Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın http://www.eksioglukarasuyazlik.com Karasu evleri havuzlu denize sıfır konumda bahçeli villa konforlu konutlara Senet İle Faizsiz Karasu satılık yazlık Uygun daireleri görmek için ücretsiz servisi bizi arayın Sat, 24 Feb 2018 10:22:31 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.3 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/wp-content/uploads/2013/07/ekşioğlu-inşaat-logo-80x80.png Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın http://www.eksioglukarasuyazlik.com 32 32 Karasu Satılık Yazlık Muhteşem http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/24/karasu-satilik-yazlik-muhtesem/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/24/karasu-satilik-yazlik-muhtesem/#respond Sat, 24 Feb 2018 10:22:31 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2599 Karasu satılık yazlık ilanlarına her geçen gün yenileri eklenirken inşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar sıfır dairelerde devam etmekte, yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde bu kampanyalardan faydalanarak bir daire…

The post Karasu Satılık Yazlık Muhteşem appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu satılık yazlık ilanlarına her geçen gün yenileri eklenirken inşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar sıfır dairelerde devam etmekte, yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde bu kampanyalardan faydalanarak bir daire sahibi olmanız çok kolay. gerek peşin fiyatına indirimli daireler gerek senet ile olan satışlar gerçekten bir daire almanız için oldukça uygun şartlar içeriyor.

Havuzlu güvenlikli siteler de uygun fiyatlarla sizin aradığınız kriterlere göre bir daire bulabilirsiniz. denize yakın olan peyzaj düzenlemeleri olan, 24 saat güvenliği bulunan bir sitede müstakil konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

karasu satılık yazlık (4)

Aynı zamanda Siz tatilinizi yaparken Gelişmekte olan Karasu’da dairenizin fiyatı da bir yandan artmaya devam ediyor. Birkaç yıl önce buradan Karasu Evleri ününü duyan birçok kişi buradan bir Daire almış ve şu anda Hem tatil yapabileceği bir evi bulunmakta hem de bir hayli prim yapmış bulunmakta.

Karasu’da bölge seçimi Tabii ki de önemli ancak Karasu çok büyük bir yer olmadığı için her yerinden seçim yapabilirsiniz. mesela Akkum, 32 evler ,Yenimahalle gibi ya da Yalı Mahallesi gibi Aziziye Mahallesi gibi birçok yerden kendinize göre bir daire seçebilirsiniz.

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Denizi kumsalı aklınıza takılan noktalardan birtanesi ise hemen hatırlatalım denizli dalgakıranlar ile çevrildiği için dalgaların önlerinde rahatlıkla denize girebilirsiniz. zaten olumsuz durumlara karşı cankurtaranlar da sürekli görev yapmakta. yaz aylarında kumsalı kumdan sarı kumdan oluşmakta ve çakıl bulunmamakta. denize girdiğiniz zaman da zaten ayaklarınızın altında kumu hissediyorsunuz.

Geniş arazi üzerine kurulmuş büyük arsa üzerine yapılmış yeşil alanı yaşam alanları büyük olan sitelerde daireler geniş metrekare olarak tasarlanıp balkonlarında barbekü konmuştur. sadece yaz aylarında değil kış aylarında da burada yaşamak isteyenler de düşünülmüş olup evlerin hepsinde doğalgaz bulunmaktadır.

karasu satılık yazlık (3)

Tesisatlar evinizin içine kadar çekilmiş olup petek yerleri de hazırdır. Siz kış aylarında yaşamak isterseniz ya da evinize kombi bağlatmak isterseniz daha sonradan kombinizi takabilirsiniz.

Karasu Evleri Mavi Bayraklı Plajı İle…

Karasu satılık yazlık İstanbul’a yakınlığıyla bilinen Karasu’nun misafirlerini çok zaten bu metropolden gelmekte, bu sayı yaz aylarında 750 bin civarında seyrederken yeni yolun açılmasından sonra yani Karasu’nun bir saat gibi bir mesafe düşmesinden sonra bu sayının Bir hayli büyümesi bekleniyor.

karasu satılık yazlık (1

Sadece Deniz değil Burada gezilebilecek birçok yer var aynı zamanda gençlerin eğlenebileceği ya da çocukların eğlenebileceği Aqua parklarında bulunduğu birçok eğlence yeri bulunmakta aynı zamanda geçen yıllarda Karasu’ya gelenler bu yıl geldiklerinde birçok şeyin değiştiğini görecekler ve bundan sonraki yıllarda da Karasu Belediyesi tarafından planlanan projeleri yavaş yavaş görmeye başlayacaksınız.

The post Karasu Satılık Yazlık Muhteşem appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/24/karasu-satilik-yazlik-muhtesem/feed/ 0
Karasu Evleri Neden Tercih Ediliyor http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/23/karasu-evleri-tercih-ediliyor/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/23/karasu-evleri-tercih-ediliyor/#respond Fri, 23 Feb 2018 12:29:57 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2595 Karasu evleri, genel olarak bir yıl boyunca çalışıp yorulan ailelerin, kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe, huzurlu ve rahat bir tatil geçirmek için tercih ettikleri bir bölgedir. Fakat…

The post Karasu Evleri Neden Tercih Ediliyor appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu evleri, genel olarak bir yıl boyunca çalışıp yorulan ailelerin, kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe, huzurlu ve rahat bir tatil geçirmek için tercih ettikleri bir bölgedir. Fakat başka bir tarafta da emekliliğini sessiz sakin bir bölgede geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bir bölgedir. Bizler Ekşioğlu İnşaat olarak her talebi karşılamak üzere çeşitli projelerimiz ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Genel anlamda internet üzerinde yaptığınız Sakarya Karasu satılık daire aramalarınız sonucunda bize ait projeler ile karşılaşacak ve bizimle irtibata geçeceksiniz.

