçenekleri de müşterilerimize göstermektedirler. Günlük hayatın koşuşturmasından kurtulup, İstanbul’dan hafta sonu tatilini geçirmek için Karasu’ya gelen kişilerin büyük bir bölümü tatil sonunda Karasu’da bulunan villa projelerimizde bulunan yazlıklarımıza sahip olabilmektedirler.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Lüx Deniz Manzaralı Daireler

Karasu satılık yazlık villalar tüm çevre düzenlemesi inşaat firmamız aracılığı ile yapılmış olan, inşaat halinde gibi gözüken nice villalardan farklı bir mimariye sahip olan nezih konaklama alanları arasında bulunmaktadır. Mangal keyfini seven müşterilerimizi cezbeden en önemli özellik villalarımızın balkon bölümlerinde yer alan barbeküler olup, kullanıma hazır halde yiyecek malzemelerinizi alıp, misafirlerinizi de davet ederek rahatlıkla yemeğinizi yeme olanağı bulabilirsiniz. Villa yaşamını seven bir yapıya sahip iseniz gelin sizleri de birbirinden farklı boyutlarda bulunan villalarımız ile tanıştıralım. Villalarınızın bahçesinde kuracağınız pratik salıncaklarda güneşli havaların keyfini elinize alacağınız bir kitap ile çıkarmak artık hiç de zor olmayacaktır.

Karasu satılık yazlık villalar sizler için tasarladığımız hem geniş hem de rahat ve huzurlu konaklama alanlarıdır. Geniş bir aileye sahipseniz, küçük çocuklarınız var ise güvenli bir şekilde bahçesinde çocuklarınızın oynayabileceği bir alana ancak ve ancak villa projelerimiz sayesinde sahip olabilirsiniz. Villanızın bahçesine kuracağınız bir şişme havuz sayesinde çocuklarınız eğlenirken sizler de çardaklarınızda kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Tamamıyla size ait olan bu tarz bir yazlık konuta cazip fiyat avantajlarımız ile sahip olabileceğinizi de bilmenizi isteriz. Tüm projelerimiz ve projelerimizde yer alan gerek villa, gerek dubleks yazlık, gerekse apartman dairesi yazlık konutlarımızın fiyatlarını görmek ve sağlıklı bir karar alabilmek için firmamız ile bir görüşme sağlamanız mümkün olmaktadır.

karasu evleri karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Müstakil Bahçeli Konseptler

Karasu satılık yazlık turları ile projelerimizi gezen misafirlerimiz bir sonraki turlar için de yakın çevrelerine firmamızı tavsiye ettikleri için her hafta sonu ücretsiz turlarımız tam kapasite hizmet vermektedir. Memnuniyetini sağladığımız her müşterimiz firmamız için en sağlıklı referanslar olmaktadır. Turlarımız esnasında hiçbir sorun ile karşılaşmayan kişilerin memnuniyetini de bu şekilde anlamış olmaktayız. Karasu genelinde bulunan tüm projelerimiz içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan yazlık konutlarımızı gördüğünüzde lüks bir ortamda yaşama imkânına sahip olacağınız için kendinizi şanslı hissetmeniz gayet doğal olmaktadır. Lüks ve ihtişamlı bir yazlık konut satın almanın bu denli kolay olduğunu ancak ve ancak ücretsiz turlarımıza katılım sağlayarak görebilirsiniz. Ücretsiz turlarımıza katılmak için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak isimlerinizi listelerimize yazdırmaktır

karasu-satilik-yazlik-sakarya-emlak-ilanlari-konut-projeleri-daireler-1 karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık otogara yakın evler seçeneğimizin bulunması ile her kesime hitap ettiğimizi de ispat etmiş durumdayız. Sonuç itibari ile herkes denize yakın olmak isteyecek diye bir kural bulunmamaktadır. Firmamız öngörülü bir firma olarak bu hususa da eğilmiş ve projelerinde bu bölgeye de vermiştir. Bu bölgede bulunan yazlık konutlarımızın fiyatları deniz bölgesindeki konutlarımızdan çok daha düşük olup, tatil amaçlı ve dinlenme amaçlı yazlık almak isteyenler için en ideal alanlar arasındadır. Firma yetkililerimizin her ihtiyaca yönelik konut üretme çabası her daim takdir görülmekte ve inşaat sektörü içerisinde firmamızı ön plana çıkarmaktadır.