Karasu Evleri Özellikleri

Karasu evleri ve Sakarya Karasu Satılık daire son zamanlarda fazlası ile araştırılan konular arasında yerini almaya başladı. Her geçen gün bu bölgelere gelen talepler daha da artmaktadır. Bizler de sizleri bu konu hakkında fikir sahibi olabilmeniz için sitemize davet ediyor ve burada merak ettiğiniz her soruya cevap bulabileceğinizi önemle belirtiyoruz.

İlk zamanlar bu bölge içerisinde sadece proje bittikten sonra daireleri ya da yazlıkları satabiliyorken, artık hem bölgeye hem de projeye gelen talebin artması aynı zamanda ödeme planında daha fazla kolaylık sağlanması kaynaklı arsadan satış oranlarının arttığını söyleyebiliriz. Bu bölgede artan talepler doğrultusunda Karasu sadece Türkiye’de değil neredeyse tüm dünyada adını duyurmuş bulunmaktadır. İnşaat projelerinin yanı sıra çeşitli sanayi projeleri ile de gündemde olan Karasu her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Karasu Evleri Değil Arsa Ve Arazileri İle de Gündemde

Karasu evleri aldığı talepler doğrultusunda bu bölgenin değerlenmesine sebep olmuştur. Karasu bölgesine artan talep konut yatırımcılarının dikkatini çekmiş ve onları da bu bölgeye yöneltmiştir. Karasu bölgesinde sadece biten projelere ait daire, ev ve yazlıkların talep gördüğünü söylersek yanılmış ve yanıltmış oluruz. Bu alanda henüz proje kapsamında olmayan arsa ve araziler dahi fazlası ile ilgi duyulan hatta satın almak için yarışılan bölgeler haline geldi. Özellikle deniz kenarında bulunan ya da denize yakın araziler fazlası ile ilgi görmektedir ve bu bölgedeki arsa ve arazilerin değerleri her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bu yönde bir düşünceniz varsa vakit kaybetmeden hemen harekete geçmenizde fayda var.

The post Karasu Evleri Neden Tercih Ediliyor appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/23/karasu-evleri-tercih-ediliyor/feed/ 0
Karasu Evleri Konforlu Yaşam http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/23/karasu-evleri-konforlu-yasam/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/23/karasu-evleri-konforlu-yasam/#respond Fri, 23 Feb 2018 09:25:24 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2590 Karasu Evleri Karasu satılık ev ilanları yaz aylarına yaklaştığımız Şu günlerde oldukça ilgi çeken bir konut araması olmakla birlikte, yatırımcıların da ilgisini çekmekte. bölgede farklı projelerde farklı ödeme…

The post Karasu Evleri Konforlu Yaşam appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu Evleri

Karasu satılık ev ilanları yaz aylarına yaklaştığımız Şu günlerde oldukça ilgi çeken bir konut araması olmakla birlikte, yatırımcıların da ilgisini çekmekte. bölgede farklı projelerde farklı ödeme seçenekleri ile daireler bulmak pek tabii ki mümkün. burada önemli olan sizin istediğiniz kritere göre bir daire bulmak oluyor. bunun çözümü de daha önceden bir araştırma yaparsanız geldiğinizde daha rahat hareket etmiş oluyorsunuz mesela istediğiniz daire iki artı bir mi ya da dubleks mi ona göre değişiyor.

 Karasu evleri ,Karasu’da ev almak sadece tatil değil aynı zamanda yatırım içinde oldukça mantıklı geliyor. bu bölgede araştırma yapanlara. çünkü bölgeye olan yatırımlar yatırımcıların da bundan sonraki dönemlerde biraz da olsa önlerini görmelerini sağlamakta Karasu’nun birçok farklı özelliği var en önemlilerinden bir tanesi lokasyonu ve birçok yatırımın burada yapılması, bunların sebeplerinin başında da yine İstanbul’a yakın olması gelmekte.

karasu evleri (2

Yaz aylarında Karasu’ya rağbet çok fazla dediğimiz gibi, bunun sebeplerinin başında Karasu’nun Denizi kumsalı, sahili, yazlık mekanları gelmekte, kendi evinizde lüks bir tatil yapmak istiyorsanız karasuyu mutlaka araştırın. burada şimdilerde hummalı bir çalışma yürümekte. Karasu Belediyesi tarafından yapılan altyapı çalışmalarında bir hayli ilerleme sağlandı. ve artık ilerleyen yıllarda şehrin rengini değiştirecek çehresini değiştirecek projelerle Karasu’ya kazandırılacak yeni tesislerle karşılaşacağız.

Karasu Satılık Yazlık Şehrin Çehresi Değişiyor

Belki bundan 3 yıl önce buraya gelenler şu anda geldiklerinde birçok farklı proje ile karşılaşacaklar. sahil Parkı projesi bunlardan bir tanesi. oldukça büyük bir alana inşa edilen Karasu sahil Parkı projesi adeta bölgenin en çok tercih edilen mekanlarından bir tanesi oldu ve Karasu’ya ayrı bir renk kattı onun gibi projelere devam edileceği zaten duyulmakta özellikle Yenimahalle Bölgesi için Sakarya Nehri’nin denize aktığı Yenimahalle Bölgesi için bu tür projeler istenmekte beklenmektedir.