 

The post Karasu Satılık Yazlık Villalar appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/19/karasu-satilik-yazlik-villalar/feed/ 0
Karasu Evleri Bahçe Dubleks https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/19/karasu-evleri-bahce-dubleks/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/19/karasu-evleri-bahce-dubleks/#respond Tue, 19 Jun 2018 09:44:24 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3078 Karasu evleri bahçe dubleksarayan kişiler firmamızı tercih ederek Karasu da bulunan en güzel eve sahip olabilirler. Karasu evleri birbirinden güzel olup, farklı özelliklere sahiptirler. Ama siz ailenizle beraber…

The post Karasu Evleri Bahçe Dubleks appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu evleri bahçe dubleksarayan kişiler firmamızı tercih ederek Karasu da bulunan en güzel eve sahip olabilirler. Karasu evleri birbirinden güzel olup, farklı özelliklere sahiptirler. Ama siz ailenizle beraber bir tatil geçirecekseniz ve büyük bir aileye sahipseniz eğer mutlaka firmamızdaki evlerden satın almanız gerekir. Birbirinden farklı özellikte bahçeli dubleks evlerin satışını yapmaktayız. İsterseniz havuzlu evler ya da havuzsuz olarak seçimler yapabilirsiniz. Müstakil bir ev arayan ve konforundan ödün vermek istemeyen kişiler için 32 Evlermahallesi civarında Akkum veya Aziziye mahallesindeki villalar sizi beklemekte. Merkezi lokasyonu ile beraber buradaki evler çok daha fazla ilgi görmektedir.

karasu satılık yazlık karasu evleri

Karasu Evleri Kendi Tatilini Kendi Evinde Yap

Karasu evleri bahçe dubleks arıyorsanız 32 evler sizin için ideal olacaktır. Karasu’da satılık olan ucuzda evler, yazlıklar alacaksanız eğer kışın satın alımını gerçekleştirmeniz yaza göre büyük bir kar yapacağınız anlamına gelmektedir. Bahçe dubleks isteyip iki katlı olan dairelere de sahip olmanız mümkündür. Firmamıza ait olan projelerimizde evlerin her biri denize yakın bir şekilde tasarlanmış ve satışı sunulmaktadır. Ayrıca denize sıfır olan projelerimizdeyse ev fiyatları da diğer evlere göre fark göstermektedir bunu bilmelisiniz. Bunun nedenini merak ediyorsanız eğer arsa fiyatlarının daha yüksek olmasından kaynaklı oluyor. Aralarda fark olsa da hepsi birbirinden güzel ve farklı özellikte olmakla beraber sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Karasu evleri bahçe dubleks deniz manzaraya veya Karasuda satılık dubleks yazlıklar arıyorsanız biraz araştırma yaparak bizi tercih etmenizin doğru bir karar olacağını kendiniz görebilirsiniz. Yazlık arayan kişiler için kiralamak mantıklı görünebilir fakat daha önceki zamanlardaki gibi ucuz arsa kalmadığından, ucuz yazlık kiralık evi bu bölge de bulmanız imkânsızdır. Firmamız tarafından tasarlanmış olan bu yazlıklarınızda dilediğiniz gibi keyfini çıkarabilirsiniz. Balkonlarda yer alan barbekü ile sevdiklerinizle beraber çok güzel zamanlar geçirebilir, havuzun tadını da çıkartabilirsiniz. İstediğiniz zamanlarda denize yürüme mesafesi olduğundan dilediğinizde deniz keyfini çıkarabilirsiniz. Yürüyüşlerinizi romantikleştirebilir ve sevgilinizle, eşinizle eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Daha huzurlu bir hayat istiyorsanız Karasu’da bir eve sahip olmanız bunu eşsizleştireceksiniz.

karasu evleri karasu evleri

Karasu Evleri Kira Öder Gibi …

Karasu evlerinden kiralama nasıl yapılır merak ediyorsanız eğer sizin için bunu açıklayacağız ve yazının ilerleyen kısımlarında ayrıntılı bilgiler edinip, tercih yapacaksanız eğer yardımcı olacağız. Artık tatilinizi otel odalarında geçirmekten sıkıldıysanız, yazları uzun bir süre ya da kısa süreli olarak tatile çıkmak istiyorsanız eğer Karasu evleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Karasu evleri sessiz sakin ortamı sizlere sunan, tam bir kafa dinleme için tasarlanmış doğa ile iç içe olan bir yerdir. Tabii ki eğlenceli olan kısımları da bulunuyor fakat bu tamamen sizin kullanım amacınıza bağlı olarak değişmektedir.