Geniş arazi üzerine yapılmış site içi daireler sizleri İstanbul’un kalabalığından uzaklarda dinlendirmeye hedefleyen havuzlu güvenlikli site içi bu projeler inanın sizlere de iyi gelecek. evinizde canınız sıkıldığında aşağı havuza inip çocuklarınızı ailenizle serinleyebilir havuzun keyfini çıkarabilirsiniz. ya da denizi sevenlerdenseniz evinizden yürüyerek sahile inip havlunuzu şezlongunuza uzatıp güneşlenebilir denize girebilirsiniz.

karasu evleri (3)

Birçok farklı projede birçok farklı kritere göre seçenek bulmak Karasu’da Zor Değil evlerde genellikle mutfak amerikan mutfak şeklinde tasarlamakta ve sahile yakın yerlerde genellikle bir artı bir ya da iki artı bir daireler daha çok yapılmakta. tabii ki bunların yanında dubleks daireler de bulmak mümkün 3+1 daireler ise genellikle çarşı merkezinde bulunuyor. hem çarşıya hem de merkeze yakın olmak isteyenler için Karasu çarşıdaki evlerde tavsiye edilebilir projeler arasında yerini almaktadır.

Karasu Evleri Yaz Tatili Sezonu

Ortalama yaz aylarında 750 bin kişi karasuyu ziyaret etmektedir yani yaz aylarında bölge bambaşka bir yer haline gelmektedir. Hatta kış aylarında Karasu’yu ziyaret edenler yaz aylarında tekrar geldiklerinde çok şaşırıyorlar. çünkü yaz aylarında ki bu kalabalığı bu hareketliliği kış aylarında görmek Tabii ki mümkün değil.

 Karasu satılık yazlık alacakların bir başka düşündükleri merak ettikleri konuda konu  Karasu’nun Denizi. burada Deniz Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü yerde konum Marmaray’la Karadeniz’in kesiştiği bir nokta olmakla birlikte ara sıra dalga da olabiliyor bunun için Karasu sahili boyunca Belirli aralıklarla bu aralar çok büyük değil dalgakıranlar yapılmıştır. ve bu dalgakıranların ön tarafında yani sahil kısmını Kumsal kısmını Deniz’e rahatlıkla girebilirsiniz. zaten herhangi bir istenmeyen olumsuz duruma karşıda cankurtaranlar da bölgede görev yapmakta.

The post Karasu Evleri Konforlu Yaşam appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/23/karasu-evleri-konforlu-yasam/feed/ 0
Karasu Evleri Neden Ucuz Daire Fiyat Bilgileri http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/22/karasu-evleri-ucuz-daire-fiyat-bilgileri/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/22/karasu-evleri-ucuz-daire-fiyat-bilgileri/#respond Thu, 22 Feb 2018 20:23:08 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2585 Karasu Evleri Neden Ucuz Daire Fiyat Bilgileri Sakarya Karasu Evleri neden ucuz neden değerli ve bu bölgeden bir daire alınırmı gibi soruların sık olduğu bir zamandayız. Aradığınız kritere…

The post Karasu Evleri Neden Ucuz Daire Fiyat Bilgileri appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu Evleri Neden Ucuz Daire Fiyat Bilgileri

Sakarya Karasu Evleri neden ucuz neden değerli ve bu bölgeden bir daire alınırmı gibi soruların sık olduğu bir zamandayız. Aradığınız kritere göre bir daire bulabileceğiniz hem yaz hem kış aylarında yaşayabileceğiniz ancak yaz aylarında daha keyifli bir konaklama istediğiniz kendinize ait bir daireniz olsun istiyorsanız Karasu satılık daire seçenekleri ve fiyatları ile ilgili sizlere biraz bilgi vermeye çalışalım. Ilk olarak Karasu’nun yerinden konumundan bahsederim daha önceki adı küçük Karasu olan bu tatil beldesi Sakarya iline bağlıdır çevresinde komşuları Kaynarca, Kocaali, Karadeniz Ereğli, Düzce gibi yerlerdir bu yerlere ortalama uzaklığı maksimum 1 saat civarındadır e aynı zamanda İstanbul’a yakınlığı da Şimdilik 2 saat civarında olup bu mesafe yeni yol çalışmasının ardından 2018 yılının sonuna doğru bir saat gibi bir süreye düşmesi beklenmektedir.

Karasu’nun tamamı meşhur bir yer olmakla birlikte Yalı Mahallesi Akkum Mahallesi Aziziye Mahallesi Yenimahalle 32 evler bu şirin kentin en bilindik mahalleleri arasında yer almaktadır.

Karasu Evleri 2

Karasu Evleri Bölgedeki yerleşik düzen daha çok dağ yamaçlarına doğru kurulmuştur köylerde bu amaçlara doğru yerleşmiştir bunun sebeplerinden bir tanesi bölge halkının gelir kaynağı olan fındık bahçeleridir.

Karasu Evleri Uygun Ödemeler

Karasu’da gezilecek yer sorulduğunda alacağınız cevapların ilk başında Acarlar Longozu ve Maden Deresi gelmektedir longoz İhsaniye tarafında olup Deniz köye daha yakındır Maden Deresi ise Kocaali yolu üzerinde olup Karasu’nun Akkum tarafındadır ve aynı zamanda küçükboğaz tarafında olmuş olmaktadır.

Karasu’da yeme içme yerleri nerededir diye sorulacak olursa bölgede her yerde bulabilirsiniz Ancak sabah kahvaltıları ile ünlü yerler daha çok Yenimahalle tarafındadır burada kahvaltınızı yaparken çayınızı içerken Nehirdeki balıklara ekmek atabilir keyifli bir aile kahvaltısı yapabilirsiniz aynı zamanda yine Yenimahalle’de bulunan Balıkçı restoranlarında taze balık yiyebilir yemekten sonra Sakarya Nehri’nin denize bağlayan Yenimahalle kordonunda bir yürüyüş yapabilirsiniz. Karasu’nun bir başka özelliği havası tertemiz bir havasının olduğunu Siz de bölgeye geldiğiniz zaman zaten hissedeceksiniz.