karasu evleri karasu evleri

Karasu evlerinden kiralama nasıl yapılır çok basit bir şekilde! Bizi tercih etmeniz durumunda telefon numaramızdan bize ulaşarak, hayalinizde eve uzun bir süre kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Artık otel odalarına veda edin ve kendinizi evinizde rüya gibi olan evlere sahip olun. Dilediğiniz zamanlarda arayabilir ve daha ayrıntılı bilgilere de firmamız tarafından arkadaşlarımız size yardımcı olsunlar. Firma olarak uzun zamandır bu sektör de yer almamızla beraber müşterilerin bizi tercih etmesindeki ilk neden onlara her zaman güven vermemizdir. Telefondaki arkadaşımız olsun, Karasu’da evi gösteren arkadaşımız olsun her biri sevecen ve güler yüzle size yaklaşmaktadırlar. Bu da rakiplerimizin önüne geçmekte bizi bir numara yapıyor.

Aynı zamanda burada kiralık daire arıyorsanız kiralık emlak ilanları size yardımcı olacaktır.

The post Karasu Evleri Bahçe Dubleks appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/19/karasu-evleri-bahce-dubleks/feed/ 0
Karasu Evleri Çatı Dubleks https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/18/karasu-evleri-cati-dubleks/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/18/karasu-evleri-cati-dubleks/#respond Mon, 18 Jun 2018 11:41:24 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3076 Karasu evleri çatı dubleks evleri her birinden denizi yukarıdan görebilirsiniz. Denizin manzarasını bu şekilde çıkarabilir ve balkonlarınızda eğlenceler vererek, aileniz ve yakınlarınız ile beraber çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.…

The post Karasu Evleri Çatı Dubleks appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu evleri çatı dubleks evleri her birinden denizi yukarıdan görebilirsiniz. Denizin manzarasını bu şekilde çıkarabilir ve balkonlarınızda eğlenceler vererek, aileniz ve yakınlarınız ile beraber çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Çatı dubleks olayına sıcak bakmayanlar olsa da burayı gören kişiler çatı dubleks yazlık konut istemektedirler. Çatıdan manzaranın tadı bir başka olmaktadır. Eğlenmeyi seven ve keyfinize düşkün biriyseniz eğer mutlaka çatı dubleks katına bakmalısınız. Akşamları burada oturup hem kafa dinleyip hem de keyfini çıkartmak istediğiniz birçok şeyi yapabilir ve kendinize gelebilirsiniz. Ailenizle romantik bir yemek ya da kutlama gibi yaz partilerini burada yapmanız oldukça keyif verecektir.

karasu evleri karasu evleri

Keyifli Tatiller Karasu Evleri

Karasu evleri çatı dubleksyerinin küçük olacağı endişesiyle uzak durmaya çalışan kişiler çok yanılmaktalar. Çatı dubleks evleri ayrıcalıklı olup küçük ya da büyük olması fark etmeksizin kişilere özel anlar yaşatmaktadır. İşletmemizle görüştüğünüzde yapacağınız anlaşmalarınızda çatı dubleks tercihinizi belirtmeniz önemlidir. Elimizde yer alan projelerimizin içinde varsa eğer yazlık konutlarımızı sizlere gösterirken, bu özelliklere göre de isteğiniz ne olursa olsun ayarlamaya çalışmaktayız. Tamamen tercih meselesi olup siz değerli müşterilerimizin iyice düşünüp karar vermesi için iyi ya da kötü yönleri ile yorumlarımızı, bilgilerimizi aktararak, kararı size bırakmaktayız. Çatı dubleks katı isteyen kişiler genellikle küçük aileler olsa da büyük aileler içinde uygun evlerimiz bulunmaktadır.