Karasu Evleri 3

Denize girince 28 kilometre boyunca Kumsal Plajı bulunmaktadır Dünyanın 2. Büyük Plajı olan bu sahil yaz aylarında dolmaktadır neredeyse boş bir alan kalmamaktadır bu Yoğunluğun başlıca sebeplerinden bir tanesi İstanbul’a yakın olmasıdır.

Ultra Lüx Karasu Yazlık Evleri

Karasu’ya gelenlerin yüzde doksanı zaten İstanbul’dan gelmektedir bunların haricinde İzmit Kocaeli Sakarya Adapazarı bölgeye rağbet göstermektedir.

Plajı geçen sene itibariyle mavi Bayraklı bir plaj olmuştur aynı zamanda plaj üstünde kurulan Sakarya Karasu sahil Parkı Buraya gelen misafirlerin En çok ziyaret ettikleri bir yerdir.

Sahil Caddesi’nin en işlek olan yerlerinden biri olan Karasu Sahil Park ile Merkez Çarşı’ya giden yolun kesiştiği bölge olan yer geceleri geç saatlere kadar hareketlidir bölgede gece çarşıları var olmakla beraber Kordon boyunca kafeteryalar Kumsal üzerine kurulmuş çay bahçeleri keyifli sohbetler için güzel bir tercih olabilir.

Site içi havuzlu müstakil villa konforunda daireler keyifli bir yaz tatili geçirmeniz için sizin için tasarlanmıştır geniş kullanım olan site içi projelerde balkonlarda barbekü de yapılmaktadır özellikle bahçe kartları çok tercih edilmektedir Çünkü balkonun uzun önünde çocuklarınız oynarken Siz balkonda oturup çay içebilir ya da mangal yapıp keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Peki bu kadar aktivite bu kadar yatırımın rağbetin olduğu bu bölgede bir almak kolay mı Zor mu.

Aslında Karasu satılık yazlık ilanlarını kampanyalarını takip ederseniz Burada ev almak hiç de zor değil Peşin fiyatına senet kampanyaları olduğu zamanlarda bu evleri faizsiz vade farksız ödeyebilirsiniz elden senet ile olan kampanyalar da taksitler çok çıktığı zaman gidersiniz taksitleri kendiniz belirleyip kalan kısmını 1 yıl sonraya ara ödeme koyabilirsiniz.

Bundan yıllar önce şu anki fiyatların dörtte biri olan Karasu’daki daireler bundan Birkaç yıl sonra yine üstüne kar ederek gideceğe benziyor.

The post Karasu Evleri Neden Ucuz Daire Fiyat Bilgileri appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/22/karasu-evleri-ucuz-daire-fiyat-bilgileri/feed/ 0
Karasu Evleri Ekşioğlu Yazlık http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/21/karasu-evleri-eksioglu-yazlik/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/21/karasu-evleri-eksioglu-yazlik/#respond Wed, 21 Feb 2018 08:24:56 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2578 Karasu evleri Ekşioğlu yazlık kışlık kullanılacak lüx konutlar,site içinde muhteşem fırsatlarla karşınızda.Karasu satılık daire alacaklar için inşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar hızlı devam ediyor. Karasu’nun farklı mahallelerinde devam…

The post Karasu Evleri Ekşioğlu Yazlık appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu evleri Ekşioğlu yazlık kışlık kullanılacak lüx konutlar,site içinde muhteşem fırsatlarla karşınızda.Karasu satılık daire alacaklar için inşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar hızlı devam ediyor. Karasu’nun farklı mahallelerinde devam eden ya da bitmiş olan projeler anahtar teslim bugün oturabileceğiniz evler uygun ödeme koşulları ,fiyat avantajlarıyla şu an satışta bulunuyor.

32 evler, Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi gibi bölgeler en çok bilinen yerler arasında yer alırken Yenimahalle’de Ondan sonraki zamanların yeni Parlayan Yıldızı olabilir.Bölgede çok yakında kurulan BMC fabrikasının faaliyete girmesinin ardından hareketlenme beklenmekte, Denizköyde kurulan bu fabrikaya en yakın olan Karasu’nun mahallelerinden biri olan Yenimahalle gelişme adayı bir bölge denilebilir.

karasu evleri (2)

Karasu Evleri Yazlık Konutlar

Eğer sadece Yatırım değil Hem tatil hem de yatırım diyenlerdenseniz sizlere farklı seçenekler sunulabilir. Havuzlu güvenlikli yeşil kullanım alanları olan bahçeli müstakil konforlu site içi daireler sizin için uygun olabilir. Karasuda satılık yazlık arayanların büyük bir kısmı denize yakın olmak istiyor, zaten bütün projeler denize yürüme mesafesinde olan lokasyonlara inşa edilmekte.

Peki denize sıfır site içi havuzlu güvenlikli daireler yok mu tabii ki var. Ancak bunların fiyatları denize yürüme mesafesi olanlardan biraz farklı olabiliyor, çünkü denize yakın arsalar daha değerli olduğu için buralardaki arsa payı yüksek oluyor o yüzden bu da fiyatlara yansıyor.