Karasu Evleri Denize Yakın Konumda

karasu evleri karasu evleri

Karasu evleri çatı dubleks konusunda daha ayrıntılı bir bilgi almak istiyorsanız her an karşınızda bilgi alacağınız birini bulabileceğinizi unutmayın. Diğer firmalarda muhatap olabileceğiniz herhangi birini bulamıyorken, bizim firmamızda çalışan kişilere her daim ulaşabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Satışın sonrasında karşılaşacağınız herhangi bir olumsuzluk durumunda sizlerin yanında olup her sorununuzu çözmeye çalışmaktayız. Diğer alakasız olan firmalar gibi satışımı yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntıda uzak duruyoruz demeyiz. Bizler için müşteri memnuniyeti önemli olduğundan siz müşterilerimize evi sattıktan sonra da tabii ki bizim ilgi alanımız olan konularda sizlere yardımcı olabileceğimizi unutmayın. Beraber her sorunu çözebiliriz. Sadece evi satmak önemli değildir. Bizler sizlerin her zaman yanında olup, sorunlarınızı çözme odaklı bir şekilde çalışacağız.

Karasu evleri anahtar teslim fiyatları inşaat kalitesindeki müstakil, site içi bahçeli, yüksek giriş katları, geniş arazı ve arsa üstüne kurulmuş olan lüks ve kullanışlı evlerle beraber yazlık arayan kişilerin tek adresi Karasu oldu. Karasu sizlerin her zaman rahat bir yaşam tarzı yaşamanızı sağlayacak olan geniş metrekare ve ergonomik iç dizaynlarıyla beraber hem gözünüze hem de paranıza hitap etmektedir. Yazlık kışlık yaşama olanağı da olan evlerde doğalgaz, kombi ısıtma sistemi de bulunmaktadır. sadece yazları değil, kışları da buranın sessizliğini dinleyerek, huzur sağlamanız mümkündür. Tek yapacağınız şey ise firmamıza arayarak daha detaylı olan anahtar teslim fiyatları konusunda bilgi almanızdır.

Karasu evleri anahtar teslim fiyatları oldukça uygun olup, sizi zorlamayacak bütçeye uygun olmaktadır. Sakarya bölgesinde yer alan Karasuyun tadını çıkartmak, eşsiz özelliklerinden faydalanmak için bir ev satın alın ve kendinizi içine bırakın. Yaz boyunca sürebilecek olan özel kampanyalardan yararlanmak için sizlere sunulmuş olan yazlık daireler de çok uygun fiyatlar ve ödeme kampanyaları ile yüzünüzü güldürebilecek fırsatları size sunmaktayız. Ekşioğlu inşaat sektörün de üstün tecrübeyle ve birikimi ile sizlere eşsiz tecrübeler yaşatmak bizim işimizdir. Bizi tercih ettiğiniz de hiç zorlanmadan ödemelerinizi yapabilecek ve kolay yoldan ev sahibi, yazlık sahibi olabileceksiniz. Antalya da binlerce para vererek alacağınız ev yerine Karasu’daki evlerden faydalanmanız çok daha iyi olacaktır.

 

The post Karasu Evleri Çatı Dubleks appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/18/karasu-evleri-cati-dubleks/feed/ 0
Karasu Satılık Yazlık Dubleks Evler https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/18/karasu-satilik-yazlik-dubleks-evler/ https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/18/karasu-satilik-yazlik-dubleks-evler/#respond Mon, 18 Jun 2018 11:29:43 +0000 https://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=3074 Karasu satılık yazlık dubleks evler birçok kişinin sahibi olmayı hayal ettiği yazlık gurubundadır. Normal site dairelerine nazaran fiyatları yüksek olsa da bütçesi yeterli olan kişiler ya da taksitlerini…

The post Karasu Satılık Yazlık Dubleks Evler appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
Karasu satılık yazlık dubleks evler birçok kişinin sahibi olmayı hayal ettiği yazlık gurubundadır. Normal site dairelerine nazaran fiyatları yüksek olsa da bütçesi yeterli olan kişiler ya da taksitlerini ödeme güçlüğü çekmeyecek olan kişiler tarafından satın alınmaktadırlar. Karasu merkez ve tüm mahallelerinde birbirinden farklı özelliklere sahip projelerimiz bulunmakta ve bu projeler içerisinde olan yüzlerce de dubleks yazlıklarımız bulunmaktadır. Dubleks hususunda ısrarcı olan kişileri seçtikleri muhitler üzerindeki yazlıkları gezdirmekteyiz. Gezdirdiğimiz projelerden herhangi birinden yazlık almak istediklerinde firmamızda görevli olan çalışma arkadaşlarımız gerekli desteği vermektedirler. Dubleks dairelerimizde keyifli tatil geçirmenin tadına varmak isterseniz sizleri de projelerimizi görmek üzere Karasu’ya bekleriz.