Karasu Evleri Birçok daire seçeneği mevcut ancak geniş aileler için dubleks daire seçenekleri de var birçok projede yer alan bu dairelerin özelliklerinden bir tanesi de geniş teras alanlarının olması peki buralarda kış aylarında da yaşanır mı Karasu’da sadece yaz aylarında hayat var desek yanlış olur, Çünkü kış aylarında da burada yaşayanlar orada kalanlar var yazın bu yoğunluğun olmasının sebebi okulların kapanması ve İstanbul’da yaşayan ve buradan bir daire alanların yaz aylarında buraya girebilmeleri, ancak Karasu’nun çarşı dediğimiz kısmında yaz kış hayat devam etmekte.

karasu evleri (3)

Deniz,Kumsal,Tatil Karasu Evleri  

Karasu daire seçeneklerinde başka aranan kriterlerden bir tanesi de müstakil evler müstakil evler bulunmanız mümkün, ancak tercih edilen daireler site içi daireler olmakta bunun sebebi 24 saat güvenliğinizin  olması hafta sonu çocuklarınızı bırakıp aklınızın orada kalmaması için site içi daireler daha mantıklı gözükmekte.

Karasu’nun denizi dalgalı diye birçok kişi konuşmakta ancak buraya geldiklerinde sahilde belirli aralıklarla dalgakıranların yapıldığını görecekler ve burada dalgakıranların önlerinde denize girebilirsiniz, aynı zamanda zaten dalgalı durumlarda ya da hava durumlarında bir değişiklik olduğunda belediye anonslarla bunu herkese duyurmakta, zaten sahilde de cankurtaranlar görev yapmakta bu arada hatırlatalım Karasu Plajı geçtiğimiz yılda mavi bayrak alarak temiz deniz ünvanında kazanmış oldu.

İstanbul’un kalabalığından sıkıldığınızda ailenizle beraber girebileceğiniz otel konforunda bir tatil yaşayabileceğiniz ve bunu Kendi evinizde yapabileceğiniz bir yer istiyorsanız Karasu bunun adreslerinden bir tanesi olabilir.

The post Karasu Evleri Ekşioğlu Yazlık appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/21/karasu-evleri-eksioglu-yazlik/feed/ 0
Karasu Satılık Yazlık Havuzlu Daireler http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/19/karasu-satilik-yazlik-havuzlu-daireler/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/19/karasu-satilik-yazlik-havuzlu-daireler/#respond Mon, 19 Feb 2018 18:10:06 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2567 Karasu satılık yazlık daireler yaz aylarının yaklaşması ile dahada aranır sorulur merak edilir oldu.Karasu evleri kış kampanyaları Şubat ayı sonlarına doğru sona eriyor son fırsatları kaçırmamak,İstanbul’un arka bahçeşi…

The post Karasu Satılık Yazlık Havuzlu Daireler appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu satılık yazlık daireler yaz aylarının yaklaşması ile dahada aranır sorulur merak edilir oldu.Karasu evleri kış kampanyaları Şubat ayı sonlarına doğru sona eriyor son fırsatları kaçırmamak,İstanbul’un arka bahçeşi olan tatil kenti Karasu’dan bir daire almak için geç kalmayın.Ekşioğlu inşaat güvencesi ve uygun ödeme seçenekleri ile bir ev sahibi olabilirsiniz.

Karasu uzun yıllardır yatırım ve tatil için seçilen mekanalrın başında yer alıyor hem İstanbul’a olan yakınlığı ve hemde çevresel özellikleri ile cazibe merkezi olan Kent Denizköy civarında yapılan yatırımlar ile dahada büyüyor.

Bundan birkaç yıl sonra Limanı,plajı,evleri,yatırım alanları ile bu güzel kent beklide bambaşka bir yer olacak.bundan yıllar önce buraya gelenler bilir o zamanlar daire fiyatları çok uygun,daire ilanları geniş bir yelpazede bulunuyordu.

karasu satılık yazlık (2)

Karasu satılık daireler

Karasu satılık yazlık Peki şimdi o yıllara göre değerlendi ancak fırsat kaçmış değil devam ediyor,her geçen gün bölge değerleniyor.Karasu belediyesi hummalı bir çalışma ile şehri yeniden elden geçiriyor alt yapı çalışmları tamamlanır tamamlanmaz yeni projeler sırada bekliyor.

Karasu sahil park gibi birçok projeye burada ihtiyaç var,lunaparkın ve sahil caddesinin hemen bitişinde yer alan bu park adeta Karasu’nun rengini değiştirdi.akşamları güzel bir sahil gezisi yapmak isterseniz evinizden çıkın ve yürüyüş yapın ister sahilde yürüyün gecenin karanlığında,denizin sesini dinleyin.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Lüx Evler

Karasu sahil park’ta yada yakınıda sahil üstünde  bir çay bahçesinde ailenizle güzel bir yaz akşamı geçirebilirsiniz.İstanbul’da yaşıyorsanız yeni yolun açılmasının ardından  bir saat gibi bir sürede buraya gelebileceksiniz.

Karasu’da her yıl tatil yapıyorsanız sizinde buradan bir ev alma zamanınız gelmiş olabilir fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutun çünkü fiyatlar her geçen gün artmakta.

Karasu satılık daire ilanlarına baktığınızda çok farklı seçenekler görebilirsiniz ,1+1 2+1 dubleks daireler yada site içi müsatkil villa konforunda havuzlu daireler.Denizi çok seviyorsanız evinizden çıkıp denize kumsala inebilirsiniz yada,havuz sevenlerdenseniz zaten siteden çıkmanıza bile gerek yok.

Kalabalık sevmiyorsanız butik sitelerden bir ev seçebilirsiniz ama ben biraz daha geniş bir yerden ev alayım içinde yürüyüş alanları olsun,sosyal donatıları olsun diyenlerdenseniz sizin içinde alternatifler mevcut.