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-3 karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Fırsatları 

Karasu satılık yazlık dubleks evler deniz kenarında ya da denize yakın alanda çok fazla mıdır? Dubleks yazlıklarda ayrıca havuz bulunur mu? Dubleks yazlıklarda komşuluk ilişkileri nasıldır? Dubleks yazlıkların fiyatları nelerdir? Gibi aklınızdaki tüm sorular hakkında en geçerli bilgiyi firmamızla iletişim sağlayarak edinmeniz mümkündür. Sizlere bu konularda özet bilgi vermek gerekirse dubleks dairelerin deniz kenarında ya da yakın mesafede olanlarının da bulunduğu, olmayanlarının da bulunduğunu söylememiz mümkündür. Ayrıca bazı projelerde havuz bulunmakta iken bazı projelerde de yoktur. Bunun haricinde dubleks dairelerdeki komşuluk ilişkileri en çok merak edilen hususlar arasındadır. Çünkü bu tarz yazlıklarda herkes bir miktar daha iç içe tatil yapmak durumunda kalmaktadırlar. Fiyat hususuna gelince dubleks yazlıkların bulundukları bölgeye göre değişkenlik gösterdiğini söylememiz mümkündür.

karasu-satilik-yazlik-6-ay-2017-2 karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Karasu satılık yazlık dubleks evler için satın alma başvurusunda bulunmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak firmamıza gelerek hangi ödeme şekli ile almak istediğinizi belirtmeniz, peşin ödeme ise ödeme sonrasında, taksitli ödeme ise de yine sizlerle satış sözleşmesi yapıp tapularınızı teslim etmekteyiz. Sizin yapmanız gereken tek hareket ödeme planınızı aklınızda belirleyerek firmamıza ulaşmak olmalıdır. Ödeme planı hususunda herhangi bir sorun çıkmadığı sürece tüm alıcıları yazlık konut sahibi yapmaya devam etmekteyiz. Firmamızın sayısız projelerinden yararlanmak için hafta sonu turlarımızı kaçırmadan, uzmanlarımız eşliğinde yeni ve kampanyalı projelerimizi görerek dubleks yazlıklarınıza sahip olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık otogara yakın evler sizin de tercihleriniz arasında ise bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Firmamız Karasu genelinde birçok projeye imza atmış olan köklü bir firma olarak konut satışlarında rakiplerine göre ön plana çıkmış bir işletmedir. Firmamız ile yapacağınız alışverişlerde oldukça karlı çıkabileceğinize emin olmanız gerekmektedir. Karlı bir alışveriş için kampanyalarımızı takip edebilir, web sitemizde bulunan projelerimizi gözlemleyebilir, ücretsiz turlarımıza katılarak satılık yazlıklarımızı yerinde görebilirsiniz. Karasu genelinde bulunan yazlık konutlarımızın bir kısmı da otogara yakın bir alanda konumlandırılmıştır. Bunun sebebi ise şudur; Karasu’ya tatile gelenlerin birçoğunda araba olduğu gibi bir bölümünde de araba bulunmamaktadır. Dolayısı ile ulaşımı otobüs ile yapan kişiler evlerini otogar yakınından daha uygun fiyatlar ile almak istemektedirler.

Karasu satılık yazlık otogara yakın evler sizin de ilgi alanınız içerisinde ise burada bulunan projelerimize göz atabilir, sizin için uygun olan yazlık konuta sahip olabilirsiniz. Otogar bölgesi Karasu merkez ve sahil şeridine göre daha sessiz ve sakin bir alandadır. Bu alanda bulunan yazlık konutların çok fazla tercih edilmemesindeki en önemli sebeplerden bir tanesi de denize olan uzaklığıdır. Ancak firmamız bu duruma da bir çözüm getirerek otogar civarında da havuzlu siteler yapmış olup, sizlere denizi aratmayacak olan temiz ve bakımlı havuzlarda yazın ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Havuz kullanmayı sevenler için zaten mekân önemli olmayıp, Karasu’nun her bölgesinden yazlık alabilmektedirler.

 

The post Karasu Satılık Yazlık Dubleks Evler appeared first on Ekşioğlu Karasu Evleri | Ekşioğlu İnşaat.

]]>
https://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/06/18/karasu-satilik-yazlik-dubleks-evler/feed/ 0