The post Karasu Satılık Yazlık Havuzlu Daireler appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/19/karasu-satilik-yazlik-havuzlu-daireler/feed/ 0
Karasu Evleri Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/15/karasu-evleri-eksioglu-karasu-satilik-yazlik/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/15/karasu-evleri-eksioglu-karasu-satilik-yazlik/#respond Thu, 15 Feb 2018 19:01:11 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2559 Ekşioğlu İnşaat Sakarya Karasu’da birçok farklı projeye imza atmış durumda Karasu satılık yazlık denince akla gelen Ekşioğlu Karasu Evleri denilince de  Listenin 1. Sırasında yer almakta.Birçok farklı proje…

The post Karasu Evleri Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Ekşioğlu İnşaat Sakarya Karasu’da birçok farklı projeye imza atmış durumda Karasu satılık yazlık denince akla gelen Ekşioğlu Karasu Evleri denilince de  Listenin 1. Sırasında yer almakta.Birçok farklı proje ekşioğlu imzasını taşımakta. Ekşioğlu City evleri, İlksan sitesi, Yeşil Vadi 1 ve Yeşil Vadi 7 evleri BEM-BİR-SEN  Sitesi Yeni Mahalle evleri, Güven 2 ,Sitesi Gardenya evleri gibi birçok projeye imza atan Firma Karasu dahilinde size bir daire sahibi yapmak için farklı kampanyalara imza atıyor.

Ister peşin, istersen et ile bir daire sahibi olmak İstiyorsanız siz de Karasu’ya bir ziyarette bulunarak buradaki evleri gezebilir dairelerin içine girerek kendiniz görebilirsiniz. Karasu’nun birçok yerinde ,32 evler, Yalı Mahallesi ya da Akkum gibi birçok bölgesinde yükselen projeler ya da bitmiş olan projelerden bir daire sahibi olabilirsiniz.

Geniş metrekareli havuzlu güvenlikli site içi ultra lüks evlere sahip olmak İnanın hiç de zor değil neden mi çünkü senet ile ev sahibi olabilirsiniz. Peki ama nasıl mı hemen anlatım, diyelim ki bir daire almak istiyorsunuz ve 30 bin tl ye Yada 40 bin TL gibi bir birikiminiz var ve aylık Senetler halinde taksitler ödeyebilirsiniz mesela 2000 tl yada 3000 TL civarında O zaman siz karasudan bu bahsettiğimiz ultra lüks daireler den bir tanesine sahip olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Karasu Evleri Ekşioğlu Farkı İle…

karasu satılık yazlık Peşinatı verdikten sonra hemen tapumuzu alabilir ve evinize oturmaya başlayabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız bitmiş daireleri bu muhteşem kampanya ile sahip olmak için elinizdeki küçük birikimi değerlendirmeniz yeter.

Peki nasıl olacak bu ilk önce sizin Karasu’ya gelmeniz gerekiyor Karasu’da gezeceğiz projelerden bir tanesini beğendikten sonra O projenin üstünden bir ödeme planı çıkarttım, bu ödeme planı Size uygun olup olmadığını beraberce paylaşacağız ve bakacağız ki bu ödeme planı size uyuyor o zaman daire sahibi olmuş olacaksınız.

karasu satılık yazlık daire

Karasu Satılık Yazlık Al Senet İle Öde…

Ön protokol yaptıktan sonra peşinatı ödediğiniz  gün tapunuzu da alıp evinizi teslim alabilirsiniz, böylelikle Karasu’da hem bir yatırım yapmış olursunuz, hem de yaz aylarında 7 günlüğüne ya da 15 günlüğüne değil, yaz ayının yaz aylarının tamamını geçirebileceğiniz bir tatil yapabileceğiniz, kendinize ait bir eviniz olacak hem de bu evin bir havuzu güvenliği yeşil alanları olacak.

Aynı zamanda bu ev denize de yürüme mesafesinde olacak.Konut piyasasında son yıllarda adından oldukça sık söz ettiren Karasu Evleri bundan sonraki yıllarda da adından sıkça bahsettiği  bir bölge haline geliyor.

Karasu sahil Parkı gezilecek birçok farklı mekanları birbirinden farklı mimari çizimi olan projeleri uygun ödeme koşulları senet ile daire seçenekleri zaten herkes tarafından bilinmekte.

Bölgeye olan yoğun talebin en büyük sebeplerinden bir tanesi de Karasu Lima’nın açılması oldu ve Karasu Limanı açılmasından sonra birçok fabrika ve işletme bölgede yer alıp fabrika kurmaya başladı.  Hatta bazı projelerde on binlerce kişinin istihdam edileceği duyuruldu bunlardan bir tanesi de denizköyde kurulan ve Kurulumuna devam edilen BMC fabrikası olacak.

Bölge hem tatil kenti olarak değerlendirirken, mavi bayraklı Plajı ile turizm bölgesi olma yolunda ilerlerken ,aynı zamanda çevresindeki yakınındaki büyük yatırımlarla da kendinden sıkça bahsettiren bir bölge haline geliyor ve gelmeye devam ediyor.

The post Karasu Evleri Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/15/karasu-evleri-eksioglu-karasu-satilik-yazlik/feed/ 0
Karasu Satılık Yazlık Muhteşem Daireler http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/14/karasu-satilik-yazlik-muhtesem-daireler/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/14/karasu-satilik-yazlik-muhtesem-daireler/#respond Wed, 14 Feb 2018 19:43:38 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2557 Karasu satılık yazlık ilanları ilginizi çekiyorsa sizlere geniş metrekareli havuzlu güvenlikli site içi içinde marketi kafeteryası olan daireleri tavsiye ederiz. Neden Çünkü bu daireler geçtiğimiz yıllarda değerlendi ve …

The post Karasu Satılık Yazlık Muhteşem Daireler appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu satılık yazlık ilanları ilginizi çekiyorsa sizlere geniş metrekareli havuzlu güvenlikli site içi içinde marketi kafeteryası olan daireleri tavsiye ederiz. Neden Çünkü bu daireler geçtiğimiz yıllarda değerlendi ve  hala da değerleme devam ediyor. 1+ 1 ve  2+1  ,çarşıda 3+1 seçeneklerinin bulunduğu ve aynı zamanda geniş aileler için dubleks dairelerin de olduğu birçok projede, hem tatilinizi geçirebilir hem de evinizi aldıktan sonra bir yatırım yapmış olabilirsiniz.

Peki bu zor mu hayır hiçte zor değil bunun için sadece yüzde 20 ya da yüzde 25 peşinatın  olması yeterli gerisini elden senet ile ödeyebilirsiniz krediye ihtiyaç duymadan bu evlere sahip olmak için detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Peki nasıl olacak bu şu şekilde peşinattan sonra dairenizi teslim alabilirsiniz ve aynı zamanda tapunuzu de alabilirsiniz. tapu işleminden sonra taksitlerinizi elden senetle ödeyebilir de hiç faizsiz vade farksız Karasu’da bir daire sahibi olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık & karasu evleri

Karasu Satılık Daire Ve Seçenekler

Karasu Satılık Yazlık İstanbul’a mesafesi şu anda iki saat ,iki buçuk saat mesafede olan Karasu bundan sonraki yol çalışmalarının ardından tamamlanacak olan Kuzey Marmara Otoyolu nun açılmasından sonra 110 kilometre gibi bir mesafeye düşecek, Bu da Karasu’ya olan mesafenin hızlı bir şekilde tamamlandıktan sonra bir saat bir saat 15 dakika gibi bir mesafeye bir süreye düşmesini sağlayacak.

Peki Karasu’da neler var sadece deniz mi hayır ama ilk önce denizi anlatalım, size Karadeniz ile Marmara’nın kesiştiği noktada bulunan Denizi zaman zaman dalgalı olabiliyor. Bu yüzden sahile belirli aralıklarla dalgakıranlar inşa edilmiş durumda.

karasuda satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Ve Plaj

Plajı çakıl bulunmayan kumsaldan oluşur, yani sarı kumdan oluşur ve aynı zamanda yaz aylarında herhangi bir olumsuz duruma karşı cankurtaranlar da görev yapmaktadır. aynı zamanda Karasu Plajı geçen yıllar da mavi bayrak almıştır, Yani temiz Deniz anlamını taşımaktadır Dilerseniz sitenizde havuza girebilir, Dilerseniz evinizden yürüyerek de Plaja inebilir ve Deniz’in keyfini çıkarabilirsiniz Bu tamamen sizin seçiminize kalmış bir durum aynı zamanda şunu da hatırlatalım denize yakın olan yerlerdeki havuzlar site içindeki havuzlar Deniz suyuyla doldurulmaktadır.

The post Karasu Satılık Yazlık Muhteşem Daireler appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/14/karasu-satilik-yazlik-muhtesem-daireler/feed/ 0
Karasuda Satılık Yazlık Ev http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/13/karasuda-satilik-yazlik-ev/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/13/karasuda-satilik-yazlik-ev/#respond Tue, 13 Feb 2018 12:07:03 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2555 Sakarya Karasuda satılık yazlık ev bulmak aslında çok kolay çünkü bölgeye çok ilgi olduğu için site içi bahçeli, havuzlu, güvenlikli müstakil konforlu villa tarzında evler bulmak kolay. seçeneğiniz…

The post Karasuda Satılık Yazlık Ev appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Sakarya Karasuda satılık yazlık ev bulmak aslında çok kolay çünkü bölgeye çok ilgi olduğu için site içi bahçeli, havuzlu, güvenlikli müstakil konforlu villa tarzında evler bulmak kolay. seçeneğiniz çok alternatifiniz var  bu yüzden çok da zor değil. Karasu Evleri denince akla gelen ilk firmaların başında Ekşioğlu İnşaat vardır.

Ve sadece ellinin üstünde farklı sitesi mevcuttur. Her Mahallesi’nde mesela Yalı Mahallesi, 32 evler gibi mahallelerde bir daire arıyorsanız bu bölgedeki siteleri inceleyebilirsiniz ya da Yenimahalle Bölgesi, Akkum bölgesi gibi mahallelerde de daire bakabilirsiniz.

Buralarda size tavsiye edebileceğimiz en elit projelerin başında Ekşioğlu City projesi gelmekte, bunun yanısıra İlksan sitesi, Hasan Ekşi Konakları Yeşil Vadi Evleri gibi birçok seçenek zaten karşınızda. siteleri incelerken mutlaka destek hattından bilgi edinin,çünkü birçok sitede daire sayısı az veya bitmiş durumda olabiliyor.

karasu evleri

Karasu Yazlık Evler

Karasuda satılık yazlık, ilk başta hangi sitelerde boş daire olduğunu sorarsanız ve bunu öğrenmek için isterseniz ücretsiz Karasu turlarına katılarak buraya gelip burada yerinde inceleyebilirsiniz. Bu da başka bir alternatif olarak aklınıza durabilir evler metrekare olarak geniş arazi üzerine yapılmış yeşil kullanım alanları büyük havuzları sitelere göre oldukça yeterli ve hatta büyük denebilecek ölçüde olan çevre düzenlemesini önem verilmiş, lokasyon olarak denize yürüme mesafesinde yerler.

Bir bu yerler aynı zamanda proje başlamadan önce fizibilite çalışmaları yapılarak ileride hem lokasyon olarak hem de içeride olarak sizlere daha iyi kâr ettirecek yerlerden seçilmiştir. ve aynı zamanda ödeme olarak Ekşioğlu İnşaat bünyesinde elden senetle alma imkanınız da bulunmakta bu neyi getiriyor bu alırken kazanmamızı sağlıyor.

karasu evleri & karasuda satılık daire

Karasu Satılık Yazlık Senet Kampanyası

Çünkü Krediye ihtiyaç duymadan bu projeyi aldığınız bu projede bir ev aldığınıza herhangi bir faiz ödemeden % 25 peşinatla evinizi teslim alıp devam ediyorsunuz ödemelere.

Karasu yatırım açısından da son yıllarda adından çok bahsettiren bir bölge Sakarya iline bağlı olan bu tatil kendi aynı zamanda yakınındaki komşu beldelerinde yapılan yatırımlardan da etkilenmekte mesela denizköy’de kurulacak olan BMC fabrikası bölgede en az 10 bin kişinin istihdam edilmesini sağlayacak.

Bu da zaten Karasu’ya büyük bir değer katacaktır. Bu projede çalışmalar başladı fabrika alanlarının etrafı çevirmeye başladı Ve tabii ki Karasu Limanı da çok yakın olduğu için bu tür fabrikalar içinde güzel bir lokasyon oluyor.

Karasu ve karasunun çevresi bu açıdan düşündüğümüzde yatırım olarak da bundan sonraki yıllarda Karasu’ya oldukça avantaj sağlayacak gibi gözüküyor tabii ki bahsedilmeyen birçok projede olabiliyor  bunların hayata geçmesiyle bölgede birçok alanda yenilikler beklenmekte.

The post Karasuda Satılık Yazlık Ev appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/13/karasuda-satilik-yazlik-ev/feed/ 0
Karasu Satılık Daire Denize Yakın Konutlar http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/12/karasu-satilik-daire-denize-yakin-konutlar/ http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/12/karasu-satilik-daire-denize-yakin-konutlar/#respond Mon, 12 Feb 2018 12:28:05 +0000 http://www.eksioglukarasuyazlik.com/?p=2539 Karasu satılık daire ilanları farklı metrekare kat sayısı oda sayısı ve konumuna göre farklılık göstermekte, bu farklılık hem fiyatlarda, hem de dairelerinin bulunduğu Siteler içinde de değişmekte. mesela…

The post Karasu Satılık Daire Denize Yakın Konutlar appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
Karasu satılık daire ilanları farklı metrekare kat sayısı oda sayısı ve konumuna göre farklılık göstermekte, bu farklılık hem fiyatlarda, hem de dairelerinin bulunduğu Siteler içinde de değişmekte. mesela denize yakın havuzsuz biri sitede bulacağınız bir dairenin fiyatıyla denize 100 metre mesafede site içi havuzlu güvenlikli bir dairenin fiyatı ortalama aynı rakamlarda oluyor.

Tabii burada binaların yaşı yılı yeni olup olmaması gibi etkenlerde fiyatı etkilemekte önemli olan sizin daire tipini daire şeklini Karasu’ya gitmeden önce aklınıza şekillendirmek, oluşturmanız sonrasında ise gezdiğimiz  yerlerdeki alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

 Karasu Evleri müstakil konforlu villa tarzında site içi üç katlı binalar şeklinde de olabiliyor ya da büyük projelerde de olabiliyor. büyük olan sitelerin konut sayısı fazla olan sitelerin avantajı havuzlarının ve yeşil alanlarının büyük olması ancak butik sitelerde gerçekten çok tercih edilmekte.

karasu evleri

Karasu satılık daire hangi mahalleden alınır

Bunun sebebi insanların yoğunluktan istanbul’un kalabalık ortamından sıkılmaları ve bu tür yerlerde sakin yerleşim yerlerini ve sakin siteleri seçmeleri olarak görülebilir. Denize gelince Karasu’nun Denizi Marmara ile Karadeniz’in kesiştiği noktada olduğu için zaman zaman dalga olabilir, bunun için önlem olarak ne yapıldı diye sorabilirsiniz bunun cevabını Karasu sahili gittiğiniz zaman siz de göreceksiniz.

Bizde buradan anlatalım Karasu sahilinde kumsalın büyük bir bölümüne belirli aralıklarla Küçük aralıklarla dalgakıranlar yapıldı, yani denize girmek isteyenler dalga kıranların önünde rahatça denize girebilirler dalgalı durumlarda rüzgarlı havalarda zaten anonslarla gerekli tedbirlerin alınması ile ilgili duyurular  yapılıyor.

karasu satılık yazlık daire

Karasu evleri gezilebilecek yerler

Bilgilendirmeler yapılıyor bunları dikkate almak oldukça önemli, onun haricinde sahilde Karasu Sahil Park. akşamları gezebileceğiniz güzel mekanlardan bir tanesi ya da farklı alternatif olarak birçok yeri söyleyebiliriz, gösterebiliriz.

Karasu’nun sadece Denizi değil birçok doğa harikası gezilecek yerleri de bulunmakta buralarda Gezebilir görebilir ve keyfini tadını çıkarabilirsiniz.Akşamları karasu sahilde yürüyebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Canınız sıkılırsa buraya yakın gezilebilir yerlere gidebilir,gezebilir keyifli dakikalar geçirmek için farklı alternatifler bulabilirsiniz.bunlardan bazıları acarlar longozu ve maden deresi olabilir.

Karasu satılık yazlık ,Sakarya Karasu’da bu yazlıkları görmek için haftasonu düzenlenen ücretsiz turlara katılabilirsiniz.

The post Karasu Satılık Daire Denize Yakın Konutlar appeared first on Ekşioğlu İnşaat Karasu Yazlık-10 Bin Peşin Hemen Taşın.

]]>
http://www.eksioglukarasuyazlik.com/2018/02/12/karasu-satilik-daire-denize-yakin-konutlar/feed/ 0